ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DjomlaSPLAT

Ističe se
Poruka
2.037
Mislim da je vreme da se otvori nova tema.
Tema, gde cemo diskutovati Partizanu, o nekim novim utakmicama, ocekivanjima, nadanjima, uspesima...


Poljaci pobedili bugare! Dakle, sezonu otvaramo duelom sa Zaglebjem iz Lubina.
Favoriti smo i ovakvi kakvi smo, ali moracemo to i da dokazemo na terenu, nema opustanja.


Sto se tice prelaznog roka, osudjeni smo da nam svaki put fali igrac u nekoj liniji. Ovaj put je najkriticnija odbrana. Ma da ima vremena da se to promeni. Na vreme smo doveli neke igraca.. Neka moja ocena 8/10.


Nek' nam je sa srecom :D
 
Poslednja izmena:
Zagleblje ocekuje jedino ovo:


valjak78.jpg
 
Da je odbrana mogla da se pojača, to stoji, ali i ovo što imamo nije toliko katastrofalno kako se predstavlja.

Naravno, tu dosta zavisi i od Tomića i njegove postavke igre.
On mora da zna da ima dva na baš brza igrača na poziciji štopera i ne sme da dozvoli da mu oni stoje na 40 ili 50 metara od gola u svakom trenutku.
Ispred njih je Everton, koji može dosta da im olakša posao.

Takođe, Miletić bi trebao da ima prednost u odnosu na Bogosavca u bitnijim utakmicama zbog bolje defanzive, a isto je i sa desnom stranom, gde je Bandalovski korektniji u defanzivi u odnosu na Vulićevića.
 
Mislim da je vreme da se otvori nova tema.
Tema, gde cemo diskutovati Partizanu, o nekim novim utakmicama, ocekivanjima, nadanjima, uspesima...


Poljaci pobedili bugare! Dakle, sezonu otvaramo duelom sa Zaglebjem iz Lubina.
Favoriti smo i ovakvi kakvi smo, ali moracemo to i da dokazemo na terenu, nema opustanja.


Sto se tice prelaznog roka, osudjeni smo da nam svaki put fali igrac u nekoj liniji. Ovaj put je najkriticnija odbrana. Ma da ima vremena da se to promeni. Na vreme smo doveli neke igraca.. Neka moja ocena 8/10.


Nek' nam je sa srecom :D

Stara tema ima pre 17k tako da cemo verovatno pregaziti 20k koliki je limit za temu.
 
Komedija dobija nove obrise. Sada miljenica trazi da se igraci iz EU ne racunaju kao stranci. Sada kada su nakrkali 16 stranaca u ekipi, traze promenu pravila. Neka mi neko kaze da gazda Terza nije znao da ce doci do ove promene kada je poceo od starta prelaznog roka da gomila strance.

Partizan je u nebranom grozdju, tu ce i ostati dok je ove vlasti. Sve se podesava kako odgovara drugoj strani, Partizan ce imati ulogu fikusa, dekora u ovoj nasoj ligi. Namenjena nam je uloga prve pratilje.

Sada citam da pojedine sudije otpadaju sa spiska, ne prolaze testove. Tu se isto masinerija zahuktava, da se podmaze i pripremi sve za start sezone. Partizan MORA da insistira na stranim sudijama dok ne postane kasno. Vec sada je sve kristalno jasno sta se radi i u kom pravcu vetar duva.

Nama ce u svakom slucaju situacija biti mnogo jasnija u narednih 2-6 nedelja. Ako ova ekipa klikne i krene kako valja, ako udjemo u LE, mozemo se nadati dobroj sezoni i napadu na sve trofeje. Ako krene kilavo od starta, i ispostavi se da je odbrana suplja, ceka nas jos jedna mucna sezona.

U ekipi imamo nekoliko opasnih mina koje mogu da eksplodiraju svaki cas...
-Gogua mi izgleda sve gore i gore iz meca u mec;
-Balazic je pre povrede bio pristojan igrac (ne vrhunski), pitanje je kakav je sada;
-Ostojic je drvo javorovo i ne mogu da verujem da smo njega doveli;
-Djurdjic mora da nam bude zdrav ako mislimo da budemo opasni po gol;
-Marko Jankovic treba da pokaze da je igrac kalibra Nece Mihajlovica i da nam da opciju vise u napadu;
-Brasanac mi ne deluje fizicki i glavom u Partizanu;
-Leonardu ce trebati mesec dana da se spremi za ozbiljan fudbal;

Ne bih da mracim, ali trebace nam srece kao nikad do sada da se sve ovo poklopi i uklopi, da se neke falinke ne ispolje, a ovi Poljaci mi deluju kao tezak test za ovako rani deo sezone...videcemo...
 
Sve sto traze, to ce i da dobiju, zato sto je Kokeza njihov pion. Tu je i postavljen samo da ispunjava zelje iz rupetine. Da smo mi ovo kojim slucajem trazili, za vreme Toleta, iz rupe bi stizala saosptenja na svakih 20 minuta. Srnic,Lukovic,Ristic i ostali ''stranci'' cije se prezime zavrsava na ic, mogli bi na neki kurs portugalskog, ne znam kako ce se razumeti sa ostalim igracima.
SRBIJA BANANA DRZAVA!
 
Poslednja izmena:
Partizan je u nebranom grozdju, tu ce i ostati dok je ove vlasti. Sve se podesava kako odgovara drugoj strani, Partizan ce imati ulogu fikusa, dekora u ovoj nasoj ligi. Namenjena nam je uloga prve pratilje.

