Gorbačov: NATO se praktično sprema za rat sa Rusijom

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.366
Gorbačov: NATO se praktično sprema za rat sa Rusijom
Poslednji predsednik Sovjetskog Saveza Mihail Gorbačov oštro je danas kritikovao odluku NATO da rasporedi dodatne snage na svojim istočnim granicama, optuživši Alijansu da je "započela pripreme za eskalaciju hladnog rata u vrući rat".
09 Jul 2016 14:21
MOSKVA - Poslednji predsednik Sovjetskog Saveza Mihail Gorbačov oštro je danas kritikovao odluku NATO da rasporedi dodatne snage na svojim istočnim granicama, optuživši Alijansu da je "započela pripreme za eskalaciju hladnog rata u vrući rat".

"Sva retorika koja se koristi na samitu NATO u Varšavi ukazuje na želju da se Rusiji gotovo objavi rat. Oni samo pričaju o odbrani, ali se zapravo pripremaju za ofanzivne operacije", istakao je Gorbačov za rusku agenciju Interfaks.

Lideri NATO su na samitu u poljskoj prestonici juče odobrili slanje po četiri međunarodna bataljona, odnosno oko 1.000 vojnika u Poljsku, Litvaniju, Letoniju i Estoniju radi odvraćanja Rusije, kao i rumunsko-bugarsku brigadu u crnomorski region.

Međunarodni bataljon u Litvaniji će predvoditi Nemačka, onim u Poljskoj SAD, u Estoniji Britanija, a u Litvaniji Kanada.

http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=257096

Dok je on rasturao veliku Rusku imperiju cemerikanci su mu skandirali "Gorbi, Gorbi"!

Kad se pojede gomno na gladnoj godini na sitoj ga ne vrati!

Ostaje zapisano za vecita vremena!
 
Ovo ja sve vec znam odavno jer sam citao o vizijama i besede svetih otaca

Sveti oci pravoslavlja su vec odavno predvideli, tj Gospod im je dao mogucnost da vide, da ce doci do strasnog rata izmedju NATO i Rusije, i da ce NATO biti do nogu porazen a Rusija ce zauzeti ceo Balkan. Srbija ce biti neutralna i bitke ce se voditi izmedju Rusije i NATO i u nasoj zemlji

Na kraju ce Rusija osloboditi ceo Balkan, a na Kosmetu nece ostati jednog siptara svi ce se preseliti u Ameriku
 
Gorbačov ! I pored svih sipatija na početku karijere , ostače upamćen kao najvećii Magarac koga su jenki preveslali kao tešku budalu.
Jeljcina pijanduru neračunam za čoveka, ponajmanje za predsednika
Gorbačov je ispao budala , trebalo je nemačku podeliti na još 4 dela , a ne dozvoliti da se ujedini !
Imao je pravo onaj ludi Hruščov : Ko god da napadne Rusiju, prvo nemačku sravnite sa zemljom !
Bojim se da to nemci znaju :D
A Rusi drže do istorije
 
Poslednja izmena:
Koga zapad danas bira vec par puta za "coveka godine"?

Za koga govori da je najveci, najlepsi, najmocniji....?

Ne lici vam to na ono "Gorbi, Gorbi..."?

Gorbija su uhvatili na to ko soma na bucku!

Car je veci igrac od celog zapada!

Ne pada na jeftine trikove!

Jajca izgrizose sto ne mogu da predvide sledecdi potez a sluzbe rade punom parom!
 
Gorbačov ! I pored svih sipatija na početku karijere , ostače upamćen kao najvećii Magarac koga su jenki preveslali kao tešku budalu.
Jeljcina pijanduru neračunam za čoveka, ponajmanje za predsednika
Gorbačov je ispao budala , trebalo je nemačku podeliti na još 4 dela , a ne dozvoliti da se ujedini !
Imao je pravo onaj ludi Hruščov : Ko god da napadne Rusiju, prvo nemačku sravnite sa zemljom !
Bojim se da to nemci znaju :D
A Rusi drže do istorije

I pirgave i pirgave!
 
Gorbačov ! I pored svih sipatija na početku karijere , ostače upamćen kao najvećii Magarac koga su jenki preveslali kao tešku budalu.
Jeljcina pijanduru neračunam za čoveka, ponajmanje za predsednika
Gorbačov je ispao budala , trebalo je nemačku podeliti na još 4 dela , a ne dozvoliti da se ujedini !
Imao je pravo onaj ludi Hruščov : Ko god da napadne Rusiju, prvo nemačku sravnite sa zemljom !
Bojim se da to nemci znaju :D
A Rusi drže do istorije

Ja ovo odavno pricam, nisam ni znao za izjavu Hruscova: ako zarate Nemci sa Rusima, NEMACKA CE PRESTATI DA POSTOJI. Ne znam sta ce posle biti sa Rusijom, ali ovo za Nemacku je 100% sigurno.

Zato sam takodje siguran da Nemci ni u ludilu nece ici ponovo na Rusiju. Poljaci mozda hoce, ali Nemci - NE. Takodje sam siguran da na Rusiju nece ici ni Cesi.
A onda ovi ostali nisu ni bitni - Holandjani, Belgijanci, Balticki pilici, Francuzi, Makarondzije, pa cak i Poljaci - to je sve picckin dim. Tako da ako krenu na Rusiju, bice to kraj Evrope kakvu poznajemo.
 
Ja ovo odavno pricam, nisam ni znao za izjavu Hruscova: ako zarate Nemci sa Rusima, NEMACKA CE PRESTATI DA POSTOJI. Ne znam sta ce posle biti sa Rusijom, ali ovo za Nemacku je 100% sigurno.

Zato sam takodje siguran da Nemci ni u ludilu nece ici ponovo na Rusiju. Poljaci mozda hoce, ali Nemci - NE. Takodje sam siguran da na Rusiju nece ici ni Cesi.
A onda ovi ostali nisu ni bitni - Holandjani, Belgijanci, Balticki pilici, Francuzi, Makarondzije, pa cak i Poljaci - to je sve picckin dim. Tako da ako krenu na Rusiju, bice to kraj Evrope kakvu poznajemo.

Ko da narode neko pita na koga ce ici i na koga nece ici....:hahaha:
 

Back
Top