Muska i zenska ocekivanja od suprotnog pola...

Gost377586

Veoma poznat
Poruka
11.136
***********Ko bi da ponavlja klasicne price sa ovog pdf,bez normalne analize,nek samo proleti dalje..Hvala;)

Kontam ja da vi nikako da napravite razliku izmedju prostitucije i nekih normalnih ocekivanja kod zena..
Elem ajde da izvrismo jednu podelu da ne bi sirili temu za dzabe.Recimo da imamo vise tipova zena:
1.zena kojoj je posao da spava sa muskarcem za pare...
2.zena koja juri samo lovatore(vise tip neke elitnije sponzoruse koja se ne **** sa svakim vec trazi najbolje primerke:gde je 80% bitan novac i uspeh..) iprosek zena koja juri isto ko ova i,samo od prosecnijih muskaraca...
3.zena kojoj je bitno da je muskarac sposoban jednako koliko i da joj se zaista svidja(u smislu karaktera i hemije)..Tj sposobnost je i deo privlacnosti karaktera..
4.zena koja je s muskarcem samo zbog seksa(fizicki joj se svidja ali ne zeli nista vise od njega)...

Hajmo dalje da iz diskusije izbacimo opciju 1 i 4,jer one ne jure ozbiljnu vezu,i opciju 2,jer je tu ocigledno koji je to tip veze..Ostaje nam onda
opcija 3 : zena koja za ozbiljnu vezu zeli nekog ko je sposoban,i ko je borac...Borac podrazueva da se trudi da nadje posao da pokusava da radi itd..Jer:
1.vecina zena planira porodicu sto znaci da ne bi same da izdrzavaju dete,vec bi nekog ko bi tome doprine,kao i doprineo vaspitanju deteta i bio njegov uzor..
2.zensko bice uglavnom tezi da nadje nog ko joj je ravan ili bolji od nje(ili jednostavno nek je u necemu gori al da ima skup osobina koje voli)..

Sad dalje moje pitanje stoji:
zasto stalno predstavljate zenu koja zeli muskarca koji radi,kao lovatorku,zasto uopste sve zene predstavljate na taj nacin,jer to sto neko zeli borca ne znaci da:
1.i sam nije borac..
2.zeli nekog takvog samo zbvog njegovih para..
3.i da ce istog da ostavi cim pare presuse(naravno ima i onih koje to urade a ima i onih koje ne mogu da podnesu vise necije vristanje depresiju itd..zbog novonastale situacije al ajd to je dr. tema..)

Vi konstantno osobu iz grupe tri ubacujete u grupu 2..Da li je to da bi se osecali bolje ili ne ne znam..Al ajd da se osvrnemo na musko vidjenje veze..Njima ne smeta da zena ne radi,ili da je pomalo tupsa ako im je prijatno sa njom,oni imaju potrebu da se osete kao zastitnici i da izdrzavaju porodicu,i kad dodju kuci da im je mir i radost...E sad taj sistem da zena ne radi funkcionise samo ako je zena stvarno tip domacice i uziva u tome i ako se medjusono postuju i ne omalovazavaju jedno drugo..
U svim ostalim slucajevima malo teze(zasto i kako mrzi me sad da pisem)..
Ali glavno pitanje je zasto vi umesto da se bunite kako ribe zele samo vas zbog para,ili imaju visoke kriterijume,sami ne povecate te kriterijume prema zenama?
Zasto se iscudjavate da kad ste sa zenom koja vas samo muze za $,kad ste sa ribom vise zbog njenih fizickih atributa nego mentalnih,ta ista zbrise na pomen $ krize?Tu ste sami na pocetku kreirali odanost parama,a ne vama...
Zasto je vama nenormalno da zena zeli nekog sposobnog,a da to u isto vreme ne znaci da je sponzorusa i da ga zeli samo zbog $$ (vec da je malo kompleksnije od toga)ili recimo da ne bi da bude sa likom koji duva ceo dan,i nema nikakve ciljeve?
I zasto ne umete da razlikujete tipove zena,vec su sve divne zene kad su s vama(cak i kad vas koriste) a kad nisu onda su k#rve?

**Da znam da ima dosta lovatorki,a znam da i u isto vreme kriza gura i normalne osobe ka onima sa $,zbog straha i sigurnosti,al vi ko da vidite ceo jedan svet i za vas je crn i nema nista osim toga...
 
