Za novosadjane ljubitelje dobre voznje Live For Speed

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
I za sve koji nisu novosadjani a vole dobre simulacije voznje!

http://www.liveforspeed.net/

Skinite sa ove adrese .zpi fajl onaj od 120ak Mb sto se zove "S2 Alpha" (znaci modem otpada... :( )

I picite.

To je demo, a za krek cemo posle lako... :wink:

Zasto sam bas rekao novosadjanima? Zato sto je jako dobra igra za mrezno igranje, pa bi mogli u buducnosti da organizujemo neku lan trku ili celu ligu.... Inace igra je prvenstveno namenjena za Online igranje, to moze cak sa modemom ako je provajder dobar i centrala nova...

Meni je licno malo teze da idem do BG gde bi se to mozda igralo, pa sam resio da animiram novosadjane da se organizujemo....
 
Pa vidi ja igram preko modema ali samo demo verziju. I to je OK, ali pre svega zbog nemogucnosti (trenutno) nekog brzeg, t.j. stabilnijeg neta kontao sam da probamo jednom u nekoj igraonici u lanu... E sad tu je pitanje da li u lanu moze da se igra nelegalno otkljucana verzija S2, posto na netu ne moze...?

Zato sam kontao da malo animiram novosdadjane jer nas 2-3 da idemo za bg... Ono nije lose ali nije NS mali moglo bi se naci jos ljudi koji to vole pa da napravimo neke trke.

Jer za online igranje treba dobar net, a i licenca da bi vozili druge staze.

Ako bas ne budem uspeo da to organizujem u NS ja bih sigurno dolazio za BG, ali pre svega toga treba da kupim volen inace mi dzaba i licenca i sve jer bez volana ne mogu ici ova jacva kola...

Zato sam postavio ovu temu da bi u buducnosti za koji mesec mozda organizovali tako nesto u NS...
 
pa to jeste.... ali bih vise voleo u mrezi negde u igraonici, jer sta ja znam, meni nekad modem radi super, a nekad lose, a ne bih da gledam u pasulj kada ce to biti.
a meni su demo kola OK ima i ona sa zadnjom vucom, ali ne bi bilo lose zbog staza igrati otljucanu verziju. vec mi je na nos izasao ovaj blekvud :)
 
Ej gresis, nema bas puno njih volane, ali nije ni bitno, za mali gti auto, jer u vrhu hot lap liste su i ljudi sa misem verovao ili ne... Koje ti je vreme na blekvudu? meni 1.33.28 ali likovi vozi i 1.32....

Ako te vcise interesuje pogldaj na njihovom sajtu-forumu (nacionalnaklasa) tamo je LFS razradjen do detalja....

Koliko konja ima polo? I koja masina?
 
igram vec nekih 4-5 meseci on line
igra je neverovatno mala u odnosu na ono sta pruza,
fizika je prefektno uradjena...za neke stvari nisam verovao dok se nisam uverio
npr, od otpora vetra preko trosenja guma, pa do grejanja istih i proklizavanja sa puta...
nije igra..to je vec simulator..
zato mnogi izgube zelju vec posle odvozenih par krugova, pogotovu sa jacim masinama kao GT TURBO, koji ima pogon na zadnje tockove...
samo treba vezbe, i onda kad jednom udjete u fazon ..cao zdravo.. :))
neko je pominjao misa , i volan...od 10 world rekorda 5 je napravljeno sa misen ostalo sa volanom, tako da mnogo ljudi koristi misa i po njihovoj prici nikada ne bi igrali sa volanom ...
igra moze da se igra i sa 56 modemom, jer tebi ne smeta tj nece ti seckati, pojavice se samo lag u nekim trenutcima koji se manifestuju tako da ti kad izadjes iz laga vidis promenjene pozicije drugih, ali tebi nije ni secnulo, naravno ovo moze biti kobno, ali ....
usput, otkljucao sam igru, pa ako nekom treba nek mi posalje mail...medjutim za sada on line moze samo sa prva tri automobila i jedna staza, sto nije uopste malo...
sasvim je dovoljno da vozis par meseci istu stazu branik na branik ...i prvi put se pojavila simulacija koja trazi dobrog vozaca, ali ne samo koji zna da vozi, nego i da misli,
kako zeznuti ovog ispred a vozite skoro isto...
ulasci u krivinu kasno kocenje , itd itd,
bilo bi dobro da pre nego izadjete na pistu procitate pravila voznje na nacionalnoj klasi...jer vrlo je bitno ko ima prednost pri ulasku, (desava se da dodje ludak i ne ebe nikog samo kida makar se sjebo)
onda izlazak iz box-a plava zastavica, zuta zastavica..itd..
ako krecete krtenite sa turbom, jer je mnoogo jaci i brzi o gti-a
po nekad u trci vozis izmedju gti-a kao izmedju cunjeva :)
pozdrav
 
@p!van

Da skroz si u pravu, to nije IGRICA to je SIMULACIJA, nesto neverovatno, naspram LFS vecina igara izgleda kao igrica za decicu.... Nisam nazalost igrao GTR ne mogu da ga nadjem, cuo sam da je takodje simulacija a ne igrica....

