Mesta za izlaske u Valjevu

Darko_89

Aktivan član
Poruka
1.025
Posto sam i sam Valjevac i cesto izlazim na vrlo razna mesta u VA odlucio sam da napravim forum o mestima za izlaske u Valjevu!
Pa Valjevci pricajte gde najvise izlazite,kazite sta na tim mestima ima zanimljivo ko izlazi tu i tako.....
 
Ja sam bio u tom pabu i nista!!! Ocekivao sam mnogo vise od smorene ekipe i nikakve unutrasnjosti. Kontam da je bilo mnogo bolje cak i dok je tu bio nadaleko poznati metal kafic "Smajli" mada su nekada smarali sa muzikom.

Mislim da je 34-ka jedno od lepsih boemskih mesta u gradu narocito zbog toga sto imaju zivu muziku, neozvucenu.

Ipak, mislim da je najveca glupost sto kafici rade do 01:00....pa ne mozes se ni provesti za vikend kako treba. Zbog cega je to, ne znam, ali znam da ne valja!
 
Elem Eriche chuh i ja da je bzvz, na kraju krajeva taj lokal uvek traje 2-3 meseca... ali zato postoji dooobri staaaaari boemski Sherwood sa pretpostavljam mnogo boljom muzikom...

A ti Darko..... ne verujem da nas interesuju iste stvari... jer nema GEJSKIJEG mesta od tog gema, ali kontam ti si mladji pa ti odgovara... ako deco samo se vi kvarite, tako treba

sve u svemu uzas blagi..
 
Bio sam u Gemu jedan jedini put, ne ne, izvinjavam se, DVA puta i .......... nije mi se nesto preterano svideo, bar ne onaj "fancy" deo.

Inace, nisam primetio nesto na osnovu cega bih mogao da mu prisijem osobinu "gejskog" mesta. Izgleda prilicno klinacki kafic ali ne izgleda mi kao gej kafic. Iskreno, pre mi Fragile deluje kao mesto na kome bi se medju svim onim fenserima mogla uvuci neka ambiciozna pederska ekipica.

Sto se tice Servuda...ne znam koliko je to BOEMSKO mesto. Boemsko mesto podrazumeva zadimljenu kafanicu, starogradsku muziku, pivo, vino i dobro drustvo. Ne bih rekao da u Servudu ima starogradske muzike.....

P.S.
DarkVulture je zensko (valjda).
 
prvo gej nisam upotrebiLA kao pedersko, nego u smislu da je bzvz... naravno da mislim da je mesto trulez zivi i tu su uglavnom mali gimnazijalci i taj fazon.. sve u svemu odvratnost neizmerna...

da je Fragileum gej , ali pederski... to da, sigurno ... uzassss, i greh...

a sto se tiche godina.... one su nebitne... nisu strashne... mislim uzevshi u obzir da sam ja isto tako i druga godina faksa vec... i da napredujem, i drago mi je shto ne poznajem vishe od 10 ljudio mog godishta - 87, jer lichno mi ne odgovaraju i nemam nikakve zajednichke teme sa njima, svet se menja a ja sam se od malena druzila sa starijim ljudima i tezim tome i dalje... jer vishe volim da mene neko zove DETE u drushtvu, nego da se ja druzim sa decom.... Ali to je vec druga tema... a deca vishe nisu deca, sad prvo sise pa ... pa posle nishta tu se staje, sad klinke (koje su za mene klinke) znaci 90tyo godishte i mladje izgledaju 10 godina starije i vole to , a meni je to neshto najgluplje na svetu.. odvratnost i izopachenost... toliko o tome...
 
GEM kakav god da je ima svoje goste. Iskreno, bilo bi i glupo da u gradu postoje mesta za izlazak koja jedno drugom slice kao jaje jajetu. Svako ima svoj ukus. Meni se iskreno GEM ne dopada preterano, nemam zelju da tamo izlazim, ali ako ima nekoga kome se to dopada onda dobro. Bas me briga!

