Monstrum iskasapio devojcicu (3) HOROR U ZAJECARU!!! Boze pomozi nam!!!

noviclan123

Zainteresovan član
Poruka
495
Devojčica (3) silovana, pa ubijena pesnicama i kamenjem

Ovaj monstruozni zločin počinio je Vladislav R. (28), koji je u policiji priznao delo.

Beživotno telo devojčice pronađeno je unakaženo.

Kako je na vanrednoj konferenciji za medije saopštio Vladimir Rebić , v.d. direktora policije, devojčica je bila na proslavi u blizini svoje kuće, kada su njeni roditelji primetili da je nestala.

"Njen nestanak je odmah prijavljen policiji", rekao je Rebić.

Kako je rekao, ljudi koji su bili na rođendanu policiji su izrazili sumnju da je za devojčicin nestanak odgovoran Vladislav R. iz tog naselja, koji je i ranije bio problematičan, jer su primetili da je i on nestao sa proslave.

Kako su nam rekli meštani sela Vratarnica, devojčica je bila na proslavi krštenja bratanca Vladislava R. odakle ju je on i odvukao i ubio.

Beživotno telo devojčice pronađeno je oko 600 metara od kuće u kojoj je bila na rođendanu, u blizini spomenika.
 
Pa desava se....
Sinoc u centru beograda, neki stranac godista kao Platini i prelepa plavusa godista negde oko 30, isto strankinja, pitaju za putanju do spomenika u BG i prilazi polupijani dripac i sa obe ruke joj odozdo do kraja overi guzove...

Kakva je veza sa ovim?
Pa sve vise dolazi do izrazaja kapitalizam i njegovo "samo svoje dupe gledam" i srpsko "moze mi se"...
 
ZAJEČAR - Zaječarska policija pronašla je u Timoku telo za koju se pretpostavlja da je druga žrtva Vladice Rajkovića (28), svirepog ubice devojčice Anđeline Stefanović (3).

Rajković je danas na ponovnom saslušanju u policiji zbog ubistva devojčice koje je šokiralo Srbiju, priznao da je ubio Draganu Stanković (47) i da je njen leš umotan u ćebe bacio u Timok.

On je policiju odveo do mesta gde je bacio telo ubijene žene. Njen nestanak je 24. juna ove godine prijavio njen stric.

Vladica Rajković (28), svirepi ubica devojčice Anđeline Stefanović (3) na ponovnom saslušanju u policiji danas je priznao da je ubio Draganu Stanković (47) i da je njen leš umotan u ćebe bacio u reku Timok.
 
Obdukciski tim u soku!!!

(UPOZORAVANO CITAOCE KOJI SU IZRAZITO OSETLJIVI DA NE CITAJU TEKST)

OBDUKCIJA POKAZALA Mala Anđelina umrla u najgorim mukama

Danas je urađena obdukcija silovane, pa zatim brutalno ubijene kamenjem i pesnicama, trogodišnje Anđeline Stefanović iz zaječarskog sela Vratarnica, kojoj je ubica Vladica Rajković(28) smrskao glavu do neprepoznatljivosti.

U istrazi je osumnjičeni ispričao tok događaja. U trenutku kada ju je deflorisao, devojčica je od bolova počela jezivo da vrišti. Rajkovića je to razbesnelo, pa joj je udario nekoliko jakih šamara da bi prestala da zapomaže. Međutim, kako nam je Rajković ispričao, devojčica je nastavila prestravljeno da plače i vrišti, tako da je on uzeo kamen i udario je više puta po licu - saznajemo nezvanično.

Pobesneli ubica je devojčicu dokrajčio pesnicama, i kada je shvati da je mrtva, navukao je pantalone i odvukao je u obližnju šumu dok je za njim ostajao krvav trag. Leš je prekrio lišćem, svoju krvavu garderobu oprao u Timoku i otišao svojoj kući da se presvuče i drugu odeću.

Mirno se vratio na rođendan kod svoje bratanice, seo i počeo da pije, a onda ga je dohvatio za revere Dalibor Stefanović, Anđelinin ujak. Došlo je do gužve, ljudi su hteli da linčuju ubicu ali ih je u tome sprečila policija.

