NAJZESCA TETOVAZA

Hm,vidim da jos uvek niko ne odgovara,pa da ja zapocnem.Meni se najvise svidja Guroviceva tetovaza-CICA DRAZA!Bas sam se primila na nju.A i one dve ostale mu nisu lose.Svidja mi se jos i Rebracina i Vujaniceva.
 
AAAAAAAAA,igla!Nemojte mi je samo spominjati sva sam se najezila!Pa da,Pedji mislim da ne bi stajala dobro,ne fura on taj fazon.Pa rekkao je u jednom intervjuu da je pre hteo da se tetovira kad je bio klinac al nema herca.Sta ces,boli
 
Ma,salim se!Mislila sam da nije musko za pravu kosarkasku tetovazu,a i one zene koje se tetoviraju-ko da su muskarci!Zar ne?
To sam rekla a Pedju jer ne volim kad neko prica protiv Milanovih tetovaza,jer ih ja obozavam! 8)
 
tetovaza:
Ma,salim se!Mislila sam da nije musko za pravu kosarkasku tetovazu,a i one zene koje se tetoviraju-ko da su muskarci!Zar ne?
To sam rekla a Pedju jer ne volim kad neko prica protiv Milanovih tetovaza,jer ih ja obozavam! 8)

Zasto su zene koje se tetoviraju kao muskarci? :shock:
 
Pa mislim da zene koje prave prave muske tetovaze su kao i oni,tj.muskarci.Nekako su grube i sve to.Mada ne poznajem ni jednu zenu s takvom tetovazom da bih mogla tako da zakljucujem.
 
snaja88:
AAAAAAAAA,igla!Nemojte mi je samo spominjati sva sam se najezila!Pa da,Pedji mislim da ne bi stajala dobro,ne fura on taj fazon.Pa rekkao je u jednom intervjuu da je pre hteo da se tetovira kad je bio klinac al nema herca.Sta ces,boli

Ma nije istina da boli.
Ja sam se istetovirala i uopste me nije bolelo!
 

Back
Top