Poslednja izmena:
imaju platu 200e,ja da sam tako ocajan i zeljan pomenutih za tu platu bi 5 kresno,ortak mi radi u tubu,ono ponesem s gajbe flasu skivija sipam u nju sok od jabuke,par red bullova nije skupo,separe imam za dz,znaci eto lepka za svaku rawu,pazi imam i priveske bmwa i merdze,a audi mi je za grad,nemaju ti danasnje klinke visoke kriterijume i znaju da moraju brzo da navataju lovana jer ostale vrebaju,znaci ubod zagarantovan
 
svaka cast na trudu zaista ali prezvakana tema i ko o cemu rawa o postenju, i naravno da nijedna ne bi priznala po cemu ocenjuje fraera a ne seta lepotana i to svako sa strane vidi kakav je odnos i da li je ista obostrano,prazna prica

Da jer uopste u zemlji nema normalnih veza,i sve setaju dede od 95,i da bi lik bio pozeljan on mora biti obavezno lep ko lutka:roll:I dalje nisi odgovorio na pitanja i skreces temu na klasicne price...
 
E moja Cicika,nemas ti pojma kako bi oni kresali sve te sponzoruse da mogu :lol:

ali ne mogu pa pljuju.

A pljuju jer oni ustvari postaju nezniji pol i strah od zena je sve veci :heart:

Doslo je vreme kada zene udaraju sakom o sto :rumenko:

- - - - - - - - - -

ajde sad lincujte me :malav:

Meni je tema o klasifikaciji zena i ocekivanjima u ozbiljnim vezama,tj klasifikaciji tih ocekivanja:lol:..A da bi kresnuli ,pa kresnuli bi sve sto stignu:lol:
 
Kontam ja da vi nikako da napravite razliku izmedju prostitucije i nekih normalnih ocekivanja kod zena..
Elem ajde da izvrismo jednu podelu da ne bi sirili temu za dzabe.Recimo da imamo vise tipova zena:
1.zena kojoj je posao da spava sa muskarcem za pare...
2.zena koja juri samo lovatore(vise tip neke elitnije sponzoruse koja se ne **** sa svakim vec trazi najbolje primerke:gde je 80% bitan novac i uspeh..) iprosek zena koja juri isto ko ova i,samo od prosecnijih muskaraca...
3.zena kojoj je bitno da je muskarac sposoban jednako koliko i da joj se zaista svidja(u smislu karaktera i hemije)..Tj sposobnost je i deo privlacnosti karaktera..
4.zena koja je s muskarcem samo zbog seksa(fizicki joj se svidja ali ne zeli nista vise od njega)...

Hajmo dalje da iz diskusije izbacimo opciju 1 i 4,jer one ne jure ozbiljnu vezu,i opciju 2,jer je tu ocigledno koji je to tip veze..Ostaje nam onda
opcija 3 : zena koja za ozbiljnu vezu zeli nekog ko je sposoban,i ko je borac...Borac podrazueva da se trudi da nadje posao da pokusava da radi itd..Jer:
1.vecina zena planira porodicu sto znaci da ne bi same da izdrzavaju dete,vec bi nekog ko bi tome doprine,kao i doprineo vaspitanju deteta i bio njegov uzor..
2.zensko bice uglavnom tezi da nadje nog ko joj je ravan ili bolji od nje(ili jednostavno nek je u necemu gori al da ima skup osobina koje voli)..

Sad dalje moje pitanje stoji:
zasto stalno predstavljate zenu koja zeli muskarca koji radi,kao lovatorku,zasto uopste sve zene predstavljate na taj nacin,jer to sto neko zeli borca ne znaci da:
1.i sam nije borac..
2.zeli nekog takvog samo zbvog njegovih para..
3.i da ce istog da ostavi cim pare presuse(naravno ima i onih koje to urade a ima i onih koje ne mogu da podnesu vise necije vristanje depresiju itd..zbog novonastale situacije al ajd to je dr. tema..)

