Текстуре

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
cd1dee79-8ddf-48d7-9919-684acdfb55ac_zps-1.jpg


- - - - - - - - - -

fad7813e-6686-489a-b731-15516b7d5053_zps-1.jpg
 
Леди, ова фотка заправо не припада овој теми. Текстура подразумева да смо успели да фотографијом да донесемо структуру неког материјала и његова својства.
Твоја фотографија је врло добар пример за ону другу тему - фото манипулације.Обрадом си створила један други утисак, дајући предметима једну другу,више металну структуру. Мој савет ти је да је пребациш на ту тему јер њој сасвим одговара, као врло добар пример.
 
Леди, ова фотка заправо не припада овој теми. Текстура подразумева да смо успели да фотографијом да донесемо структуру неког материјала и његова својства.
Твоја фотографија је врло добар пример за ону другу тему - фото манипулације.Обрадом си створила један други утисак, дајући предметима једну другу,више металну структуру. Мој савет ти је да је пребациш на ту тему јер њој сасвим одговара, као врло добар пример.

ako se savet odnosi na moj rad


autor:: Lady Just Woman
predmet: keramicka reljefna pločica-bez dorade.(realna k'o dan)

Odlicila sam se za ovu temu zbog reljefne, neobicne texture keramike,a vi u svojstvu admina imate odresene ruke .
ps.
Ako se savet odnosi na" M.Na Vesticin" rad,onda samo pozdrav i prijatan dan! :)
 
Poslednja izmena:
ako se savet odnosi na moj rad


autor:: Lady Just Woman
predmet: keramicka reljefna pločica-bez dorade.(realna k'o dan)

Odlicila sam se za ovu temu zbog reljefne, neobicne texture keramike,a vi u svojstvu admina imate odresene ruke .
ps.
Ako se savet odnosi na" M.Na Vesticin" rad,onda samo pozdrav i prijatan dan! :)

Моја грешка и велико извињење. Стекао сам потпуно погрешан утисак јер се не види објекат, па сам помислио да је по среди обрада.:hvala: на објашњењу!
 

Back
Top