__PLAY-BOY-THE MANSION__...Sifre???

Znam da sam se i ja tu maltretirala...
Onog Švabu nemoj da ubiješ, kod alarma, jerbo te on uvodi. E, imaš secret area, ali ideš preko krova da uđeš u nju. I moraš da pucaš u one mine, štagod...
Zaboravila sam šta beše taj 4. zadatak, podseti me.
 
A zar ne treba da idete na podforum VIDEO IGRE? Mada ja znam igru Matrix koja nije video igrica,radi se o tome da dovedes u uzrocno posledicnu vezu naizgled nepovezive stvari i ljude,nikad ne znas kako ce se igrica zavrsiti,ali imas,slicno kao i u svakoj igrici,levo,desno,skakanje,brzo trcanje,pucanje,i pregled kao i statistiku i sve podatke.....
 
Lexa:
Znam da sam se i ja tu maltretirala...
Onog Švabu nemoj da ubiješ, kod alarma, jerbo te on uvodi. E, imaš secret area, ali ideš preko krova da uđeš u nju. I moraš da pucaš u one mine, štagod...
Zaboravila sam šta beše taj 4. zadatak, podseti me.

E,e, taj nivo mi treba.Znam da ne smem da ubijem onog poslednjeg Svabu koji mi je ostao, ali nece da mi krene onaj kamion u koji treba da se sakrijem dok ne nadjem neki cetvrti objective.
On je verovatno u secret area ali ja ne mogu da je pronadjem, gde je ona? po kom to krovu treba da idem?
 
loop:
E,e, taj nivo mi treba.Znam da ne smem da ubijem onog poslednjeg Svabu koji mi je ostao, ali nece da mi krene onaj kamion u koji treba da se sakrijem dok ne nadjem neki cetvrti objective.
On je verovatno u secret area ali ja ne mogu da je pronadjem, gde je ona? po kom to krovu treba da idem?
Uh, nisam sigurna da je to 4. objective, ali sec. area jeste.
Nađi zgradu kod koje ima onih drvenih kutija, popneš se na njih, pa na ogradu, pazi da ne padneš, onda na krov jedne zgrade, pa preko tog gajtana pređeš na drugi. Obrati pažnju koje su dve zgrade povezane kanapom (žicom, kablom, whatever...) i gde imaju kutije. Verovatno misliš da ne može, ali on zapravo hoda po toj žici :shock:
Probaj, pa javi.
 
Mislim da ti je preostali zadatak da pronađeš neku pušku. Ako je to ta postava. Pogledaj u kamion, kad uđeš, šta ti je ostalo.
Ili pritisni "N". Bar je kod mene to bilo N. Ma samo pogledaj šta ti je preostalo da uradiš. Ako je ta puška, ona je negde napolju (van zgrada, u prirodi), kod padobrana i neke dvojice sa snajperom. Samo treba da ih pobiješ i da je uzmeš. :wink:
 
Znam gde je ta puska ali ne mogu nikako da je uzmem jel me onda onaj Svaba vidi i ode i pritisne alarm, a ako ga ubijem propade mi misija.
Puska je na onom velikom tornju gde je bio onaj snajperista pa sam ga rokno ali na mogu nikako da je uzmem.
Izgleda da cu morati iz pocetka da idem tu semu.
 
Ma, bre, ne radi se o toj pušci, moraš da nađeš neku specijalnu. I ona je izvan zgrada. Nije na tornju. To su ti "tvoji" bacili padobranom. Nađi je. Verovatno ti je to ostalo. Uostalom, pogledaj da li ti je taj zadatak štikliran ili ne.
Ne moraš se ni penjati na toranj.
I gde je taj moderator, da zatvori temu, više??? :lol:
Pozdrav.
 
Pa na qwicksave sam non stop i isao ali sad sam dosao u sitaciju da nisam pravilno prelazio nivo i sad sam zapao u corsokak jel je onaj poslednji svaba napusti svoje mesto i stoji bas kod onog konopca i nema sanse da udjem u s.a. , a samim tim ni da pokupim sve sto mi treba.
 

Back
Top