Vi konstantno osobu iz grupe tri ubacujete u grupu 2..Da li je to da bi se osecali bolje ili ne ne znam..Al ajd da se osvrnemo na musko vidjenje veze..Njima ne smeta da zena ne radi,ili da je pomalo tupsa ako im je prijatno sa njom,oni imaju potrebu da se osete kao zastitnici i da izdrzavaju porodicu,i kad dodju kuci da im je mir i radost...E sad taj sistem da zena ne radi funkcionise samo ako je zena stvarno tip domacice i uziva u tome i ako se medjusono postuju i ne omalovazavaju jedno drugo..
U svim ostalim slucajevima malo teze(zasto i kako mrzi me sad da pisem)..
Ali glavno pitanje je zasto vi umesto da se bunite kako ribe zele samo vas zbog para,ili imaju visoke kriterijume,sami ne povecate te kriterijume prema zenama?
Zasto se iscudjavate da kad ste sa zenom koja vas samo muze za $,kad ste sa ribom vise zbog njenih fizickih atributa nego mentalnih,ta ista zbrise na pomen $ krize?Tu ste sami na pocetku kreirali odanost parama,a ne vama...
Zasto je vama nenormalno da zena zeli nekog sposobnog,a da to u isto vreme ne znaci da je sponzorusa i da ga zeli samo zbog $$ (vec da je malo kompleksnije od toga)ili recimo da ne bi da bude sa likom koji duva ceo dan,i nema nikakve ciljeve?
I zasto ne umete da razlikujete tipove zena,vec su sve divne zene kad su s vama(cak i kad vas koriste) a kad nisu onda su k#rve?

**Da znam da ima dosta lovatorki,a znam da i u isto vreme kriza gura i normalne osobe ka onima sa $,zbog straha i sigurnosti,al vi ko da vidite ceo jedan svet i za vas je crn i nema nista osim toga...

Toliko napisa u neuspelom pokusaju da racionalizujes zensku grabeshku narav.
Ta tvoja podela nista ne znaci i razlike su sitnica sustina je ista. Sve sem 4 su prostitutke.
Muskarac NIKAD ne ocekuje od zene pare ili odredjene pogodnosti koje proisticu iz statusa.
Toliko o tome.
 
Meni je tema o klasifikaciji zena i ocekivanjima u ozbiljnim vezama,tj klasifikaciji tih ocekivanja:lol:..A da bi kresnuli ,pa kresnuli bi sve sto stignu:lol:

Sve bi bilo lakse da oni nisu puni predrasuda.

Njima je svaka zategnuta devojka drolja. Pa nije brate :lol:

To sto neka voli kratke suknje ili uske pantalone ne znaci da siri noge gde stigne.

Onda se uplase ,stave etiketu drolje i napljuju a da nisu ni prisli devojci :D

Da se ne lazemo,dobar procenat zena gleda materijalno stanje partnera ali to ne znaci da ce svaka da ga ostavi ako nema platu preko 500e.

Ebote,pa nisu draz samo pare u zivot,ima nesto i u novcu :D

Kad razmislim,nisam imala nijednog burzuja,ali ko zna mozda nadjem pa mi se osladi :D
 
Da jer uopste u zemlji nema normalnih veza,i sve setaju dede od 95,i da bi lik bio pozeljan on mora biti obavezno lep ko lutka:roll:I dalje nisi odgovorio na pitanja i skreces temu na klasicne price...
na koje pitanje leba ti,sere mi se na kriterijume diploma i ambicije,ono klinacko proseravanje kako ce on da zavrsi trazeni fax i ceo svet je njegov,a onda ajmo kad nema vezu konobarisanje,i to je u najboljem slucaju,uglavnom prve pare vidi sa 30,to sto sam normalan pa trazim sebi slicnu ne znaci da nemam ortake vrsnjake komsije poznanike rodjake koji iste te price prozivese,sta treba da im kazes e ne karrajte te lake lovatorke ima normalnih ,kad tad ce uleteti,vazi
 
Kontam ja da vi nikako da napravite razliku izmedju prostitucije i nekih normalnih ocekivanja kod zena..

1.zena kojoj je posao da spava sa muskarcem za pare...

Jak posao, u p.m.

2.zena koja juri samo lovatore(vise tip neke elitnije sponzoruse koja se ne **** sa svakim vec trazi najbolje primerke:gde je 80% bitan novac i uspeh..) iprosek zena koja juri isto ko ova i,samo od prosecnijih muskaraca...

Kako si složila rečenicu, tri puta sam se spotakao. Postoji jednostavna reč - sponzoruša. Nema tu 80-20 procenata. Sponzoruša je sponzoruša.

