Gde kupujete za vas dom?

kaucki

Početnik
Poruka
5
Znam da verovatno nije svima do nekog opremanja stana ali verujem da i sa malo love,malo volje i puno mashte mozete da super opremite vash prostor.
NPR u Carpetland-u na NBgd-u imate sjajne linoleume od puzzle,pepito,dechijih...
Dok u Eurosalon-u uvek mozete da nadjete predivne svece,lampe i kuhinjski potroshni materijal-tipa tanjire,sholjice,itd.
Znachi prichamo o nechemu shto nije KINESKOG POREKLA!
 
indigo:
ovih dana imam temperaturu i glava mi je kao u akvarijumu, pa ako bi neko bio tako ljubazan da mi prevede to sto gospodja pita u naslovnoj temi..... mislim, sta se od mene ocekuje kao politicki ispravno....:D
da navedes radnje za kucu al da nije kod kineza.
a onda se hellenica uvredila jer ona kupuje barbike kod kineza :lol: a ja se zezala jer me bas briga za kineze,sad sve vece firme imaju fabrike u kini.eto zeno
 
hanibal77:
da navedes radnje za kucu al da nije kod kineza.
a onda se hellenica uvredila jer ona kupuje barbike kod kineza :lol: a ja se zezala jer me bas briga za kineze,sad sve vece firme imaju fabrike u kini.eto zeno

ma, zavitlavam se, "slatka" :). ja to napisem kad je tema toliko declasse da ne znam sta drugo da napisem, a ne mogu da sedim dzabe i ocutim jer mi je dosadno :). ljub i fala :).
 
evo i ja da se zapljunem:p
sun moon & stars.
eto ja tamo ostavi brdo love
trenutno sam sakupila sve kašike i noževe (prodaju se na komad jer su "dzeftini") prelazim na viljuške, one su malo jeftinije od pomenutih,i posle kašičice i kutlača,kašika za sos....
a da ne pominjem servise i diiiivne stoljnjake...jao jao jao
a tek swarovsky kristalčići....uf uf
nego volim i da odem u eurosalon.
ali mi postao nešto ne zanimljiv jeftin. ko kod kineza.
sem tefala tamo pazarim tefal, poslednji model jamie oliver saucepan:p
ma kažem ja sve pare slupah.
danas sam išla da prosim da mi podaju da imam za put....da kupim jadna nešto .....za kuću:p
 
Skoro sam kuću napunila belom tehnikom, i čini mi se da još uvek ne mogu naći sve na jednom mestu. Eurosalon ima dobar izbor koječega, ali za sve što ti treba, malo vrtiš oglase, malo po netu, malo i noge da se protegnu i lako je potrošiti puno para i napuniti kuću svim i svačim...
Ima li neka preporuka za velike jogi dušeke,ali da ne biju po ušima i džepu?
 
xpajamacax:
ma idi begaj:p
uzmi pare, pa kupi si jamiea....

ne, ja sam od one sorte kojoj jacha polovina donese sta fali :).

salu na stranu, primetila sam da je neckermann.de jeftiniji nego nas; nesto manje, nesto vise. mislim, ovo poslednje sto sam htela nije bas za kucu (obicne platnene patike), ali je kod njih 4 EUR par, a ovde preko 600 din., a takve su i ostale cene... jel' zna neko zasto?
 
indigo:
...velje....:)

salim se, ja sam nekako imala ideju da to svuda treba da su iste cene, bog zna zasto....

Veliko učešće u stvaranju cene predstavlja transport robe (od proizvodne fabrike, do skladišta, od skladišta do komisioniranja...).
Što je više tih relacija i što je lošije organizovan sam transport, to je cena veća.

Što se tiče razlike u ceni, kod nas mora da je dodat procenat na cenu kao neki vid osiguranja, a i manja je konkurencija kod nas, za razliku od zapadne evrope, gde je neckermann samo još jedan u nizu.
 
mojickamala:
Veliko učešće u stvaranju cene predstavlja transport robe (od proizvodne fabrike, do skladišta, od skladišta do komisioniranja...).
Što je više tih relacija i što je lošije organizovan sam transport, to je cena veća.

Što se tiče razlike u ceni, kod nas mora da je dodat procenat na cenu kao neki vid osiguranja, a i manja je konkurencija kod nas, za razliku od zapadne evrope, gde je neckermann samo još jedan u nizu.

hvala mnogo, mojicka :). smem li da pitam je li tebi ovo profesija?
 

Back
Top