Sada citam da pojedine sudije otpadaju sa spiska, ne prolaze testove. Tu se isto masinerija zahuktava, da se podmaze i pripremi sve za start sezone. Partizan MORA da insistira na stranim sudijama dok ne postane kasno. Vec sada je sve kristalno jasno sta se radi i u kom pravcu vetar duva.

..

A jbga brate znas kako se kaze..dok jednome ne smrkne, drugome ne svane. Godinama se masinerija zahuktavala i radila u interesu Partizana, ne moras biti Grobar ni Delija vec samo covek pa da to priznas, kao sta ja kao veliki navijac Crvene Zvezde priznajem da se sada desava.
 
Partizan je u nebranom grozdju, tu ce i ostati dok je ove vlasti. Sve se podesava kako odgovara drugoj strani, Partizan ce imati ulogu fikusa, dekora u ovoj nasoj ligi. Namenjena nam je uloga prve pratilje.

Tako ce biti sve dok su politicari u klubovima i dok se ne sprovede privatizacija u sportu. I Tadic dok je bio na vlasti kroz Zvezdu su prolazili kurta i murta i nemilosrdno je unistavali. Sad se situacija obrnula i obrnuce se opet kad neki Partizanovac dodje na vlast, i tako u nedogled. Sve dok su klubovi organizovani po ovom komunistickom modelu 'udruzenja gradjana' u njima ce vladati cirkus.
 
Sve vreme otkad postoje se navlacilo i za Partizan i za Zvezdu, ovako otvoreno i bahato odavno nije ni za koga.

Najvise me boli kada vidim kako se nemilice sipaju drzavna sponzorstva, pare koje se skidaju od plate meni i svakom drugom muskarcu i zeni koji su u radnom odnosu, kako bi se punile rupe bez dna. Kada vidim kako se gazda Terza i kompanija ponasaju kao pijani milioneri, pojacanja od po 500k plate godisnje, a klub zaduzen desetine miliona. Smrdljiva drzava...
 
A jbga brate znas kako se kaze..dok jednome ne smrkne, drugome ne svane. Godinama se masinerija zahuktavala i radila u interesu Partizana, ne moras biti Grobar ni Delija vec samo covek pa da to priznas, kao sta ja kao veliki navijac Crvene Zvezde priznajem da se sada desava.

A kako je to Tadic radio u interesu Partizana?
I ta "grobarska masinerija"?

Kada je Partizan u istoriji kluba imao sedam i više stranaca?
Kada su se se menjala pravila o broju stranaca u sred prelaznog roka da se izađe u susret Partizanu?
 
Citam danas u Zurnalu, Terzic kaze kako Zvezda mora da osvaja titule jer to narod zeli, ponovo istice pomoc Vucica kao i da su za klasu jaci od Partizana pa da ocekuje rutinsko prvenstvo.
Sve to na prvi pogled tako deluje vidimo i da njegov entuzijazam dele i navijaci pa vec sada licitiraju sa nekim ogromnim bodovnim razlikama. Moje misljenje je da oni uopste nisu toliko igracki jaci koliko se prica ali da u ovom momentu njihova prednost je sto imaju homogeniji tim, koji je izgradjen, ovi stranci popunjavaju tacno predvidjena mesta u formaciji pre svega ispred Donalda i La Taleka i rec je o ozbiljnim pojacanjima, skupo placenim sto danas i Terzic potvrdjuje da se nikada toliko nije ulozilo dok Partizan je doveo veliki broj igraca kojima treba naci mesto u timu i trebace vremena da se kockice sloze i kristalise formacija koju Tomic zeli.
Najveca prednost i kljucna je svakako sto svi znaju da drzava jeste iza Zvezde stala i u slucaju potrebe ne sumnjam da bi bilo vise meceva kao proslogodisnji sa OFK.
Partizanu ce treba vise vremena a sledi vrlo nezgodan mec sa Poljacima koji se mora dobiti. Ukoliko to prodje pozitivno mora se resiti status pojedinih igraca koji su visak ili se planiraju za odlazak jer mislima nisu u timu a dovedene su zamene.
Verujem da ce Partizan za mesec dva igrati odlican fudbal, napadacki i efikasan. Ima dosta oruzija za razliku od prosle sezone a i klupa ima kvalitet za rotaciju.
U prvenstvo ulazi rasterecen bremena favorita, uz nikada vece omalovazavanje sto bi trebalo da mu donese budjenje inata i skidanje pritiska .
 
Komedija dobija nove obrise. Sada miljenica trazi da se igraci iz EU ne racunaju kao stranci. Sada kada su nakrkali 16 stranaca u ekipi, traze promenu pravila. Neka mi neko kaze da gazda Terza nije znao da ce doci do ove promene kada je poceo od starta prelaznog roka da gomila strance.

Partizan je u nebranom grozdju, tu ce i ostati dok je ove vlasti. Sve se podesava kako odgovara drugoj strani, Partizan ce imati ulogu fikusa, dekora u ovoj nasoj ligi. Namenjena nam je uloga prve pratilje.

Sada citam da pojedine sudije otpadaju sa spiska, ne prolaze testove. Tu se isto masinerija zahuktava, da se podmaze i pripremi sve za start sezone. Partizan MORA da insistira na stranim sudijama dok ne postane kasno. Vec sada je sve kristalno jasno sta se radi i u kom pravcu vetar duva.
...

Jos je dobro ukoliko ostane na ovome jer moze biti i gore ovako ipak Partizan kao klub zivi i nadmece se poput Davida ali ukoliko na skupstini 12.septembra klub preuzme SNS onda ce biti jos i gore jer ce na sport biti preslikana politicka matrica kojom je razbijana opozicija i postavljani podobni ljudi.
U tom slucaju potpuno bi se realizovao scenario o kome pricas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top