3.zena kojoj je bitno da je muskarac sposoban jednako koliko i da joj se zaista svidja(u smislu karaktera i hemije)..Tj sposobnost je i deo privlacnosti karaktera..

Neće sposoban muškarac nesposobnu ženu. Prvi put čujem da se ženaloži na nečiju sposobnost. Kada vidi lika kako sposobno vozi tramvaj, sigurno se sva ozari, zar ne? :roll:

4.zena koja je s muskarcem samo zbog seksa(fizicki joj se svidja ali ne zeli nista vise od njega)...

Onda žena nije sa muškarcem u toj priči, već sa njegovim pantalonama.

Hajmo dalje da iz diskusije izbacimo opciju 1 i 4,jer one ne jure ozbiljnu vezu,i opciju 2,jer je tu ocigledno koji je to tip veze..Ostaje nam onda
opcija 3 : zena koja za ozbiljnu vezu zeli nekog ko je sposoban,i ko je borac...Borac podrazueva da se trudi da nadje posao da pokusava da radi itd..Jer:

Draga damo, ništa ovde nije ozbiljna veza od ovoga što je navedeno. Sve što je navedeno je čist prostakluk koji nema ni zrno ljubavi u sebi.

1.vecina zena planira porodicu sto znaci da ne bi same da izdrzavaju dete,vec bi nekog ko bi tome doprine,kao i doprineo vaspitanju deteta i bio njegov uzor.

U poslednje vreme je stvar drugačija. Budu sa muškarcem neko vreme, a onda jedva čekaju da se razvedu. Treba im samo alimentacija uredno da se plaća i to je sve jer one su sve moderne žene, samohrane majke, svetice u p.m. koje, jadne ne bile, ne mogu da nađu ''muškarčinu'' koji će da im skida Mesec sa zvezda. A ako kojim slučajem muškarac učini nešto romantično i neočekivano lepo - ''Bože, koja budala''.

2.zensko bice uglavnom tezi da nadje nog ko joj je ravan ili bolji od nje(ili jednostavno nek je u necemu gori al da ima skup osobina koje voli).

Žensko biće nema pojma šta hoće jer je naviklo na to da se hirovi mogu ispuniti. Žensko misli da je pametno i kada je žešći moron. Zbog toga se devojke vezuju za ohole muškarce. Misle, promeniće ga. Hoće juče.

zasto stalno predstavljate zenu koja zeli muskarca koji radi,kao lovatorku[/B],zasto uopste sve zene predstavljate na taj nacin,jer to sto neko zeli borca ne znaci da:
1.i sam nije borac..
2.zeli nekog takvog samo zbvog njegovih para.

Ženska logika : ''Čuvaj pare, sakrij od muža, neka on plati''. Ovo je totalna istina, osim ako žena nije neki tomboj koja voli da se dokazuje pa je ona kao faca, ima pare, sposobna je i slične koještarije. U svakom smislu nebitno je.
Muškarcu je lako da nađe prostitutku i da plati, problem je što postoji prostitucija koja je u obliku sponzoruša. Muškarac ne traži ženu na koju će da baca novac, a žena ako hiće da rešava svoje hirove može pravo kod svog oca to da izvrši. Neka joj TAJA MILI sve daje, za svoju princezicu.

3.i da ce istog da ostavi cim pare presuse(naravno ima i onih koje to urade a ima i onih koje ne mogu da podnesu vise necije vristanje depresiju itd..zbog novonastale situacije al ajd to je dr. tema..)

Tako je, čim muž izgubi posao prestaje ljubav, nesposoban je odjednom, ju vucibatina, mrtvo puvalo, idiot, kreten, stoka, svinja muška koja ne radi ništa i tako dalje u krug. Bitno da samo nije kod kuće po 8-10 sati dnevno, da žena može da uživa. NE DAJ BOŽE da nakon teške nedelje koju je proveo na poslu sedne 5 minuta ispred TV-a dok žena nešto skuva :lol: kako on to sme da sedi, treba da RADI nešto po kući, kao robot Gliša. Stalno da nešto čačka, drmuska, popravlja, čvoka i zamara brišući znoj sa čelakako bi ženče moglo da poskakuje oko njega. I posle uveče se okupa i zaspi ''JU STOKA NEĆE SEKS, NE VOLI ME, IMA DRUGU, NEKA SAM PEGLA KOŠULJU UJUTRU''. A lik mrtav umoran. Ženski mozak, jbg.

