EX-YU Lige na jednom mestu

Ma niko nije to popušio. Svima je jasno o čemu se radi. Osim onih koji su i do sada mislili da je on uspješan nogometni djelatnik.

Šukerova zahvala Mamiću:

“Dopredsjednik Zdravko mnogo je učinio za razvoj i napredak nogometa u Hrvatskoj. Ovo se odnosi na klupski i nogomet na razini Saveza. Aktivnost prvog dopredsjednika Saveza u mnogome je doprinijela ukupnom stabilnom poslovanju Saveza, kao i uspješnim nastupima raznih reprezentacija Saveza. Strpljiv u ophođenju i nadasve korektan u odnosima, uvijek se zalagao za zajedničko djelovanje svih tijela Saveza. Bio je inicijator novih aktivnosti koje su Savez tako visoko rangirale u Europi i čitavom svijetu. Njegova sklonost aktivnostima u radu i uspjesima nogometa mladih bila je temelj mnogih aktivnosti u tom području. Sudjelovao je u stvaranju ugleda i pozicioniranja Saveza koji ima visok ugled u zemlji i inozemstvu. Savez će i dalje nastaviti sa svim aktivnostima koje su ga afirmirale u Europi i cijelom svijetu.

Novi raznovrsni zadaci i ciljevi nalaze se pred Savezom. Savez je osposobljen da ih ostvari na optimalan način.”

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/...-napisao-mamicu-emotivno-pismo-zahvale-941862

To gore boldano i podcrtano je prava perverzija. :lol:
 
Нисам гледао али не видим шта је мафијашки овде.
Ко још намешта утакмицу у задњем минуту још нерешен резултат!?:think:

Nisam rekao da je rezultat namesten

Evo da ja puno ne filozofiram, bas sad citam jednu temu na jednom Hrv forumu i sa ovim postom se slazem u potpunosti, ja bi to duze napisao ali ovde je u par reci sve sazeto, ko god konta fudbal to je mogao da vidi, ja bar nemam razloga da navlacim za jedne ili druge, tacno ovo sam video i ja a i znam kakva je mafija oko Dinama

tragičnost hnla je u sljedećem

svaki gol aut je bija korner za dinamo, svaki aut za dinamo, čisti baluni fauli na 20m za dinamo, remplanja fauli za dinamo

ovi su se samo za glavu vatali

pa po jebenom zakonu brojeva tu neki gol mora pasti

Nego iskoristit cu tvoj post da postavim jos jedan izvestaj, hteo sam i od Hajduka no nazalost samo 1 video po postu je dozvoljen, definitivno ne shvatam to pravilo...

Rijeka nastavlja da gazi, evo ih vec na 9 bodova i prvome mestu, ostali su bez dosta prvotimaca, izgleda da im odlazi i Tomasov, no oni sve bolji i bolji, pobeda protiv neugodnog Osijeka protiv kojeg su cesto lomili zube

 
Imali su opasnu metodu krađe. U jesenjem dijelu bi se na te suptilne načine krali Dinamovi protivnici. Uz to bi se produžila utakmica ako Dinamo gubi ili je X, tu i tamo bi se dosudio penal i sl. Uglavnom, rijeđe se kralo na te očite načine tipa penali, češće na ove teže vidljive neupućenom gledatelju. Onda kada Dinamo ostvari 10-15-20 bodova prednosti, kreće dosuđivanje penala i potkradanje Hajdukovih protivnika. Tako kad neko kaže da je u HNL-u suđenje podređeno Dinamovom osvajanju prvaka, mogu izvaditi broj sudačkih pogrešaka u korist jednih i drugih i pokazat kako baš Dinamo i nema neku protekciju. Zadnjih godina Hajduk niti nije u utrci pa se možda smanjilo to malo. Rijeka je svjesna da prvak neće biti, sa Mamićem su u odličnim odnosima, zadovoljni su 2. mjestom i pokojim kupom. Ukratko, pomirili su se sa tenutnim stanjem u HR nogometu ( kako je Zdravko rekao u jednoj sportskoj emisiji na lokalnoj ZG televiziji da su Riječani, za razliku od Hajduka, shvatili što je najbolje za njih). Btw, Index je bio objavio koliko se kojem klubu produžuje utakmica ako ima negativan rezultat, Dinamo uvjerljivo prvi. Ali isto je bilo znakovito da se više produžuje na jesen. Iako se mora priznat da to nije hrvatska specijalnost, isto se produžuje i Juventusum, Barceloni, Unitedu i sl. Makar mislim da je Dinamo bio pri vrhu.
 