To oko godina...pa ja mislim da uopste nije vazno koliko ko godina ima. Tuzno je sto ne poznajes vise ljudi koji su tvoje godiste jer bi sigurno pronasla nekoga ko ti je, da kazem, "kompatibilan". U pravu si kada kazes da su danasnji klinci nesto najgore i slazem se u vecini stvari koje kazes, ali opet, i meni tvoje godiste (znaci '87) izgleda prilicno retardirano (cast izuzecima). Ja sam '84 i opet i u mojoj generaciji ima svakakvih tipova i frikova ali ne mozes generalizovati! Isto tako, imas promasenih likova i u starijim generacijama.

Opet, te sve danasnje klince treba da usmeravaju i vaspitavaju roditelji a ne ti ili ja! Mene bas briga sto ce 60% zenske generacije rodjene posle '88 postati ***** i promasene licnosti.... Da ce isto toliko odsto muske generacije tog doba takodje propasti i to je IZVESNO, ali sta cu ja? Pa pogledaj koliko narkomana imas danas? Bilo je toga i kada sam ja bio klinac ali u manjoj meri i tacno se znalo ko je kakav. Sada vise ne znas nista, sve se menja tako brzo, juce je bio/bila dobro dete a danas je drustveni otpad.

Uzgred, cuo sam da je iz medicinske skole pre par dana izbacena neka klinka zbog NEMORALA. Sto je najtuznije, klinka je tek I godina...i zamisli, izbacena je zbog nemorala?! Pa, sta je trebala da uradi da je izbace zbog NEMORALA??? Mi smo svasta radili u srednjoj ali se ne secam da je neko bio izbacen. Mislim, sta reci... Odsustvo vaspitanja, obrazovanja i drustvenih vrednosti... Vrlo cemerno!
 
Valjevo se ne menja mnogo.I pre 20 godina bili smo usmereni na par mesta za izlazak.Bio je u to vreme aktuelan Gong,32-ojka,Dom omladine a i Dom JNA nije izgledao lose.Doduse i mi mladi tada nismo bili kao ovi danas.Bilo je puno vise postovanja prema svemu i moral je bio na nivou.Nije bilo problema sa drogom i pibom u plasticnim flasama.Danas na zalost imamo sve to.
 
Ne razumem sta hoces da kazes? Mislim, najlakse je kontrati ali ne vidim sta time postizes? Mene su kao malog tukli i ja cu naravno tuci svoju decu uvek kada naprave glupost. Nisam za te new-age ludorije kao sve moze fino, ne treba tuci decu itd. Zna se dobro da se dete vaspitava do 6-7 godine... batine posle toga postaju samo kontraproduktivne. Zaista ne vidim nista lose u tome sto ponekad treba klepnuti deriste (iz pedagoskih razloga). Cak mislim da je mnogo zdravije udariti mu sljagu nego se drati na njega celi dan.

Imam mladjeg rodjaka koga njegovi uopste ne tuku...i taj mali ce nam svima doci glave! Vec sada je poceo da pravi sr***. Sta ce raditi kada malo ojaca...ne smem ni da pomislim. Meni je bezveze da ga bepnem po dupetu kad ga ne biju njegovi roditelji, ali njima ce se to obiti o glavu jednog dana.

Sve u svemu AUTORITET mora da postoji. Stariji se moraju postovati i tacka.

Ne bavim se statistikom i odnosom dobre i lose dece...to ostavljam nadleznim institucijama.

P.S.
I daj nemoj vise kontrati
 
JAshta i mene su tukli i ja cu da bijem... heheeh... ma koja deca... u kom svetu necu ni da razmishljam o toj gamadi.... uzasni su... i ja sam... zato i kazem.. iz iskustva..... i samo tako.. a nema mog posta koji je bio tu... gde je nestao... lepjaf .... gade... nisi okej... btw.. shta je to ljubavni sastanak.. nisam upucena..
 
e Erice Crveni nemas ti pojma o vaspitanju ja moju decu ne bijem i ako su mene tukli ,ako te se deca plase ne znaci da te postuju,disciplina u prevodu sa latinskog znaci poducavanje,stvarno je sramota sto jos uvek postoje tako zadrti i neobrazovani ljudi u 21 veku.Ako ti nemas argument i obrazlozenje za svoje stavove nego im to" batinama utuvis u glavu"cim budu van tvog domasaja uradice bas to sto nesmeju,osim ako nisi neki patoloski zlostavljac pa im uteras strah u kosti.
Moja deca nebiju drugu decu ne zato sto se plase mame i tate nego zato sto shvataju da to nije socialno prihvatljivo ponasenje.
 
