Srpski heroji

moja teorija je da su ljudi u bosni i hrvatskoj jako primitivni. te ih nije bilo tesko naterati da kolju svoje dojucerasnje komsije.pokusalo se nesto slicno i u vojvodini,ali uprkos uspesima nekih da naloze nekolicinu nepismenih i pijanih kolonista protiv svojih komsija nije nista bilo,bas zato sto su kulturniji ljudi.
 
serb_pagan:
moja teorija je da su ljudi u bosni i hrvatskoj jako primitivni. te ih nije bilo tesko naterati da kolju svoje dojucerasnje komsije.pokusalo se nesto slicno i u vojvodini,ali uprkos uspesima nekih da naloze nekolicinu nepismenih i pijanih kolonista protiv svojih komsija nije nista bilo,bas zato sto su kulturniji ljudi.


Bice da je do kulture...zato se pale po Spaniji, Irskoj... stoka nekulturna!
 
Pa da, trebali su mungosi da ubiju jos nekog srpskog svata u Sarajevu, da rane jos kojeg popa, da naprave jos koji pokolj kao u Sijekovcu, a Srbi da gledaju, cute i mole Boga da se sve to samo od sebe prestane da bi dokazali da nisu za rat, da nisu primitivni i divljaci i sl. Zanimljivo :roll:
 
Bole_Delija:
Sta mislite u kojoj meri bi se Srbima ponovio pokolj i ostali scenario iz II svetskog rata da nije bilo Srpskih heroja Ratka Mladica i Radovana Karadzica?
Мислим да није било Караџића сивог тића, и Младића да данас неби било Срба у Србској БиХ, треба да се молимо господу за њих сваки дан.
ИДЕ МЕЧКА ПРЕКО ТРЕБЕВИЋА ТОЈЕ МЕЧКА РАШЕ КАРАЏИЋА

grb.gif
 
JJJJjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...


Ljudi moji, kakvi heroji.....

Sve sami politicari sem jednog..

RATKO MLADIC, doista jeste i u mom zivotu dok sam ziv bice heroj, a tako cu i svojoj djeci prenijeti..... Imao sam cast, a o tome sam vec pisao da se sretim sa velikim generalom, necu namjerno reci Srpskim jer on je lik koji je vise od Srbina...

Taj covjek je veliki covjek, vojnik, oficir, castan.... Ne mozete o njemu da govorite napamer... Niste bili i gledali situacije u kojima se nalazio... Kretao je covjek na mnogo frontove i linije PRVI.... Ko je mogao u tom momentu da ga ne slijedi...

Koji je to jos komandant vrhovne komande, generalstaba kretao prvi u probijanje linija... NIJEDAN...

Jedini je to cinio hrabro i odlucno RATKO MLADIC...

Sto se tice ostalih, politicari kao polticari i njih bez obzira o kakvim se radilo smatram odgovorim za sve sto se dogodilo ili se trebalo dogoditi...

O Radovanu mi nemojte pricati, muka mi je od njega.. Samo kad se sjetim kada je general (isto veliki covjek) Manojlo Milovanovic skinuo uniformu i bacio cinove kada je dobio naredjenje da se povuce sa vojskom od vec oslobodjenog Bihaca a naredba je stiga od RADOVANA...

Prema tome, kad se prica o Herojima daj da pricamo o pravim herojima a ne politicarima..

Postovanje...
 
JABUCHILO:


Ovo cu da iscitavam natenane...valjda cu imati volje.

Mladic je za mene heroj, ostali iz te njihove "zablje" perspektive mogu da kenjaju do mile volje, nek` izvole Zagora slaviti, zabole me... Mladic je dao sve od sebe u okolnostima koje su bile takve da ako si nepodoban, pa makar bio i Mladic, niko ti ne garantuje zivot ( ili zivot tvog deteta ), jer si tu najranjiviji...pa se izvoli kockat i biti svojeglav.

A oni koji o ratu u Bosni i Hr znaju zahvaljujuci RTS-u, B92 i kojekakvim toalet-papir novinama, ventil treba da im bude neki proplanak, igraliste ili sta slicno.
 

Back
Top