Zvezde Granda

ja dok ziri komentarise okrenem kanal

a gledam jer volim pevanje uzivo , iako je na matricu ima vecu draz nego studijski snimci


sto se tice emisije podrzavam mlade da dodju do boljeg zivota

zar ne bi bilo neposteno da recimo spomenuta Marina , pored onakvog glasa , radi kao kasirka u idei

a mnogi nisu imali sansu

bolje da pevaju i zive lepo nego da rintaju
nije to fazon kvalitet snimi album zivi od pevanja i uziva,nego ce ih mlade iscediti za par godina po klubovima i splavovima,i to retke koji se izdvoje,ostali ce mozda da se poudaju malo bolje
i najbitnije sto oni mogu dobro pevati,ali su pesme dno
 
nije to fazon kvalitet snimi album zivi od pevanja i uziva,nego ce ih mlade iscediti za par godina po klubovima i splavovima,i to retke koji se izdvoje,ostali ce mozda da se poudaju malo bolje
i najbitnije sto oni mogu dobro pevati,ali su pesme dno

sta ih iscede , sta im fali

ti koji su se izdvojili su za par godina bavljenja ovim poslom zaradili mnogo vise nego da su radili na mestu kasirke u idei recimo

nemaju bas neke skole ( vecina )za neko bolje mesto

i sta je bolje - da radi 5 godina i da zaradi 150 hilj evra

ili ceo zivot i da zaradi 60 hilj evra

a radno vreme je 2 dana po 3 sata protiv 6 dana po 10 sati
 
Muzička takmičenjama godinama unazad, koliko znam, ne donose nove zvezde.
Čini se da takva takmičenja za cilj imaju zaradu organizatorima koji će poturati "zvezde" na svadbama.
I to slika estrade u našoj zemlji.

Mene, konkretno, to i ne zanima, ali je činjenica da mladi zaludno troše vreme i novac na takmičenja bez svrhe.
 
nije to fazon kvalitet snimi album zivi od pevanja i uziva,nego ce ih mlade iscediti za par godina po klubovima i splavovima,i to retke koji se izdvoje,ostali ce mozda da se poudaju malo bolje
i najbitnije sto oni mogu dobro pevati,ali su pesme dno

evo recimo kako je iscedjen jedan od njih

http://www.blic.rs/zabava/vesti/darko-lazic-kupuje-novi-stan/xtvqqdv

http://www.srbijadanas.com/clanak/p...maserati-pa-se-pohvalio-na-instagramu-foto-26

ukupna vrednost 200 hilj evra

samo za to

da radi negde i to za prosecnu platu trebalo bi mu 40 godina da stedi da bi kupio tako nesto
 
Do sada je bilo 10 sezona . Iz svake sezone imamo u proseku po 6, 7 ultra popularnih pevaca u medijima i bar jos toliko onih koji su nesto malo manje popularni u medijima ali ipak poznati . Znaci to je negde izmedju 100 i 200 pevaca koji su se bukvalno ubili od para , zahvaljujuci Grandu .

A onda dolazimo do toga da taj broj nije 200 , nego da je visestruko veci jer oni pevaci koji prodju prvih nekoliko krugova a onda ispadnu par nedelja pred finale ,e njima isto skoci cena za tezge samo tako . .
 
Aca Lukas je najveci car !

Bosanac govvno od coveka , Karleusa budala i dvorska luda , Viki je okej , Bekuta i Marija Serif. onako ali u principu svi manje vise imaju dobre fore i show je dobar .

E sad imam i par zamerki . Prvo mnogo je vise muskaraca nego zena sto se tice kandidata , to mi je retardirano skroz . A drugo vecina kandidata su iz BiH odnosno iz Federacije i ne znam cemu to , da li se nasi ni ne prijavljuju vise ili sta je to ja ne znam . .
 

Back
Top