Sastavi pricicu (smesnu,tuznu,horor...)

SweetChildOfMine:
Od sledecih reci pokusaj da smislis neku pricicu:
chizma
radijator
poludeti
stonoga
obala mora
eksplozija
mesiti

Pa da vidimo :)

na zidu pojedenom vlagom....u memljivom uglu....stonoga veshto penje se uz zid.....posle explozije pre 4 godine....u qtji ne zhivi vishe niko....pricha se da je jedan poludeli ratni veteran u toj qtji....u toj sobi....ubio dvoje dece...jedno je vezao za radijator....dok je drugo ubijao....vezano je to gledalo....neprestano je ponavljao kako nikad netje stitji na obalu mora....kako netje sedeti na toplome pesq....i kako nishta ne treba da ga brine jer i onako nije zhiv....juche sam nashao dechju chizmu iza radijatora....sa tragovima krvi....mislio sam da je ta pricha izmishljotina....ali sada....dok sedim u sobi i mesham malter za zid...za sobu....u koju tje se za mesec dana useliti profesor fizike sa svoje dvoje dece....osetjam jezu u zvakom milimetru svoje kozhe
 
SweetChildOfMine:
Od sledecih reci pokusaj da smislis neku pricicu:
chizma
radijator
poludeti
stonoga
obala mora
eksplozija
mesiti

Pa da vidimo :)

Naslov je IZMISLJENA PRICA Kuvarica u mantilu i chizmama mesila je hleb.Gledala sam je kroz odskrinuta drvena vrata.Sve je bilo od drveta.Radijatori su bili hladni.Po podu su milele stonoge i bube.Mislila sam,vise necu biti clan PLANINARA,vise necu postavljati eksplozije,tako smo minirali stenu koja nam se poprecila na stazi,vise necu lomiti granje i seci sekirom,tako smo pravili prolaz kroz sumu......Bio je trenutak da im kazem,svi su se skupili u tom restoranu u nedodjiji na dorucak.Rekla sam glasno,JA IDEM NA OBALU MORA A VI SE ******.Pitali su me kad,rekla sam sad.Rekli su mi da sam poludela,nalazimo se u drugoj drzavi,moramo da ostanemo u grupi,imali smo grupni pasos a nisam znala ni jezik....Ja sam ipak otisla.I super sam se provela.Oduvek sam bila luckasta i nepredvidiva.
 
SweetChildOfMine:
Od sledecih reci pokusaj da smislis neku pricicu:
chizma
radijator
poludeti
stonoga
obala mora
eksplozija
mesiti

Pa da vidimo :)
Chovek sa chizmom zgazio stonogu,,,,kad je video shta je uradio pocheo da lupa glavom u radijator....od udaraca je poludeo,,........i sad zamislja kako na obali mora gleda eksploziju vulkana,posle ceda mesi sise nekoj ribi.....
 
Bila jednom jedna chizma koja se zvala Chizma, i ona se zaljubila u jednu stonogu koju je ugledala u ostavi gde se nalazila.Da bi se dokazala stonogi (koja je volela da kuva i bavi se takvim stvarima), Chizma joj je umesila najlepse kiflice koje je mogla. Medjutim, stonoga nije htela ni da chuje za to, inje htela da proba Chizmine kiflice, nego je otisla na obalu nekog mora (sto dalje od chizme jer je shvatila da je uhodi). Chizma od zalosti nije znala sta da radi, pa je pokusala samoubistvo. Radijator koji se tu nalazio je hteo da joj pomogne i izvadi je iz depresije, ali nije uspeo. Chizma je na kraju poludela, jer je sve vreme razmisljala o stonogi. Da bi sve olaksao, radijator je postavio bombu u ostavi... :D
 
SweetChildOfMine:
Od sledecih reci pokusaj da smislis neku pricicu:
chizma
radijator
poludeti
stonoga
obala mora
eksplozija
mesiti
Hmmm.... u malom gradicu na obali mora zaculo se nesto bucno,Vojnici su marsirali u svojim velikim cizmama. Usled eksplozije bombe jedan,sa zgrade odvaljen radijator je odleteo u vazduh i pao u nacve gde je jedan covek mesio hleb za to jutro. Posto je bio siromah i taj hleb mu je bila hrana za taj ceo dan, poludeo je od besa i nacve (sa sve hlebom) bacio na zemlju i zgnjecio celu porodicu stonoga

(al sam destruktivna)
 
chizma radijator poludeti stonoga obala mora eksplozija mesiti

stonoga je trazila 99u cizmu i naisla na radijator koji je mesio eksploziv. kada je radijator video stonogu poludeo je od strasti, pa je eksploziv od vreline eksplodirao i razneo ga u pizdu materinu. neki kazu da su nasli delove radijatora na obali mora...
 
Jednom davno bila su dva neprijatelja - cizma i stonoga. Radijator se druzio i sa cizmom i sa stonogom. Obe su volele da kuvaju i mese. Tako je stonoga pricala radijatoru da ona bolje kuva, a cizma je to isto pricala za sebe. Kada je cizma saznala da stonoga misli da je bolja, a stonoga saznala da cizma misli da je bolja, poludele su od besa pa su odlucili da se takmice. I tako su organizovali takmicenje ko ce bolje umesiti pitu a radijator je bio sudija. I kada su zavrsili, radijator je explodirao od smeha. Od explozije cizma i stonoga su odleteli na obalu mora. :D
 

Back
Top