lazno predstavljanje

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
da li znatre nekog ko se lazno predstavlja na forumu?evo par primera...

analiticar-kaze:
Ma, potpuno si u pravu Pagane....izbeglice došle iz Hrvatske, pokupovale kuće, stanove, imanja (loše im je bilo pod Hrvatskom), pa bi iz Beograda da diriguju slanje Srbijanaca da ginu za njihovu nepostojeću državu! E, neće moći... :-x :-x :-x
Vi ste podanici Republike Hrvatske i morate poštivati teritorijalni integritet i ustavni poredak Vaše domovine- Republike Hrvatske :evil: :evil: :evil:

Odakle ste vi dosli analiticaru?Iz gornjeg posta je ocigledno da imate nesto protiv Srba koji nisu iz Srbije
Ja ne znam nikoga iz Srbije da koristi reci uopce,obitelj,srbijanski...
Zasto se poslali 1100 postova lazno se predstavljajuci?
Nemate li pametnija posla?

ps

bl je mihajlo:D je KiM:lol:
 
Сад ће он да се јави па ће да "саопћи" како је он прави правцати Православни Србин и да има "обитељи" из околине Лелића где сви мрзе Св.Владику Николаја... а у другом посту како има "обитељи" у Дубровнику... а у трећем да је са "говорног подручја Хрватске"... а у четвртом да "поштива" Папу а да је крштен у Православљу... итд.итд. па онда да иде "заувек" са овог форума на "стручно усавршавање"... а на крају ће да производи ПИЛУЛЕ ЗА ЧЕДИСТЕ ...
 
eremita:
...а на крају ће да производи ПИЛУЛЕ ЗА ЧЕДИСТЕ ...

Ovo je bilo dobro
37.gif
 
eremita:
Сад ће он да се јави па ће да "саопћи" како је он прави правцати Православни Србин и да има "обитељи" из околине Лелића где сви мрзе Св.Владику Николаја... а у другом посту како има "обитељи" у Дубровнику... а у трећем да је са "говорног подручја Хрватске"... а у четвртом да "поштива" Папу а да је крштен у Православљу... итд.итд. па онда да иде "заувек" са овог форума на "стручно усавршавање"... а на крају ће да производи ПИЛУЛЕ ЗА ЧЕДИСТЕ ...
mito imash moj klimoglav posto si psihoanaliticar
 
Elvin:
ma procitaj moj opus postova pa onda vidi da li ces da mi zahvaljujes...
ne tako davno si me slao u ...
ps
promeni avatar

Prvo, zahvalio sam se nicku Krajina_Forever jer su isprovocirani njegovom temom i postovima u istoj ona dvojica:idea: lupetali one gluposti. Drugo, znam tvoje stavove, pa i da sam ti se zahvalio, to bi se odnosilo na ovu temu, trece ne vidim razlog zasto ti se ne bih zahvalio iako smo suprotnih stavova, i na ovoj temi a i uopste..zbog bilo cega :o

p.s. sigurno te nisam nigde slao, ajde nadji taj post!
 
Ukoliko se ne varam, tema je lazno predstavljanje. I ja mislim da sa analiticarom nesto nije u redu po tom pitanju.
JER, ANALITICAR RANIJE NIJE PISAO IJEKAVSKI.
POTPISUJEM. ja cesto sacuvam necije dobre tekstove... njegovi stari (od proletos) su svi EKAVSKI.
A ijekavicu je poceo da koristi nekako sa pojavom novog dizajna foruma. Nesto tu nije u redu. :roll:
 
commodore:
Ukoliko se ne varam, tema je lazno predstavljanje. I ja mislim da sa analiticarom nesto nije u redu po tom pitanju.
JER, ANALITICAR RANIJE NIJE PISAO IJEKAVSKI.
POTPISUJEM. ja cesto sacuvam necije dobre tekstove... njegovi stari (od proletos) su svi EKAVSKI.
A ijekavicu je poceo da koristi nekako sa pojavom novog dizajna foruma. Nesto tu nije u redu. :roll:
ma to je samo pokushaj da isprovocira zhivana
 
commodore:
Ukoliko se ne varam, tema je lazno predstavljanje. I ja mislim da sa analiticarom nesto nije u redu po tom pitanju.
JER, ANALITICAR RANIJE NIJE PISAO IJEKAVSKI.
POTPISUJEM. ja cesto sacuvam necije dobre tekstove... njegovi stari (od proletos) su svi EKAVSKI.
A ijekavicu je poceo da koristi nekako sa pojavom novog dizajna foruma. Nesto tu nije u redu. :roll:

ma ja mislim da je analitichar neki obichan lik koji voli da provocira.
zato je nekad srbenda :)

nekad grko-katolik

nekad kroat ... kaj ne ;)

nauchio hrvatski sa kablovske, moja sestra od ujaka vesh mashinu pochela da zove perilica :D shto ne bi i on...
 

Back
Top