ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U ovoj seljackoj ligi, za klub sa igrackim kadrom koji ima Partizan, sudija realno treba da bude ikebana. Nabijes amaterima 3 komada do poluvremena, pa posle nek svira sudija i Labudovo jezero ako hoce. Mi smo srz problema, sa ovakvim ''trenerom'' i stavom da je ovo odlicna sezona, nicemu boljem ne mozemo da se nadamo ni u narednoj. Ja bih ga samo zbog ove izjave napujdio iz kluba. Sramota.

Apsolutno.

- - - - - - - - - -

Što se tiče ove Stolice, ja ne znam šta u stvari njega preporučuje Partizanu. Trener za prosečan klub naše lige. Nešto kao Dragoljub Bekvalac, Jovica Škoro ili tako nešto.
 
ЦРНО-БЕЛИ ПОЈАЧАЛИ НАПАД: Николић три године у Партизану, Спартаку 350.000 евра!

Јутрос су утаначени сви детаљи, уз сагласност три стране. Николић ће у наредним данима потписати трогодишњи уговор са црно-белима, Спартаку ће на име обештећења припасти 350.000 евра!


Zurnal
 
U novu sezonu ulazimo na 75. poziciji UEFA rang liste. Ironije, nikad bolje u zadnjih 10 godina i nece nam biti dosta da budemo nosioci u PO. Uefa sugava. Bas sad su nasli da menjaju sistem. Trenutno smo cetvrti ispod crte. Stim, sto mozemo da se pomerimo za dve crte gore. Ako Kopenhangen i Genk izgube u Play-off-u. Kad se sve uzme u obzir, tesko cemo medju nosioce.

Evo trenutne PO situacije:

Sevilja 113,000
Zenit 78,000
Bešiktaš 57,000
Olimpijakos 54,000
Sparta Prag 34,500
Kopenhagen 34,000 (igra protiv Arhusa PO za mesto u LE)
Braga 30,500
PAOK 29,500
Steaua 27,500
Genk 27,000 (igra PO mec za mesto u LE)
Gent 27,000
AZ Alkmar 25,000
Makabi Tel-Aviv 22,500

Fejnord 21,500
Rapid Beč 21,500
Lajpcig 17,000
Partizan 17,000
Barnli 15,921
Rijeka 15,500
Atalanta 15,249
Molde 12,500
Cirih 12,000
Bordo 11,283
Ufa 10,676
Apolon 10,000
Rio Ave 9,449

Ako kojim slucajem udjemo u grupe. Imamo realne sanse da se nadjemo u drugom sesiru.
 
Poslednja izmena:
Djomla, pred plejof ove jeseni smo bili 6-ti ispod crte. U trecem kolu ispalo 6 timova i prosli medju nosioce. Proci cemo i sad, problem je tim i igra. Sa ovakvom “koncepcijom” i Stitarcem, necemo ni do drugog kola, dzaba bodovi.

Pazi. Ove godine Zreba za Play-Off je posle drugog kola. Tj, zreb za Play-Off se odrzava pre nego sto 3. kolo uopste i pocne. Tako da ce tesko 5 povlascenih timova da ispadne do 3.kola. Ove godine zreba radi na foru parova. Stvar je u tome sto si zrebaju parovi. Znaci, mi i jos jedan tim, protiv tamo neka druga dva tima. I pobednici dvomeca idu dalje, i sastaju se. Nesto kao one godine kad nas je izbacila Artmedia. Mi smo tad cekali pobednika izmadju Artmedie i Seltika. Uglavnom, dosta je teze da se sad udje u LE, nego proslih godina..
 
Јесте много теже...али...није битно.
Не знам гдје живиш брате али видиш ваљда шта се дешава у клубу.
Ако ја видим из Републике Српске видиш и ти.
Па бију се бре будале које себе зову навијачима по аутопуту данас.
А као кренули на финале Купа...шта треба, да се "покажу" и у Европи?
Па само нас чека УЕФА на зицер...
 
Sto napadate Djukica ovo je u sustini jedna izuzetno uspesna sezona , uzeli ste kup i napravili ogroman iskorak u Evropi . gde ces bolje :)

za vas jeste ogroman iskorak prezimiti u evropi. jer od 92 niste videli ni jesen maltene a kamoli prolece u evropi. realnost je da ste to prolece videli u grupi osim arsenala koji je klasama ispred, imali bate borisov, koji nije ni blizu onome sto je bio pre nekoliko sezona vec je ono sto je oduvjek bio, srednje zalostan klub, dok o kelnu raspalom nije potrebno ni govoriti.

nasa realnost je jos gora, da pored tog prezimljavanja u evropi sto jeiskljucivo plod one srecne igre protiv jang bojsa prvaka svajcarske, iza kojeg je i bazel, i kojeg smo mi dobili slucajno, da smo prosuli 30 bodova igrjauci ko penzioneri, mlitavo i jadno , bez ikakve strategije... tim kako je skrojen i ko ga vodi bolje nije moglo...

ako se vi zavaravate i zadovoljavate izlaskom u evropu koju niste videli skoro 30 godina onda je to vas problem...


izuzetno uspesna sezona?

ti zasita ne vodis racuna sta laprdas...
 