Sto kazes, mozes mesecima igrati demo i onu jednu dve staze, da ti ne doasdi, jer je borba za svaku desetinku...


A misem se moze igrati komotno, ali samo taj prvi gti auto, a vec ina dva druga u demou tesko, a i ostali tesko... Ja kad dodjem do para sigurno kupujem licencu, ali pre toga treba volan...

Na kom serveru igras? Jel igras na nekad NK&SBB? Ima dobar sajt sa forumom i Hot Laping tabelom, i jos gomilom tema otvorenim na LFS, sa savetima setupima...
 
u glavnom igram na LFS Slovenija, a kada je ukljucen i LFS Croatia ...
nas server jos ne postoji za gt turbo , koliko ja znam, vozi se samo gti, tj zakljucan je za ostalo..loodaci , napravili demo server demo igre :)) :(
na hrvatima nikad nisam naisao na problem, a potpis mi je Ivan - SERBIA...
nikad mi niko nije jednu rec ruznu rekao...
a sa slovenci se bas raduju kada naidju na nekog iz srbije...jbga dal nas vole ili sta...ali nisam jedini koji je to primetio..
usput na lfs slo...dolaze najbolji vozaci tako da dosta toga moze da se nauci i ne dolaze samo slovenci nego se skupljaju razno razni iz celog sveta(znaci nije samo fazon slovenci)ako nekom to moze da smeta, dosta toga moze da se sazna , a i da se dobije po neki doooobar setup...
ja sa svojih 1.25.00 po krugu sam prosecan vozac, mozda cak i u donjoj polovini ...
tako da po nekad zna da iritira..kada vidis da neko bez problema vozi ispod 1.24.00
a ja dam sve od sebe i jedva spustim za stotinku 1.25 ... :(
ali dobro , kad se setim da mi je bio problem da skinem 1.30.00
vremenom sve vise uvidjas gde gresis i kako je bolje da se vozi kad da se koci kad gas ..itd :)

cak mi se X puta desava da kad se skupi "zla " ekipa...i pocnu da se kidaju udjem u spectator mode i pratim trku ...
zapanjujuce je videti kako se kidaju celu trku branik na branik...bukvalno nadmudrivanje ...
ko ima vecu koncentraciju ..jednostavno 1001 faktor odlucuje o pobedniku..
vrlo zanimljivo..

skoro sam nabavvio kolina novog...
odvezao sam par staza...
sve je to lepo i sareno
zaista lepo uradjeno graficki
medjutim toootalno arkadno...
ne kazem da je losa igra....naprotiv , super je igra...samo sto nije simulacija :)

ps. inace imam drugara koji je pre neki dan oborio world recor.. :)))

sada je zvanicni 1.22.99 ... :))) medjutim hommie koji je pre njega drza 1.23.00
ce popizdeti i oboriti uskoro ...ali trip.. :)_


sad cu da ga prozivam da moze da muva ribe :) aahahaha

inace ako na nekom serveru vidite hommie, Svemirko joca(World record), spekie, V17, tania, pogledajte kako ljudi drajvaju...bruka

aj pa da se vidimo na netu...
pozdrav
 
Da to sto kazes, na SBB cesto dolaze i hrvati i nema tu nekih problema... Ali oni su ostavili samo za GTI jer masa kod nas dosta nema volane, ali imaju i 2. SBB koji ima ponekad neki od kola sa zadnjom vucom.

Znam svemirka jocu i cuo sam da je napravio WR... Na kojoj stazi i sa kojim autom, jel znas?

Ja sam cesto na forumu www.nacionalnaklasa.com i znam puno ekipa koja je odatle, i jako dobro voze, znaci bruka, ja sam prosecan ali kad oni dodju na server najbolje sto mogu je da se nadam da me nece obici do kraja trke... Znaci ipak i ja imam brzinu, nije me lako obici ali ipak ljudio voze... Bruka!!!

Meni je u poslednje vrem jako slaba dial up konekcija, pa slabo vozim on line, ali kada vozim ovo mi je nik takodje, vidimo se, pozdrav!
 

Back
Top