OFK-ZVEZDA

draga90

Početnik
Poruka
12
DOLAZAK OBAVEZAN!
Nemojte dozvoliti da budete navijacka margina!Nemojte dozvoliti da jedan poraz na startu Lige UEFA prepolovi kop!Svima su ovih dana bila puna usta nasih izdanja protiv Habitfarma,trening!Nemojte sada da vam usta budu puna pljuvanja po igracima kako nisu ispunili nasa ocekivanja!
NAPRED ZVEZDA,SAMO NAPRED ZVEZDA!!!
 
Jel se igra u nedelju?
Tesko gostovanje. Ali s obzirom da je OFKa u drasticnom padu forme,izgubili su 3 od 4 poslednje utakmice,cini mi se,ocekujem da dobijemo.Iako smo sada poljuljani ovim porazom od Bazela. ALi da smo dobili Bazel kisnuli bi protiv OFKa.
Bice tesko...
 
@maljak10
Seljaku,ako vec nemas nista pametno da kazes ODJEBI !


Jel bio neko na tekmi danas? Ja sam bio i mogu da vam kazem da je bilo dosta dobro. Severna strana je bila poponjena,navijanje jako dobro,u drugom poluvremenu odlicno...posebno pred Zvezdin gol.
U prvom poluvremenu je bilo prilicno dosadno sto se tice fudbala i imao sam utisak da poluvreme traje 90 minuta. A nije ni bilo nekih sansi,koliko sma ja mogao da vidim...inace retko kada vidim sta se desava na terenu,jer sve vreme navijam i zezam se.
Drugo poluvreme je bilo zusto sa dobrim sansama na obe strane. Videlo se da ko prvi da gol dobice utakmicu.
Stekao sam utisak da pojedini igraci u Zvezdi nemaju snage za celu utakmicu i da su prilicno spori,sto je jako zabrinjavajuce za ovaj deo sezone.
Purovic i Zigic su bili losi. Mladenovic takodje. Pixi Kovacevic samo borben...sredina nam se izuzetno slabo kretala i otvarala. Krivokapic je buzdovan! Niti zna da sutne,ni da centrira,niti da izvuce kontru i polukontru.
Nisam siguran...jel Dudic dao gol? :D
 
0506ofkcz35yq.jpg
 

Back
Top