ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Утакмица је реално била за 3-0 како се играло, али нас је судија осакатио по више ствари, прво није свирао пенал за нас, онда онај гол из офсајда а за много мање Тавамби су уредно дизали заставице, и на крају други жути и то на центру, још одбрамбеном играчу а са њима смо ионако дефицитарни.Не можеш да победиш чак ни када си бољи.

Са друге стране да је остало 1-0 вероватно би се ови наши затворили тамо, примили 2-3 гола и испали, овако ће морати да нападају, а и ове године Партизан игра много боље на страни него кући па имамо разлога за оптимизам и даље.
 
Sutra da pobedimo i da svi izadju zdravi sa one livade pa da na miru spremimo ofanzivu za Cesku.. Treba sutra Svetozar Markovic da dobije sansu cisto da se vidi u kakvom je stanju za slucaj da ni Ostojic ne moze da igra revans, a i da se malo uigra sa defanzivom. Zdjelar sutra ni slucajno ne sme da igra ! Vakulko i Ivanovic bi sutra mogli da pocnu, a Pantic i Suma da odmore.
 
Plzenj dosao da ne izgubi i to je uradio. Kako igra Partizan videlo se kada je Plzenj poceo da igra i malo ofanzivno. Dopadljiv fudbal sa carinjenjem lopte? Deki mozes ti bolje ovoga...
Plzenj je igrao ofanzivno tek kada je poceo da gubi a do tada superligaska bunkerica. Partizan se istrosio stihijskim napadima sve do gola i ocekivano je da ce se malo povuci da bi sacuvali snagu. Da smo dali gol sto se kaze na vreme sigurno bi gledali da uvalimo jos jedan ali bunker je probijen u zadnjoj trecini utakmice kada su se igraci vec umorili i nije ostalo previse snage za isti tempo. I Zvezda je pala sa snagom u istom periodu. Nisu nase ekipe vrhunske da vrse presing 90 minuta zato nam je i fudbal tu gde jeste.
 
Poslednja izmena:
Ne stigoh ranije da se oglasim povodom naseg nastupa u LE. Odigrali smo ozbilja, zreo mec, diktirali, dominirali protiv ekipe koja u Ceskoj ima 15-1-0, i koja je bila prva u svojoj grupi LE. Fizicki i mentalno smo pali od 70-og minuta, i to mi je jedino problematicno. Odbranu smo prestali da igramo ljudski kad smo ostali bez snage, setali su nam se u 20 metara sa licem ka golu. To su moje zamerke. Jevtovic odlican (ne verujem da ovo pisem), Suma vrlo konkretan, stoperi sigurni. Urosevic zatvorio levu stranu, deda Vule se dobro postavljao. Pantic ce nam biti bingo ove sezone u veznom redu.

Fanstebre, izgubio sam svaku nadu da cemo se otarasiti Miletica, tako da, evo ga na avataru. Drzim rec, iako prelazni rokovi traju.

Danas samo treba iskopati pobedu na ovoj njivi, kako god i cime god.
 
Mrzi me da gledam utakmicu. Šta je to "djerlek" i zašto se ta stvar pominje u sastavu Partizana?

- - - - - - - - - -

Vakulko in Jevtovic out. Verovatno ce i Suma out ako u prvih 10 minuta ne damo gol. Teren njiva, Mladost bunkerica, ovo se dobija na o-ruk. Guranje lopte u 16 i da je neko umuva, kako god. Nema umiranja u lepoti.

Taj Vakulko će igrati ozbiljnog fudbala u Partizanu isto kao i ja. Kako ih nije sramota da se blamiraju sa nekom vrljavom balavurdijom koju dovlače iz belosvetskih pičkovaca da bi se ugradili za par hiljada evrića na štetu kluba i sramotu navijača. Još mu zadenuli i jednako blamirajuć nadimak da začine čorbu.
 
Bas lose igramo, nema za ovo nikakvog opravdanja. Bez ideje smo kako da ugrozimo gol. U sustini, svako kad ima opciju na terenu biva ono losije resenje i tako non-stop. Jevtovic se vratio u na fabricka podesavanja, ako ne ubije nekog protivnika zbog kasnih startova bice dobro. Tawambi se ne igra uopste, Ivanovic van ritma, imam utisak da im Djukic nije rec rekao da ih motivise pre izlaska na teren.

Vakulko je kapiten mlade reprezentacije Ukrajine, nije bez pedigrea, kao onaj crnac iz Burkine Faso.
 
Bas lose igramo, nema za ovo nikakvog opravdanja. Bez ideje smo kako da ugrozimo gol. U sustini, svako kad ima opciju na terenu biva ono losije resenje i tako non-stop. Jevtovic se vratio u na fabricka podesavanja, ako ne ubije nekog protivnika zbog kasnih startova bice dobro. Tawambi se ne igra uopste, Ivanovic van ritma, imam utisak da im Djukic nije rec rekao da ih motivise pre izlaska na teren.

Vakulko je kapiten mlade reprezentacije Ukrajine, nije bez pedigrea, kao onaj crnac iz Burkine Faso.

Mhmm... I što ne igra? Nego igra neki djevrek?
 
Hahaha sad videh golove. Kao kod Monti Pajtona. A što su se ovi Lučanci bunili?

Prvi crveni nisam video ali mislim da je zbog prigovora a drugi crveni je sigurno zbog prigovora. Nisu ni fudbaleri u nasoj ligi cvecke i previse dopustaju sebi da psuju i vredjaju sudije ali za to su krive i same sudije koje su godinama dozvolile pre svega Partizanu i CZ da vedre i oblace i ponasaju se na terenu kako hoce. Da je prigovorio Milijas ili Zoran Tosic sigurno ne bi dobili iskljucenja.
 
Prvi crveni nisam video ali mislim da je zbog prigovora a drugi crveni je sigurno zbog prigovora. Nisu ni fudbaleri u nasoj ligi cvecke i previse dopustaju sebi da psuju i vredjaju sudije ali za to su krive i same sudije koje su godinama dozvolile pre svega Partizanu i CZ da vedre i oblace i ponasaju se na terenu kako hoce. Da je prigovorio Milijas ili Zoran Tosic sigurno ne bi dobili iskljucenja.

A što im je sudija kriv što im je golman vrljez? :lol:
 
Jel ste se ponadali ? Ziv je Tolo umro nije...vatikan, cia, fbi, uefa, fifa i Partizan protiv stuba srpstva :hahaha: Nece strane sudije ? Ko vas hebe bre !!!

IDEMO BRE !!!!

decxko lečenje. imamo +9, ne znam čemu se vi nadate. večeras sledi šamaranje u kupu, a u četvrtak poniženje u plzenju. pa će opet biti kmečanje kriv teren, krive sudije, urota protiv dula...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top