Zanimljiva scena na Poljudu


Hajduk danas pobedio Istru u izmesanom sastavu sa 4-0

Ništa neobično za Poljud. Navijači su na razini LP-a, samo još da klub stane na noge. :D Usput, Istra je katastrofalno loša. Hajduk ih je natamburao 4-0 s rezervnim sastavom.

- - - - - - - - - -

[video=youtube;aM9efiyiVe8]https://www.youtube.com/watch?v=aM9efiyiVe8[/video

Odličan rezultat kad se uzme u obzir da je trener Hajduka poslao samo dva igrača iz prvog sastava, ali ne treba sad dizati euforiju zbog velike pobjede. Istra je očito vrlo slaba momčad, a zna se da nisu pobjedili još od listopada prošle godine. Maganto bi mogao biti dobar, ali još je totalno van forme.
 
Ništa neobično za Poljud. Navijači su na razini LP-a, samo još da klub stane na noge. :D Usput, Istra je katastrofalno loša. Hajduk ih je natamburao 4-0 s rezervnim sastavom.

Stat ce,,,izabrali ste sporiji ali jedini ispravan put..da je bar i moja Zvezda tako za sta sam se zalagao jos dok nisi dosao na forum.

Odličan rezultat kad se uzme u obzir da je trener Hajduka poslao samo dva igrača iz prvog sastava, ali ne treba sad dizati euforiju zbog velike pobjede. Istra je očito vrlo slaba momčad, a zna se da nisu pobjedili još od listopada prošle godine. Maganto bi mogao biti dobar, ali još je totalno van forme.

Pusnik rotira, trazi 20 igraca koji ce moci da udju kad god treba i da zamene ostale bez da se oseti...

Meni se svidja presing...prosli neki treneri kao Buric bi kod 1-0 zatvarali, ali on ne...on i kod 4-0 trazi trku i novi pogodak...jako me se dojmio.

Maganto je dao loptu Ercegu na super nacin, to bas treba Hajduku..vidi se da ima znanje, ali tek prvu je odigrao i normalno da je puno gresio a verovatno nije ni spreman jos ni blizu,steta sta vam se Madjar Futac ozledio cim je dosao, on ce tek biti zver, videt ces
 
Hajduk - Dinamo 0-4

Sudjenje je bilo jadno, bedno...Jonas je trebao do 20.minute imati crveni i to bez preterivanja, a Rog minimalno zuti.

No Hajduk je izgubio ovu utakmicu kada je Said promasio priliku i to je to, individualna kvaliteta Dinama je dosla do izrazaja i to je to, ajde ti sad objasni nekome sa strane kakvo je bilo sudjenje i da je ovo skroz nerealno..

Uglavnom svako ljeto ista euforija, i onda jako gadan pad...ali Hajduk si sada to ne sme dozvoliti, mora se izvuci iz ovoga i ne potonuti, ceka ga Osijek u gostima pa onda Makabi, tu Hajduk moze da se skrati svoj put za bar godinu dve, samo da prodje u grupe.
 
I nesto cudno se desilo jucer, BBB su proslavljali golove i na kraju slavili sa igracima, cak i dresove igraca uzimali, sta inace nisu godinama, verovatno je to zato sta se jako dugo sa tribina vikalo, Mrzim Dinamo, srpsko ime to.

Dinamovci1.jpg
 
Odigran je i veliki Jadranski derbi, Hajduk-Rijeka, Hajduk pred Makabi jos jednom pokazao kakva mu je odbrana...primio je 4 gola a zavrsilo je 4-2 za Rijeku. Prve minute za Hajduk ubiljezio je Madjar Futac kojeg ce se bolji poznavatelji fudbala setiti iz vremena kad je igrao u Enegleskoj i Turskoj.


- - - - - - - - - -

Nakon 6.kola

lXYZUbQ.jpg
 

Back
Top