U selu Vratarnica svi su još uvek u šoku, još ne mogu da veruju kakav je monstrum njihov sugrađanin.

odeca_1000x0.jpg


Dom iz koga je Anđelina veselo odskakutala na rođendan, sada je zamukao. Majka Danijela priprema odeću u kojoj će biti sahranjena mezimica. Na stolu je poređala redom sve od čarapica do majice, samo još da joj dete vrate sa obdukcije pa da ga obuče.

- Moja će Anđelina lepa da ode na onaj svet. Sve sam joj novo kupila. Ali, kako ću da je obučem. Kazali su mi da je bolje da ne otvaram sanduk, a kako ću da je ne poljubim poslednji put… - plače neutešna majka.

Ona se priseća ranijeg ponašanja Vladice Rajkovića. Često je dolazio kod njih, igrao se sa devojčicom, bio dobar prema njoj.

- Pre nego što mi je oduzeo dete, on je posluživao goste na rođendanu, igrao se sa decom, niko ništa nije sumnjao – govori Danijela.

Niko od gostiju nije primetio moment kada je Vladica odvukao dete. Majka jednog dečaka koji je bio na rođendanu ne želi da se ičega priseća, samo je kazala:

- Želim da zaboravim, ali i kad sklopim oči, i kad se zagledam u daljinu, samo vidim Vladicu kako se igra sa decom. Prostruji mi misao kroz glavu ‘’Šta da je to bila moja mlađa ćerka koju zbog temperature nisam povela na rođendan’’… Ne mogu sebi da oprostim kako nisam videla kada je odveo Anđelinu, kako niko od nas to nije video…

Ubica je svega 700 metara od devojčicine kuće izvršio ovaj krvnički zločin.

Majka Danijela, kao u bunilu, dodaje:

- Znate šta bih volela? Da on dođe na sahranu mojoj Anđi, dag a pogledam u oči, da vidim shvata li šta je učinio, da vidim da li se bar malo kaje…

Anđelina Stefanović biće sahranjena sutra na groblju u Vratarnici.

:sad2:
 
Ja ne znam
Puci ce mi i srce i glava od ovoga
Vrti mi se ta slika u glavi i sve sam vise besna i tuzna
Dve cerke imam....ne znam
Secam se na zvezdari u sumi kad je ocuh trogodisnjoj devojcici cepao jetru dok je silovao dok je majka dvojcice cuvala strazu
Pa Tijana,Marija.... Nije mi dobro
Jadno malo
Nijedna kazna nije dovoljno surova za ovakva cudovista sociopatska.Samo neka ih pobiju da bude svet siguran da nece da urade opet i da ne zderu na racun naroda
Ja ne mogu da shvatim to sto je uradio
Kakvi sve bolesnici zive ok nas,ovo je uzas
Jos meni osoba bez dece kaze danas kao smrtna je previse,kao nismo bolji od njega jer besnimo i hocemo da lincujemo takve sodobe
Ne nego na kafu da ga zovem i ponudim ratluk mozda????
 
n134102.jpg



Trogodišnja Anđelina Stefanović koju je u subotu mučki silovao i ubio Vladica Rajković u selu Vratarnica kod Zaječara sahranjena je danas na groblju u ovom selu. Porodica i meštani okupili su se u kući porodice Stefanović, devojčicina baka Dušanka sa rođacima nemo je sedela u dvorištu kuće. Iz kuće porodice ubice, koja se nalazi na svega 50 metara od kuće u kojoj je Anđelina živela, čuju se jauci ubicine babe: "Jaoj, Vlado sine, šta uradi"...

Kovčeg s telom ubijene devojčice stavljen je na traktor, odakle je sprovod krenuo ka groblju. Majka i baka devojčice voze se na traktoru pored deteta i neutešno plaču. "Anđo, pile moje", ponavlja baka devojčice.

Kada je kolona stigla do groblja, sliku devojčice i cveće su nosili Anđelini brat i sestra. Njena baka je kukala: "Pile moje bakino, ne mogu više. Ruke ti se osušile da bog da, zlotvore!". Majka je samo ćutala. I najtvrđi muškarci puštaju suze u tišini...

andelina-stefanovic-sahrana-ispracaj-foto-printscreen-pink-1468330371-948529.jpg


Sahrani je prisustvovalo oko 50 ljudi, uglavnom članovi porodice, komšije i prijatelji.

Na svega dvadesetak metara od kuće ubice nalazi se i kuća u kojoj je živela Dragana Stanković (47), koju je Vladica takođe mučki ubio.

