Зашто сте невидљиви?

ra-ta-tat

Aktivan član
Poruka
1.847
Овде на форуму, људи се углавном крију. То је занимљив феномен... да ли ви нешто кријете, обављате мутне радње...

О чему се ради?
Или, зашто мислите да се неко крије, имате ли неке претпоставке, предубеђења.
 
Pa moderno je biti Nevidljiv. H.G.Wells je napisao knjigu o tome, snimljeni su mnogi filmovi, cesto puta se postavlja pitanje.....Sta bi radili da mozete da budete nevidljivi (80% odgovora je vezano za sexualni voajerizam i perverzije), medjutim ovde je druga stvar. Ljudi iz neke potrebe zele da posmatraju desavanja na forumu a da se ne vidi da su logovani. Za neke razumem...kao sto su Moderatori, ali za normalne korisnike mi nije jasno. Ili se kriju kao sto kazes zbog "mutnih radnji" ili izbegavaju da budu vidjeni na mrezi kad su im bivsi ili bivse simpatije logovani. Naravno ima i onih koji se stide da pokazu da im je ovo jedina zabava u zivotu, jer kad bi bili vidljivi 18 sati dnevno svi bi ih provalili ko su i sta su.
 
Мени се чини да је "невидљиво" понашање асоцијално. Свима је јасно да је овај форум место на које људи долазе да се друже, комуницирају, и када сви уђемо у ту велику просторију у којој се дешава то дружење, пролазимо једни поред других, понекад се очешемо, или чак сударимо :-D
или намерно неког ударимо, да не идем даље са овим јасно вам је...
и тако понекад када видимо неког ко нам је симпатичан или волимо да разменимо речи, пожелимо да му се јавимо, да попричамо, али пошто је он невидљив ми мислимо јел... да није ту и не можемо да му се јавимо, или мислимо да је невидљив јер неће да му се људи тако успут јаве. Значи, ако немамо нешто важно и хитно да причамо са том особом, а шансе за то су веома мале, једноставно ћемо проћи и моменат лепоте комуникације уништен.
 
ma gle...ja se radnim danom logujem cim dođem na posao
desi se da ostavim dva posta i oto tek u 14h pa ponovo kasno popodne još koji
što ondaK da se zelenim bezveze i da ljudi misle da sam tu? Šta, kao čitam i kuliram? E, zato mi je invisible mod. Nema tu neke filozofije :lol:
 
ne krijem nista...ali ne vidim svrhe ni povoda da se egzibicionisticki exponiram...niti da privlacim paznju na bilo koji nacin...a ta lampica svetli jos po sata kad se diskonektujes,pa ti u to vreme neko shalje PP,a ti mu ne odgovaras...i onda skapira pogresno da ga/je ignorises... :roll:
 
Па и ја сам онлајн 24-7, ако ми гори лампица не значи да сам на форуму... па шта ако људи мисле да овде дежурам, када прођем поред рачунара или када будем за компјутером, одговорићу на поруку ако ми пошаљу...

Не знам зашто се неки плаше да ће изгледати да проводе више времена на форуму него што је то уобичајено... то су они из марлонове приче тј. поста. Сама чињеница да људи креирају свој форумски имиџ говори колико су застранили.
 
Када отворите нечији профил, под условом да није "невидљив" пише негде између слике и аватара када је била њена/његова последња активност, тако да нико недужан не може бити оптужен да је био онлајн и правио се блесав.
 
Нико те није прозивао Дивља, не разумем твој бес. То што те је неко негде оптужио да се бавиш креирањем имиџа на форуму не значи да је то прихваћено као објективна истина.

Уопште ми није циљ да упирем прстом, само ме занимају генерално разлози, страхови и слично.
 
divlja u srcu:
Auuuuuu...neko ugasi lampicu i odmah su iza toga strahovi i nekakve teorije.:lol:
Inace, ne znas ti kako izgleda kad je divlja besna.
Evo, opet se kreiram. :lol:
Ja mislim da svako treba da gleda svoja posla. I sve ce biti u redu.:razz:
1. баш ме брига како изгледа када си ти бесна, не марим за бесне људе
2. па да, иза сваке акције постоје неки разлози, свесни, несвесни
унутрашњи, спољашњи локус контроле... да ли су узроци у нама или у се тичу других, околности и слично

И тебе нико не спречава да гледаш само своја посла, али само твоје истицање на овој теми, па још указивање да ја треба да гледам своја посла је већ мешање у туђа посла. Твоја негативна енергија је досадна, ајде олади мало.
 
snaja88:
Ne volim kad se neko preskace i prepucava po forumima.Tu smo da se zabavimo i druzimo
тачно тако
али не можеш дозволити ни да те неко гази јер мада је форум виртуелна категорија, то понашање повлачења може да се рефлектује на личност

значи, ако мене неко гњави, као рецимо сада Дивља мораш да им удариш пар шамара да дођу себи, отворе очи и тако то...
 

Back
Top