Zvezde Granda

Poruka
21.521
Nisam gledao nijedan serijal jos od Darka Lazica sto je nekih 7 - 8 godina .

Medjutim u nekoliko poslednjih nedelja sam se zainteresivao i poceo da pratim .

Posto se uslo u samu zavrsnicu red bi bio da ponesto i prokomentarisemo .

Ko vam je favorit u super - finalu od takmicara ? I koji clan zirija vam je najbolji ?
 
Ma, idi, bre !
Sve bih ja to na društveno koristan rad.
Okopavanje, plevljenje i čišćenje septičkih jama....

Žive na grbači ovog naroda.
Ona brčanska bula i ćora iz Novog Sada na milionima leže....
A, ti okreći i glasaj, glasaj, glasaj....!

Ja vala nisam nikad glaso

- - - - - - - - - -

Treba to zabraniti kao i farmu,skoro nista nije bolje.Onaj majmun Sasa,pravi dileje od te dece.Bolje im je da pevaju po kafanama,nego u Grandu.

Pa oni i dolaze u Grand da bi pevali po kafanama , da im bude veca cena .

Omladina ume lepo da peva .
 
Ja vala nisam nikad glaso

- - - - - - - - - -



Pa oni i dolaze u Grand da bi pevali po kafanama , da im bude veca cena .

Omladina ume lepo da peva .
Oni dobro pevaju necije pesme i u pravu si da dolaze u Grand,da bi mogli posle da tezgare,ali neznam jesi li cuo pesme svoje koje su snimili za Grand,sto moraju da kupuju od Sase,kojekakve gluposti,jer to im je uslov da prodju dalje.Pesme ne da su lose,nego ih je grozota slusati.
 
Oni dobro pevaju necije pesme i u pravu si da dolaze u Grand,da bi mogli posle da tezgare,ali neznam jesi li cuo pesme svoje koje su snimili za Grand,sto moraju da kupuju od Sase,kojekakve gluposti,jer to im je uslov da prodju dalje.Pesme ne da su lose,nego ih je grozota slusati.

Znam , 90 posto su tesko sranje . Ne mozes ti na jednom prostoru od 10 - 15 miliona ljudi i jos 10-tak milki u dijaspori da ocekujes milion pevaca , pa nije ovo SAD sa 300 miliona stanovnika i trzistem koje probija na sve strane sveta

A opet show must go on . Grand mora negde da pravi lovu jer ce svi pre da gledaju ZG nego neke tamo grand parade i gluposti , manja gledanost manje kesa ti daju za EPP a sad je jos takvo vreme da ti je sve na netu pa niko ne kupuje CD-ove a do pojave youtube-a Grand je upravo zaradjivao pare od prodaje tih albuma .
 
Takmicari svesno ulaze u to da im je cilj da se sto vise afirmisu i ispromovisu na TV kako bi mogli da traze vise para za svoje nastupe po tezgama . Retke srecnice poput Aleksandre Prijovic , Andreane Cekic i sada Biljane Markovic ( poslusaj pesmu Moj svet ) dobiju priliku da snime zaista dobru i kvalitetnu pesmu . A nuspojava je to sto se javljaju druge vrste srecnica koje postaju ultra popularne sa i ne bas tako nesto narocito kvalitetnim pesmama : Katarina Zivkovic , Rada Manojlovic , Katarina Grujic i naravno cuvena Milica Pavlovic koja je van svake konkurencije i koja predstavlja vrhunac idiotizma na planeti zemlji .
 
Gledam poneki put (samo preko youtube), dosadno postalo u zadnje vreme,
ima talentovanih mladih pevača.
Stojković, Viki, Ana su uredu, kur´luša sačuvajbožesakloni krava sa onom lezibakom,

Sanja blista kao i uvek, Voja radi svoj posao odlično.

sanja_kuzet_fb_01.jpg


beogradska lavica je moj favorit.

marina1_680_465_s_c1.jpg
 
Poslednja izmena:
Malo gresite kad pominjete klincadiju, nisu oni zvezde granda i ne radi se o njima nego o raspalom ziriju zbog kog je tolika gledanost

ja dok ziri komentarise okrenem kanal

a gledam jer volim pevanje uzivo , iako je na matricu ima vecu draz nego studijski snimci


sto se tice emisije podrzavam mlade da dodju do boljeg zivota

zar ne bi bilo neposteno da recimo spomenuta Marina , pored onakvog glasa , radi kao kasirka u idei

a mnogi nisu imali sansu

bolje da pevaju i zive lepo nego da rintaju
 
ja dok ziri komentarise okrenem kanal

a gledam jer volim pevanje uzivo , iako je na matricu ima vecu draz nego studijski snimci


sto se tice emisije podrzavam mlade da dodju do boljeg zivota

zar ne bi bilo neposteno da recimo spomenuta Marina , pored onakvog glasa , radi kao kasirka u idei

a mnogi nisu imali sansu

bolje da pevaju i zive lepo nego da rintaju

Kapa dole za Marinu ali ako cemo da budemo realni ta muzika koju ona peva se danas vise ne snima . Zbog toga navijam za Aleksandru Mladenovic koja rastura sa pevanjem i za razliku od Marine je vrh riba .
 
zasto je slusanje pesama zaglupljivanje

uglavnom pevaju starije , kvalitetnije pesme

- - - - - - - - - -

u vreme milosevica je postojao turbo folk, i ako je nekla muzika destruktivna za mozak onda je to turbo-folk
 

Back
Top