Meštani sela Vratarnica išli su od jedne do druge kuće ubijenih i izjavljivali su saučešće. U selu je veliki broj predstavnika medija.

Na sahrani je bio i Anđelin otac Milomir koji je za tragediju saznao tek u nedelju uveče. On prvo nije mogao da veruje da je istina to što mu je majka ispričala.

Mučki ubijena trogodšnjakinja bila je proslavi u kući ubicinog brata. Vradičin rođeni brat Perica slavio je rođendan svojoj ćerki, trogodišnja A.S. je bila gost, kao i Vladica Rajković. Kako su komšije kasnije ispričale on je u jednom momentu odveo dete iza kuće, a zatim im se izgubio trag.

13fa00bb12fb2a01aa5267d2d45d5ae6.jpeg


Devojčicina majka Danijela Stefanović oko 21 sat sinoć primetila je da joj nema deteta, a zatim su i ostali gosti shvatili da nema ni Vladice. Svi gosti sa proslave krenuli su u potragu za njima.
 
Царство небеско не постоји то је лаж!

Иначе сварно туга ја би такве убице живе спаљивао и то пред целим народом.

Ajde posto si zatucani ateista, ne vredi s tobom da se raspravlja o tome da li postoji Bog ili ne, posto ga nisi video i trvrdis da samo ono sto vidis postoji. Samo mi objasni kako to da virusi i bakterije postoje a covek ih ne vidi, pa mi reci da li verujes da postoje virusi?

Posto ne verujes u Boga i kazes da ne postoji carstvo nebesko, objasni mi onda kako je moguce da zena koja je klinicki mrtva bila, vidi svog supruga kako place i moli boga pored lekara koji je ozivaljavao 15min elektro-sokovima? Da cujem kakav argument mozes pri tom dokazu da je zena dokazala da kada covek umre, postaje duhovno tj nevidljivo bice
 
Poginuo ujak silovane i ubijene devojčice iz Vratarnice

Lj. T. | 30. jul 2017. 14:26 | Komentara: 4
Dalibor Stefanović iz Vratarnice kod Zaječara, ujak trogodišnje Anđeline koja je silovana i ubijena, nastradao je kada je na njega, dok je sekao drva, palo stablo. Podlegao povredama u niškom KBC


Dalibor Stefanović / Foto Lj. Trifunović
Dalibor Stefanović / Foto Lj. Trifunović
SRODNE VESTI
Tužilac traži maksimalnu kaznu za silovanje i ubistvo trogodišnje Anđeline
Tužilac traži maksimalnu kaznu za silovanje i ubistvo trogodišnje Anđeline
Za ubicu male Anđeline traže maksimalnu kaznu
Za ubicu male Anđeline traže maksimalnu kaznu
ZAJEČARSKI ZLOČIN: Monstrum nije pričao sa majkom, žena u šoku i pod lekovima za smirenje!
Majka ubijene Anđeline: Umesto da ti uskoro slavim rođendan, ja te sahranjujem
Nakon zverskog silovanja i ubistva male trogodišnje Anđeline, porodica Stefanović, iz zaječarskog sela Vratarnica, ponovo je zavijena u crno. Dalibor Stefanović, ujak devojčice i rođeni brat njene majke, poginuo je kada je na njega, dok je sekao drva, palo stablo.


-Stefanović je sa teškim povredama, primljen u zaječarsku bolnicu – rečeno nam je u Zdravstvenom centru u Zaječaru. – nakon zbrinjavanja, on je odmah upućen u niški KBC, gde je i podlegao povredama.

Dalibor Stefanović je bio sa prijateljima u šumi u okolini Vratarnice, kako bi nasekao drva za zimu.

-Samo smo začuli krik – pričaju drvoseče. – Otrčali smo na lice mesta i pod stablom, u lokvi krvi, ugledali Dalibora.

Drvoseče su Dalibora izvukli ispod stabla i prevezli do bolnice. Na žalost, ujak male Anđeline je izgubio bitku za život. Za sobom je ostavio ćerkicu, koja uskoro treba da napuni 10 meseci.

-Ima li ovome kraja – plače Danijela Stefanović, Daliborova sestra i Anđelinina majka. – Za ćerkom nikada neću prestati da žalim, a sada me je stigla nova tragedija.

