SEKS BEZ OBAVEZA

Ja stvarno ne razumem u čemu je razlika.Vodiš ljubav sa nekim koga voliš a seksaš sa nekim koga ne voliš.I u čemu je razlika?Fiskultura je ista a nežnost zavisi od situacije-nekad paše nekad ne
 
:lol:Reci cu ti ja sad zasto. Vidi ovako, ja imam 24 godine, zavrsen DRZAVNI fakultet, svestana sam, uz to i lepa i zgodna. Prilaze mi muskarci, na zalost, nude seks bez obaveza. Kako ja nisam lepa, a glupa, vec kompletna licnost normalno je i da zahtevam i zasluzujem kompletan odnos. Zene, po meni, vole emotivan odnos, vole ono osecanje da su sa nekim, da nekom na neki nacin pripadaju i da neko pripada njima. Cene sebe i ne pristaju, uglavnom, na te polovicne varijante kao sto je seks bez obaveza. Seks radi seksa, po meni, iscrpljuje, a njegova svrha je da te ispuni i jos vise poveze sa onim kog smatras u tom periodu pravom osobom. Nadam e da se oni ljudi cija su shvatanja suprotna mojim nece uvrediti.
 
Anonymous:
Cene sebe i ne pristaju, uglavnom, na te polovicne varijante kao sto je seks bez obaveza.

E ovo bi se moglo definisati kao srz problema.


Dakle ako pristanes na "polovicnu" varijantu onda si "jeftina".
U kojoj si to knjizi procitala.
Ako nisi odgojena tako.

Kako to da nikada, kada si na ulici vidila nekog bas atraktivnog, nisi zaglavila u krevetu sa njim, ako nista drugo onda cisto opustanja radi.



Da ne bude zabune: jeste najbolje sa "cjelovitom" varijantom. Ali ljubav, bliskost i seks su, u stvari, 3 odvojene cjeline.




Uostalom, otkad je seks "varijanta"?????
 
nije tacno da ne volimo, samo nam se prilepi odredjena etiketa kad priznamo da volimo :oops:
tacnije, da bismo u nekim momentima htele....
ako neko (bilo to musko ili zensko) voli samo sex bez obaveza onda taj neko ima problema sa vezivanjem, ego tripovima..bla, bla.
ali malo gimnastike bez obaveza s vremena na vreme je sasvim normalna zelja. samo mi nije jasno zasto muskarci imaju pravo da to osecaju bez etiketiranja a zene ne. :evil:

mada, meni se vise svidja sex sa obavezom :D
 
Sex i emocije za muskarce obicno nemaju mnogo veze... Jednostavno, zenu koja ih seksualno privlaci, nece odvesti u krevet samo ukoliko nemaju priliku za to. Pri tome ce i dalje jednako voleti svoju stalnu partnerku (ukoliko je imaju) i sve im je to krajnje normalno.
Nasuprot tome, zena obicno mora da gaji lepe emocije prema nekom da bi sa njim otisla u krevet (ili van njega!) i tamo se osecala lepo, ispunjeno, kompletno... I kada voli, retko ima potrebu za seksom sa nekim drugim. Otuda je zenska preljuba mnogo ozbiljnija od muske...
Muskarce na seks stimulise vizuelni utisak, dok je kod zena to malo drugacije...
U svakom slucaju, kad je seks u pitanju, muskaraca na njega navodi ona druga glava, a zene srce...
 
Pa tacno je da zene bivaju 'etiketirane' ukoliko nesto cesce upraznjavaju seks radi seksa. Mada, zapravo, ko etiketira takve devojke?! Da li muskarci koji ne mogu da ih imaju (iz nekih razloga!!) ili devojke koje bi zelele da su takve (a suvise su stegnute) ili neko treci??? Mislim da vecina muskaraca zeli da pored sebe ima finu devojcicu koja se NECE tako ponasati, koju ce voleti (i koja ce samo njega voleti). Znam neke ljude (i mladice i devojke) koju su potpuno u fazonu kres-kombinacija i ne mogu da generalizujem, ali neki od njih bi se skrasili kada bi nasli 'onu pravu' osobu ili kad se ne bi plasili vezivanja (uh, kakav podsvesni bauk! :? ). Dok drugi (npr. u braku cak) rade sa strane i pri tom konstantno tvrde kako VOLE svoje partnere! HMMMMM :shock:!
I tu se onda poteze pitanje o moralnosti i lepom ponasanju jedne dame...bla bla.
E, sad - meni npr. bas i ne prijaju takve bez(oba)vezne varijante :? ...jer sam uvidela da nikad ne mogu da uzivam toliko sa nekim ko ga ne volim kao sa svojim deckom :D ! I bas bi me bolela stiklica da tamo nekom levom izvodim sve i svasta :twisted: ne bi li ga u potpunosti zadovoljila! Sa deckom je naravno - zdrav sex bez granica... :D :D :D
Eto tako... :P
 

Back
Top