Mentalna aritmetika

Zorana12

Početnik
Poruka
2
Pozdrav ljudi,

Razmisljam da upisem svoje dete u skolu mentalne aritmetike. Deluje mi zanimljivo a i cula sam da je super za decu i da jako brzo razvijaju mentalne sposobnosti. Do sada sam naletela samo na skolu Smartacus, pa ako neko zna nesto vise o svemu tome neka pise.

Hvala vaaaam :)
 
Pozdrav ljudi,

Razmisljam da upisem svoje dete u skolu mentalne aritmetike. Deluje mi zanimljivo a i cula sam da je super za decu i da jako brzo razvijaju mentalne sposobnosti. Do sada sam naletela samo na skolu Smartacus, pa ako neko zna nesto vise o svemu tome neka pise.

Hvala vaaaam :)

Upiši ga ako voliš da bacaš pare ili imaš viška para.
 
Ako hoces da ti dete brzo mantalno sazri,upisi ga u neki od vrtica SPS-a. Sva deca koja odrastaju u tom vrticu,imaju kasnije obezbedjena radna mesta,u nekoj visokoj drzavnoj ustanovi.I sam drug

Dacic,bio je u jednom takvom vrticu,kod druga Milosevica,pa vidi dokle je dogurao.
 
Curica od moje sestre od strica ima 7 godina i ide već dvije godine na časove mentalne aritmetike. Za mene je to odlična stvar. Svaki put se oduševim kad vidim kako dijete napreduje u računanju. Moje mišljenje je da nećeš zažaliti ako upišeš dijete.
 
Imaš fenomenalnu školicu Malac Genijalac. Lako ih je naći a ima ih širom Srbije. Mi smo oduševljeni. Deca idu od septembra a rezultati su zapanjujući. Mnogo bolje uče, zainteresovani su za rad, pažnja je poboljšana. Rado odlaze na nastavu, a mentalna aritmetika im je zanimljiva. Moja iskrena preporuka.
 

Back
Top