Ona kaže da je njihova majka otišla u niški KBC bila da obiđe Dalibora, ali je on bio u komi, a uskoro je i podlegao povredama. On je sahranjen juče, kraj svoje sestričine, na groblju kod Vratarnice.
novosti.rs

Jos jedna tragedija.Kazu nesreca nikad ne dolazi sama ali moj zakljucak je tuga,stres...posle tragicnog gubitka sestricine.I onda se dekocentrise na tako opasnom poslu i eto tragedije.Jos jedna zrtva Vladice Rajkovica koji ga je ubio indirektno.
 
Poginuo ujak silovane i ubijene devojčice iz Vratarnice

Lj. T. | 30. jul 2017. 14:26 | Komentara: 4
Dalibor Stefanović iz Vratarnice kod Zaječara, ujak trogodišnje Anđeline koja je silovana i ubijena, nastradao je kada je na njega, dok je sekao drva, palo stablo. Podlegao povredama u niškom KBC


Dalibor Stefanović / Foto Lj. Trifunović
Dalibor Stefanović / Foto Lj. Trifunović
SRODNE VESTI
Tužilac traži maksimalnu kaznu za silovanje i ubistvo trogodišnje Anđeline
Tužilac traži maksimalnu kaznu za silovanje i ubistvo trogodišnje Anđeline
Za ubicu male Anđeline traže maksimalnu kaznu
Za ubicu male Anđeline traže maksimalnu kaznu
ZAJEČARSKI ZLOČIN: Monstrum nije pričao sa majkom, žena u šoku i pod lekovima za smirenje!
Majka ubijene Anđeline: Umesto da ti uskoro slavim rođendan, ja te sahranjujem
Nakon zverskog silovanja i ubistva male trogodišnje Anđeline, porodica Stefanović, iz zaječarskog sela Vratarnica, ponovo je zavijena u crno. Dalibor Stefanović, ujak devojčice i rođeni brat njene majke, poginuo je kada je na njega, dok je sekao drva, palo stablo.


-Stefanović je sa teškim povredama, primljen u zaječarsku bolnicu – rečeno nam je u Zdravstvenom centru u Zaječaru. – nakon zbrinjavanja, on je odmah upućen u niški KBC, gde je i podlegao povredama.

Dalibor Stefanović je bio sa prijateljima u šumi u okolini Vratarnice, kako bi nasekao drva za zimu.

-Samo smo začuli krik – pričaju drvoseče. – Otrčali smo na lice mesta i pod stablom, u lokvi krvi, ugledali Dalibora.

Drvoseče su Dalibora izvukli ispod stabla i prevezli do bolnice. Na žalost, ujak male Anđeline je izgubio bitku za život. Za sobom je ostavio ćerkicu, koja uskoro treba da napuni 10 meseci.

-Ima li ovome kraja – plače Danijela Stefanović, Daliborova sestra i Anđelinina majka. – Za ćerkom nikada neću prestati da žalim, a sada me je stigla nova tragedija.

Ona kaže da je njihova majka otišla u niški KBC bila da obiđe Dalibora, ali je on bio u komi, a uskoro je i podlegao povredama. On je sahranjen juče, kraj svoje sestričine, na groblju kod Vratarnice.
novosti.rs

Jos jedna tragedija.Kazu nesreca nikad ne dolazi sama ali moj zakljucak je tuga,stres...posle tragicnog gubitka sestricine.I onda se dekocentrise na tako opasnom poslu i eto tragedije.Jos jedna zrtva Vladice Rajkovica koji ga je ubio indirektno.

Au brate, to je neko prokletstvo.

- - - - - - - - - -

Ajde posto si zatucani ateista, ne vredi s tobom da se raspravlja o tome da li postoji Bog ili ne, posto ga nisi video i trvrdis da samo ono sto vidis postoji. Samo mi objasni kako to da virusi i bakterije postoje a covek ih ne vidi, pa mi reci da li verujes da postoje virusi?

Posto ne verujes u Boga i kazes da ne postoji carstvo nebesko, objasni mi onda kako je moguce da zena koja je klinicki mrtva bila, vidi svog supruga kako place i moli boga pored lekara koji je ozivaljavao 15min elektro-sokovima? Da cujem kakav argument mozes pri tom dokazu da je zena dokazala da kada covek umre, postaje duhovno tj nevidljivo bice

Ajde ti veliki vernice, pronadji boga makar i pod mikroskopom!
A i taj muz mora da je mnooogo mrzeo tu svoju zenu, cim je molio boga samo da mu ne dodje tamo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top