ko koliko troshi u skupshtini srbije...

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.554
da vidimo shta kaze statistika...

"Za prvih devet meseci rada Skupštine Srbije, prema nedavno usvojenom izveštaju o rashodima parlamenta, poslanici su za naknade, putne troškove, hotelski smeštaj i dnevnice potrošili 136 miliona dinara, a za službena putovanja i reprezentaciju 140 miliona dinara. To ukupno iznosi 276 miliona dinara ili 3.247.058 evra. Radikali su potrošili čitavih 55 miliona, DSS 27 miliona, G17 plus 14 miliona, SPS 12 miliona i DS 7,8 miliona dinara."

:D :D :D
 
@crow

I sta si sad happy sto si dokazao da su radikali najveci lopovi ? Posteno receno svi su ti oni veliki lopovi i troskadzije, a pogotovo oni koji se late vlasti. 'Ajde molim te, ideologija (citaj: demagogija) ovog ili onog pravca, svejedno, nijedni nisu gadljivi na pare.
A u ostalom i prica o "lopovluku" je velika praznina za welfare people.
Ihh, politicar koji nije snalazljiv (Srbi kazu: ne krade) :roll:
 
Nexus 6:
statistiku, ako nije naveden izvor...odakle ti ovo, crow?

ali, ako je istina, onda, Zaratustra, treba biti happy ako su Radikalli najveci lopovi, zato sto svima pricaju kako su ostali lopovi, a oni posteni...

izveshtaj iz skupshtine, ja ga citiro iz blica. a bilo i na televizijama...

blic je bio svez onaj dan kad ga citiro, ne secam se koji datum beshe.
 
Za ovoliku zemljicu nasu da se radi domacinski u skupstini bi sedelo najvise 30 poslanika i radili. moglo bi da se vidi i ko radi i sta radi ovako to je jedno od najunosnijih "zanimanja" .Ranije se to zvalo drzvana jasla, a sad je to tasna masna sedis,cutis da ne ispadnes glup i koristis sve sto ti padne .Opisano vec kao fenomen :"drug clan biblioteke". Meni je sve to toliko odvratno jer kad sednu tamo zaborave odakle su i dosli a kamo li cije pare trose. Sirotoista u katastrofalnom stanju,porodilista kao u Avganistanu ,pruge lebde na korovu ...i na sve to zazmuris i krkas i uzivas.To stvarno ne bi mogao svako!
 
meni nikad nije bilo jasno shta ce srbiji 250 poslanika.
mislim shta ce im vishe od 100.

ma i 100 je mnogo...
postoji prag od 5%, shto znachi da % koje dobiju pojedine stranke moze poshteno da se podeli i na 50 poslanika! i tako im zakone i amandmane pishu "experti" :roll:

chudo jedno kako se ni jedna stranka ne seti da ovako neshto predlozi ;)
 
Zarathustra:
@crow

I sta si sad happy sto si dokazao da su radikali najveci lopovi ? Posteno receno svi su ti oni veliki lopovi i troskadzije, a pogotovo oni koji se late vlasti. 'Ajde molim te, ideologija (citaj: demagogija) ovog ili onog pravca, svejedno, nijedni nisu gadljivi na pare.
A u ostalom i prica o "lopovluku" je velika praznina za welfare people.
Ihh, politicar koji nije snalazljiv (Srbi kazu: ne krade) :roll:

a kako brate rasta "svi su oni isti" kad "patriotska struja" ispadne najgora za neshto,

a kad ne postoje dokazi za neshto, samo prazna pricha i klevetanje od nekog Kuchica, pardon Vuchica, onda "to ovi demonokrate... ", a kad se vidi (sad preterah malo ;)) ko je sta u srbiji, napismeno, u dinar prebrojeno... onda "ma svi su oni isti"

zar se "tradicionalisti i patriJote" ne gnushaju dvostrukih standarda?
il opet imamo neko licemerje odredjenih grupa ljudi?
 
jomini, necemo valjda da ovoliko sterilni budemo, da mi cenzurises tako post...
kad budem nekoga opsovao, treba da cenzurises, pa i da me banujes, ali ovo je bezveze...
ne dolaze ovde neka deca, pa sad ja, kao, dajem los primer...

inace, sto se teme tice...
u skupstini grada su neverovatno niske cene u kantini, a mozes da narucis sta hoces...a plate su im fine...
kad narucuju kafu, naruce dva'es' komada, pa "popice se", a posle "ohladilo se" i "daj novih dva'es' komada"
devojka pricala sa deckom, u americi, sat vremena...to sve grad placa...ili, ako hocete, poreski obveznici...

sta se radi u republickoj skupstini, ne smem ni da pomislim...
 
jomini:
Pa kad ne sme tako, šta da radim. Bar preskoči koje slovo... :wink:

Gospodine jomini, malo iskacem iz teme, zasto ne praktikujete da zakljucavate teme umesto da brisete citave teme. Recimo, to moze da se odnosi na teme koje se pretvore u golo vredjanje. Zar ne bi to bilo mnogo prakticnije ? U ostalom, post svakog od nas je ogledalo njega samog i ne treba ga cenzurisati, osim ukoliko ne vredja veliki broj ljudi.
 
Nexus 6:
taj pravilnik krstarice je uzas...kada bi se postovao do kraja, bili bismo svi kao da nam je lobotomija uradjena...
da bi bio dobar moderator moras da znas kada da primenis pravilnik, a kada ne...
ne govorim o duplim standardima, samo o prepoznavanju gluposti i zlonamernosti...
Verujem da neće biti slepog držanja Pravilnika, ali ipak tek treba da probamo da nađemo gde je granica neukusa.
 

Back
Top