Idealan muskarac ...za zene... smesko...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Izgleda ovako:
IQ = -500
Samo se smeska sta god ona da mu kaze. Ona ga zahebava i podhebava, iskaljuje svu svoju negativnu energiju na njega a on se samo smeska...ni ne kontajuci da ga ona zahebava. A ako i skonta ne sme da odreaguje. Taj tip uopste nesme da ima svoje ja i svoj ponos....jer bi naravno nesto odgovorio...ali ne sme nista da odgovori...jer ce to nju uvrediti....on ima duznost da se ...smeska...
Ona sme da radi sta god hoce, a on ne sme nista da joj prigovori. Sa druge strane on ne sme da radi bas nista....osim naravno da se na sve samo.... smeska....
 
hmmm.... da probam da budem vidovit....

znaci rekao si nekoj devojci neshta, pa ti ona odbrusila u fazonu da nesto ne vidi tvoj prsten na njenoj ruci a da joj nisi ni tata pa si sada malkice isfrustriran pa si resio da se istreses malkice po forumu....

pa mozda ti i nije losa ideja... zanima me kako bi izgledalo da ja kada mi se podigne tlak dodjem ovde da ispustam ventil po forumu i njegovim posetiocima.... hmmm... mozda bi i to bilo interesantno :roll:
 
d1:
hmmm.... da probam da budem vidovit....

znaci rekao si nekoj devojci neshta, pa ti ona odbrusila u fazonu da nesto ne vidi tvoj prsten na njenoj ruci a da joj nisi ni tata pa si sada malkice isfrustriran pa si resio da se istreses malkice po forumu....

pa mozda ti i nije losa ideja... zanima me kako bi izgledalo da ja kada mi se podigne tlak dodjem ovde da ispustam ventil po forumu i njegovim posetiocima.... hmmm... mozda bi i to bilo interesantno :roll:
Ma jok nego mi je rekla "sinoc si bio odlican" i "da budes dobar sada" i "nemoj da me varas". :razz:
 
esperanca137:
ma ja to ne pricam ni onom kome treba;)
smeskanje je dobro,produzava zivot,a poznato je da muskarci krace zive pa....mislim zdravo je to:p
A jel sad ide onaj deo kad ja kazem:
Da draga. :mrgreen:
Ili to ide kasnije? :roll:

Ma nemam pojma o cemu mi pricas. Neka prolaznost zivota... :shock: sta je to...:shock: (ceskam se po glavi) :lol: Nemoj meni te intelektualne teme.... nego prostije ako moze... :confused:
 
Samo da podsetim admine da sam već skretao pažnju na to kako bi mogli da učine nešto povodom korisnika Pera_Zdera zarad njegovog dobra!

Ä posle se svi iščuđavamo kad se desi neko njesra. A tako malo je bilo potrebno za pomoći mu. Samo jedan mali ban, dva-tri dana, da sedne i razmisli, bez tripologija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top