Potreban web dizajner i programer

Sasach

Početnik
Poruka
1
Kao prvo da kazem da prvi put koristim forum. Nadam se da ce biti ok da na ovaj nacin pokusam da pronadjem nekoga ko mi moze pomoci da napravim websajt koji sam zamislio. U pitanju je ozbiljan projekat pa bi zamolio za bilo kakav savjet posto nemam bas iskustva u ovome. Zovem se Sasa i zivim u USA. Vec 10 god radim za porodicnu gradjevinsku kompaniju u Cikagu tako da imam iskustva u tom polju. Ideja je da napravimo websajt na kojem ce ljudi moci da sami postave ponude koliko mogu da plate da im se promjeni krov (tegola) i te ponude ce da dobiju firme u okolini i na osnovu preciznih satelitskih dimenzija kuce koje bi bile prilozene uz ponudu gradjevinska firma koja je zainteresovana za posao bi odkupila informacije o musteriji i prihvatila ponudu ako im cijena koja je ponudjena odgovara naravno. Pricao sam sa par firmi ovdje u usa i znam da tehnicki se to moze odraditi ali je jako skupo. Dobio sam ponudu i od jedne ozbiljnije firme iz Bosne ali oni kako rade na Americkom trzistu bili su samo malo jeftiniji. Uglavnom cijene se krecu od $300,000 - 450,000 tako da na osnovu toga moze da se zakljuci da je veoma komplikovan projekat. Zelim da vidim da li ima neko ko je sposoban da tako nesto odradi i da li je zainteresovan za saradnju. Firma je vec registrovana i imamo domain. Mislim da je ocigledno da cijene koje smo dobili su ne prihvatljive i cinjenica da oko takvog websajta bi bilo posla non stop mi smo otvoreni i za neku vrstu partnerstva sa pravom osobom. Ako imate savjet kako i gdje mogu da nadjem nekoga sa nasih prostora pisite. Hvala
 

Back
Top