Vi konstantno osobu iz grupe tri ubacujete u grupu 2..Da li je to da bi se osecali bolje ili ne ne znam.

U pravu si, ne znaš.

Al ajd da se osvrnemo na musko vidjenje veze.Njima ne smeta da zena ne radi,ili da je pomalo tupsa ako im je prijatno sa njom,oni imaju potrebu da se osete kao zastitnici i da izdrzavaju porodicu,i kad dodju kuci da im je mir i radost.

Ne, muškarac želi da žena radi, ali ne da radi isključivo za sebe već da zajedno doprinose porodici, a da se pri tome ne ponaša bahato kao da je uzjahala zmaja. Dakle muškarci traže normalan odnos i poštuju to ako žena ne može da radi usled trudnoće ili štaveć. Muškarci trpe mnogo toga. Sa druge strane, normalno je da će da se muškarac ponaša zaštitnički prema svojoj porodici, problem nastaje kada žena to očekuje kako njoj dune jer tu se vidi da svog muškarca gleda kao neki zid koji je čas tu, čas nije.
Ne znam ko ne želi mir i radost, posao je već dovoljno monoton, samo fali žena kući da zvoca o nekim desetim problemima tada kada trebaju baterije da se napune.

Zasto se iscudjavate da kad ste sa zenom koja vas samo muze za $,kad ste sa ribom vise zbog njenih fizickih atributa nego mentalnih,ta ista zbrise na pomen $ krize?Tu ste sami na pocetku kreirali odanost parama,a ne vama...
Zasto je vama nenormalno da zena zeli nekog sposobnog,a da to u isto vreme ne znaci da je sponzorusa i da ga zeli samo zbog $$ (vec da je malo kompleksnije od toga)ili recimo da ne bi da bude sa likom koji duva ceo dan,i nema nikakve ciljeve?

Zato što je to licemerno jer najčešće je upravo ta žena koja nema nikakve ciljeve i ne zna šta hoće te čim dođe prva mala kriza na planu materijalnog, odmah drami, pravi scenu i dokazuje time da ne voli muškarca. I koji će k. takva žena muškarcu onda? Šta je ona u toj priči osim parazit najgore vrste? Hoćeš sposobnog muškarca dušo? Teraj se kod nekog mafijaša pa neka te sposobno vara i bije svaki dan. Tek mali broj muškaraca je nesposoban da nešto uradi u životu, tako da ta priča o nesposobnim muškarcima ne pije vodu. Ta ''sposobnost'' iz tvoje priče mi deluje kao da pišeš o nekom liku koji će da ceo život posveti samo ženi i porodici i da ga ništa drugo ne interesuje u životu, što je van pameti.

I zasto ne umete da razlikujete tipove zena,vec su sve divne zene kad su s vama(cak i kad vas koriste) a kad nisu onda su k#rve?

Pa pazi, ako prođe dve nedelje pre no što nađe novog momka, a u vezi smo bili godinu-dve, i te kako je ****** i tu nema pogovora. Ali ne zato što je sa drugim, već zato što joj je lakše da nađe drugog i da svoj emotivni bol utoči u seksu sa drugim pre nego li da proba da reši problemu vezi koja je nastala. Tu se vidi da je ona slabić, a šta će muškarcu emotivni slabić od žene.

**Da znam da ima dosta lovatorki,a znam da i u isto vreme kriza gura i normalne osobe ka onima sa $,zbog straha i sigurnosti,al vi ko da vidite ceo jedan svet i za vas je crn i nema nista osim toga...

Žene koje su razvedene su posebne lovatorke, osim ako nisu neke napaćene koje su pred samoubilačkim činom ili koje nisu pred činom zamonašenja.
 
za jsjbt..(iz ovog pitanja iskljucujem prave domacice)
Dakle zasto je vama normalno da je muskarcu normalno da izdrzava parazita?
A nenormalno vam je da zena ne zeli da bude sa parazitom posebno ako su i same borci?
Zasto su vama niski muski kriterijumi normalni,a visoki(a u reali prosecni, jer borbenost i treba to da bude) zenski nenormalni?
 
Poslednja izmena:

Back
Top