Papadear je je za tebe eriche tata-mata nemash pojma to shto su tebe zlostavljali kad si bio mali to se sada negativno odrazava da li ti prochitash posle shta napishesh cccccccc
i da ovde je tema kafana a ne vaspitranje dece a darkvulture ako ne bude imala petoro dece nece ni jedno hehhe
 
Ko je pomenuo disciplinu??? Vrsis neverovatnu zamenu teze. Da li su svi S'UBA takvi ili si u pitanju samo ti? Sta ja sada mogu da kazem "Znas ti si glupa seljacina sa Uba i kretencina nenormalna samo zato sto si sa Uba". Tvoj nacin rezonovanja i rasprave je na prilicno niskom nivou. Ako mozes da vredjas nekoga na prvu loptu...vredjaj! Sta ti ja tu mogu, ne dotice me preterano jer se ne vidimo.

Disciplina i vaspitanje su dve razlicite stvari. Jedna stvar je tuci dete zato sto zelis da ga napravis vojnikom (a to su verovatno tebi radili cim tako burno reagujes....). Druga stvar je lupiti mu sljagu kada ucini nesto lose a cije posledice ne moze shvatiti. Nemoj sada molim te da trabunjas o tome kako sve mozes objasniti detetu od 4 godine. Daj malo realnosti! Udariti dete iz VASPITNIH razloga nije ZLOSTAVLjANjE. Zlostavljanje je terati ga da ti skida cipele kada udjes u kuci, terati ga da kleci na kukuruzu itd itd (ostavljam na vama da trazite jos primera, ocigledno vam to ide od ruke). Nemojte mesati BABE i ZABE.

To sto tvoja deca ne tuku drugu decu ne znaci nista. Znaci samo da su mirna po prirodi i nista vise. Nemoj da poranis i sebe velicas kao velikog TATU pre vremena. Sva deca su dobra kada su mala, sta ce se posle sa njima desiti zavisi u velikoj meri i od njih samih, njihovog vaspitanja, stavova, okoline i naravno licnih ambicijama. Ne zaludjuj sebe i ne GORDI se preterano da ti se reci ne bi obile o glavu.

Naravno, ne generalizuj(te)...to samo pokazuje kako sagledavas(te) stvari, da ne kazem koliko si(ste) ogranicen(i)......

Ah da, ne frljaj se preterano sa latinskim nazivima....nadam se da znas da su odredjeni latisnki pojmovi tokom vremena izgubili svoje prvobitno znacenje.

Zivi bili!
 
Ti ocigledno zivis u "Srbiji"CAK I NAS ZAKON ZABRANJUJE BILO KAKVO UDARANJE DETETA IZ BILO KAKVIH RAZLOGA.proveri u vujakliji sta znaci vaspitanje,a sto se tice vredjanja ,tvoj je problem sta tebe vredja.Sta znaci "dobra i losa deca"postoji samo dobro i lose ponasanje.Ti zivis u Spanskim serijama tebi su svi crni i beli.Nemam zelju da ti popujem ni da se pravim pametan ali stvarno pricas o necemu o cemu nemas pojma.
 
i da ovde je tema kafana a ne vaspitranje dece a darkvulture ako ne bude imala petoro dece nece ni jedno hehhe[/QUOTE]

dream on... sugar hunny bunny pie..... kafanu cu otvoriti i to mi je buducnost... a deca... fakof decu... hu givz a dem baut douz sik krichrz.... bljak..