za vas jeste ogroman iskorak prezimiti u evropi. jer od 92 niste videli ni jesen maltene a kamoli prolece u evropi. realnost je da ste to prolece videli u grupi osim arsenala koji je klasama ispred, imali bate borisov, koji nije ni blizu onome sto je bio pre nekoliko sezona vec je ono sto je oduvjek bio, srednje zalostan klub, dok o kelnu raspalom nije potrebno ni govoriti.

nasa realnost je jos gora, da pored tog prezimljavanja u evropi sto jeiskljucivo plod one srecne igre protiv jang bojsa prvaka svajcarske, iza kojeg je i bazel, i kojeg smo mi dobili slucajno, da smo prosuli 30 bodova igrjauci ko penzioneri, mlitavo i jadno , bez ikakve strategije... tim kako je skrojen i ko ga vodi bolje nije moglo...

ako se vi zavaravate i zadovoljavate izlaskom u evropu koju niste videli skoro 30 godina onda je to vas problem...


izuzetno uspesna sezona?

ti zasita ne vodis racuna sta laprdas...

Standardna grobarska prica nikad slabiji BATE i nikad jaci Jang Bojs hahaha .. cuj raspali bundesligas haha .. pa ako ste tolko bolji od nas sto nas onda ne pobediste u derbiju

Nastupas ovde kao da vi svake godine prezmiljavate u Evropi a ne jednom u 15 , 20 godina
 
Djukic uzeo prvi trofej u karijeri...tolko o treneru...

Upravo tako.

- - - - - - - - - -

Cestitke na trofeju, ali ljudi moji mi ni na sta ne licimo. Ono sto igramo je horor film, ja stvarno ne znam. Nista ne valja, nema jedna sitnica u nasoj igri za koju mozes da se uhvatis i kazes ok, lose je ali ovo daje nadu da ce biti bolje. Ponor jbt.

Strah me hvata od sledece sezone.

Zasto da te bude strah kad u upravi 30 godina sede ljudi koji su unistili,izmuzli i ojadili Partizan. Mi partizanovci smo u principu na drzavnom nivou razmisljanja ,,Cuti moze i gore''. Mada da bi se nesto u klubu promenilo mora da se menja drzava.

- - - - - - - - - -

Onaj kreten Djukic ili je toliko glup ili se drogira ili nas zeza,nesto od toga ili sva 3. Kaze sjajna sezona,koji kreten.
 
za vas jeste ogroman iskorak prezimiti u evropi. jer od 92 niste videli ni jesen maltene a kamoli prolece u evropi. realnost je da ste to prolece videli u grupi osim arsenala koji je klasama ispred, imali bate borisov, koji nije ni blizu onome sto je bio pre nekoliko sezona vec je ono sto je oduvjek bio, srednje zalostan klub, dok o kelnu raspalom nije potrebno ni govoriti.
nasa realnost je jos gora, da pored tog prezimljavanja u evropi sto jeiskljucivo plod one srecne igre protiv jang bojsa prvaka svajcarske, iza kojeg je i bazel, i kojeg smo mi dobili slucajno, da smo prosuli 30 bodova igrjauci ko penzioneri, mlitavo i jadno , bez ikakve strategije... tim kako je skrojen i ko ga vodi bolje nije moglo...
ako se vi zavaravate i zadovoljavate izlaskom u evropu koju niste videli skoro 30 godina onda je to vas problem...
izuzetno uspesna sezona?
ti zasita ne vodis racuna sta laprdas...

A što ti ********* ne gledaš derbi Sutjeska-Budućnost nego se bakćeš Zvezdom?

- - - - - - - - - -

Onaj kreten Djukic ili je toliko glup ili se drogira ili nas zeza,nesto od toga ili sva 3. Kaze sjajna sezona,koji kreten.

Nekad ste bili crno-beli a sad ste ostali samo beli...
 
Јел овај Илијев крштен или је само скренуо са ума!:eek:
33216327_2033482836971386_5123085880281530368_n.jpg

Даје дрес човеку који нас је уништавао кад год је требало, осведоченом лопову, који је судио за режимски пројекат како им ни Џајка не би сигурно, и који је делегиран у судијску комисију да то и даље ради.Глогов колац је требало да му да, а не дрес.

Ови почели да доводе играче а још не знају шта ће са тренером.
 
Zasto da te bude strah kad u upravi 30 godina sede ljudi koji su unistili,izmuzli i ojadili Partizan. Mi partizanovci smo u principu na drzavnom nivou razmisljanja ,,Cuti moze i gore''. Mada da bi se nesto u klubu promenilo mora da se menja drzava.
Ma da, nista dobro ne ocekujem. Vidim vec dovode igrace a ni trenera nisu resili, osim ako su odlucili da ostave Djukica pa samo prolongiraju kad ce da obaveste vaskoliki navijacki puk. Sto bi bila katastrofa epskih razmera jer se Djukic pokazao kao nevidjeni fail.
 
Јел овај Илијев крштен или је само скренуо са ума!:eek:
Pogledajte prilog 492957
Даје дрес човеку који нас је уништавао кад год је требало, осведоченом лопову, који је судио за режимски пројекат како им ни Џајка не би сигурно, и који је делегиран у судијску комисију да то и даље ради.Глогов колац је требало да му да, а не дрес.

Ови почели да доводе играче а још не знају шта ће са тренером.

Po naređenju one lopine u pozadini morao je.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top