Ah... randevu koje sranje.... okej... uzas.. priznajem... pa mislim da ni
ragina glava nece opstati, kao ni bilo shta drugo na toj lokaciji, a kafana Sherwood je dobra kafana, samo shto ne bejah davno, super je za afternoon chaj...

Palim ljudi odo na bas za Valjevo na jedan dan... LePjaf, usudi se deder i okreni taj broj darkvulture-a.. majkemi, a? Idesh mi na zivce...

BTW u koju kafanu nocas pitam se ja.... aj pa do ponedeljka, zdravo..
 
Op cvrc gevezn zajn...daj ne palamudi preterano! Truc truc, bla bla....

Prva stvar, ja zaista ZIVIM u SRBIJI (jos uvek u SCG, ali u SRBIJI). Za mene postoji jedna jedina Srbija a ne 55 paralelnih. Kakva je takva je, moja je! Ja drugu domovinu nemam i necu je imati!

Druga stvar....hahaha, ja zivim u spanskim serijama.....ludilo! E ovo mi jos niko nije rekao. Za kreativnost ti dajem 2 bambija a za glupost dobijac cela 3 sto je u zbiru 5! Hahahaha, spanske serije.....uhuhuhuhu. Ja bih rekao da ti ocito vuces kompleks/sindrom treceg semafora tj. male sredine, pa su za tebe svi koji se ne slazu sa tobom geaci, spanske serije itd (pronadji jos neki naziv). Zasto kazem treceg semafora? Zato sto je kada krenes od BG, UB treci semafor (prva dva su u Obrenovcu) - to znas i sam. Daj ne prosipaj kojekakve guposti tek tako, na bon-jour. Ako tako i decu vaspitavas onda nema sta, principijelan si co'ek! Skidam kapu! To sto ti mislis da si samo ti u pravu, ******, zao mi je ali nije tako. Upravo ti delis stvari na crne i bele. Uz to vrsis i gnusnu zamenu teze...sta reci, TRICARIJE.

Cuj neces da mi popujes i da se pravis pametan?? Huhuhuh, daj spusti se na zemlju! Hjuston zove papabear, papabear javi se! Ili su ti otkazali motori za spustanje ili si se preterano vinuo u orbitu pa sada nosem ceses oblake. Pa covece, ti si tako nafuran da bi sam sebi dao pocasni doktorat na Britanskoj Kraljevskoj Akademiji. Pucas od skromnosti, nema sta!


U svakom slucaju, ako tebi papabear ne dodele Nobelovu nagradu za razvoj medjuljudskih odnosa, psihologije i dijaloga, nisi nista uradio. Sve ispod priznanja Svedske kraljevske akademije je PROMASAJ.

Hahahahahah, spanske serije....hahahahaha Ajd' izvali jos nesto da ti dam jos koji bambi! Hahahhahahaha

P.S.
U Vujakliji se NE nalazi rec VASPITANjE i to zbog toga sto je Vujaklija recnih STRANIH RECI I IZRAZA, a koliko ja znam vaspitanje je slovenska/srpska sastavljena od dve reci VAS/VSO u znacenju sve i PITANjE, odnosno "pitanje na sve" tj. "odgovor na svako pitanje" (ili ako ti je lakse - znati se ponasati u svakoj prigodi/zgodi). Tu rec svi intuitivno razumemo i nema potrebe da se nalazi u recniku STRANIH RECI i pojmova. Eto, okreni prvu stranu Vujaklije, tamo je sve lepo objasnjeno. Ako nista, obesicu negde na net VUJAKLIJA - HOWTO pa cu te obavestiti.

P.P.S.
Ipak, ako hoces u buducnosti da nastavis da me hvatas za rec, preporucicu ti pravu literaturu. Konsultuj "Recnik savremenog knjizevnog srpskog jezika s jezickim savetnikom". Autor je Milos Moskovljevic, trece izdanje, Beograd 2000. Eto, sada imas i prave reference heheheheh. Mozda unapredimo dijalog...nikad se ne zna!

Ziv bio!
 

Back
Top