kakav je muski rak kao vodja?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: kakav je muski rak kao vodja?

Zainteresovan član dekart (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano kakav je muski rak kao vodja?

pre svega ne znam sta znaci "kardinalan znak" posto rak tu pripada.drugo da li smo dobri ili losi u ulozi lidera?
    sonata for supreme genital goddess...

Podrazumevano Re: kakav je muski rak kao vodja?

Citat Original postavio dekart
    pre svega ne znam sta znaci "kardinalan znak" posto rak tu pripada.drugo da li smo dobri ili losi u ulozi lidera?
    Odvratni smo izgleda
    mene na primer niko ziv nece da slusa :-D

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Zavisi od položaja Meseca u tvojoj natalnoj karti u znaku i natalnoj kući, od aspekata koje pravi i brojnih drugih faktora.

Kardinalni su znaci koji poseduju impuls inicijacije, potrebe da započnu postupke ili određene tokove ali umeju biti i nagli i preterano impulsivni pa tako i burno reagovati i okončati nepotrebno određene odnose ili događaje iako bi takav problem pripadnici, možda, fiksnog elementa uspešno ublažili. Aktivni su, strasni, nezavisni, ponekad brzopleti, naglašeno dominantni.

Ovoj grupi pored Raka [kardinalan vodeni], pripadaju i Ovan [kardinalan vatreni], Vaga [kardinalan vazdušni] i Jarac [kardinalan zemljani].

Početnik i trougao bi se postideo (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2005.
    ni na nebu ni na zemlji,ovo se tesko moze nazvati zivot jer vise dodje kao izgubljen san...
    Reputaciona moć
    0

Lightbulb Re: kakav je muski rak kao vodja?

Citat Original postavio Mady
    Zavisi od položaja Meseca u tvojoj natalnoj karti u znaku i natalnoj kući, od aspekata koje pravi i brojnih drugih faktora.

Kardinalni su znaci koji poseduju impuls inicijacije, potrebe da započnu postupke ili određene tokove ali umeju biti i nagli i preterano impulsivni pa tako i burno reagovati i okončati nepotrebno određene odnose ili događaje iako bi takav problem pripadnici, možda, fiksnog elementa uspešno ublažili. Aktivni su, strasni, nezavisni, ponekad brzopleti, naglašeno dominantni.

Ovoj grupi pored Raka [kardinalan vodeni], pripadaju i Ovan [kardinalan vatreni], Vaga [kardinalan vazdušni] i Jarac [kardinalan zemljani].
    Mislim da je vrlo glupo da branis autorska prava i bacas tu copy right shit kada ti licno odgovaras ljudima maltene citatom iz knjige.Malo je bljak to sto se pretstavljas kao ne znam kakav astrolog a ovamo pises sve gledajuci u knjigu.Pazi nije ovo prozivka nego ti kazem da je shity provalila sam te po nekim recenicama znaci prepisano kladim se osim ako nemas foto pamcenje (ali i da imas bas za svu literaturu...biga je!)Ne napadaj druge ljude sto se cak ni ne potpisu ispod kao da je njihov texst a ovamo da se sluzis citavom biblijotekom i kao to si ti licno decertovala u glavi videvsi kartu...shity je ozbiljno...

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Nije potrebno gledati u knjigu za odgovor o podeli zodijaka.
    Uživaj, mudrice...
    Poslednji put ažurirao/la Mady : 05.11.2005. u 18:54

Zainteresovan član Dave (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Cool Re: kakav je muski rak kao vodja?

................ dobro ti rade funkcije "copy" i "paste" .....................

Učlanjen
    04.11.2005.
    ni na nebu ni na zemlji,ovo se tesko moze nazvati zivot jer vise dodje kao izgubljen san...
    Reputaciona moć
    0

Nije potrebno gledati u knjigu za odgovor o podeli zodijaka.
    Uživaj, mudrice...
    Ne pricam ja direktno o ovoj temi...ali o.k ako gresim moje izvinjenje.Ma da su recenice kompletno identicne u nekim odgovorima kao uiz knjiga tacnije Imsiragiceva zena...

Učlanjen
    04.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dave
    ................ dobro ti rade funkcije "copy" i "paste" .....................
    STA SE TI MESAS GMAZU,zar tebi nije sad smena na "plavom" idi zameni mamu...ajde...ajde samo ti polako...hahahahahahahahahahahahahahaha!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio i trougao bi se postideo
    Mislim da je vrlo glupo da branis autorska prava i bacas tu copy right shit kada ti licno odgovaras ljudima maltene citatom iz knjige.Malo je bljak to sto se pretstavljas kao ne znam kakav astrolog a ovamo pises sve gledajuci u knjigu.Pazi nije ovo prozivka nego ti kazem da je shity provalila sam te po nekim recenicama znaci prepisano kladim se osim ako nemas foto pamcenje (ali i da imas bas za svu literaturu...biga je!)Ne napadaj druge ljude sto se cak ni ne potpisu ispod kao da je njihov texst a ovamo da se sluzis citavom biblijotekom i kao to si ti licno decertovala u glavi videvsi kartu...shity je ozbiljno...
    Nemoj odmah tako oštro sa Madikom, ona je samo malo više studioznija, pa sve voli da potkrepi i KNJIŠKO - BIBLIOTEČKOM argumentacijom, za svaki slučaj !!!
    član javne grupe

Učlanjen
    09.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: kakav je muski rak kao vodja?

STA SE TI MESAS GMAZU,zar tebi nije sad smena na "plavom" idi zameni mamu...ajde...ajde samo ti polako...hahahahahahahahahahahahahahaha!
    Ne mogu sad tamo da idem, zauzet sam: tvoja mama mi skace po kurcini!

Učlanjen
    04.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ne mogu sad tamo da idem, zauzet sam: tvoja mama mi skace po kurcini!
    ................pa ti si i nekrofil..............bolest potvrdjena............... ........................GMAZUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!! !!!!!!!!!!!

Učlanjen
    09.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

................pa ti si i nekrofil..............bolest potvrdjena............... ........................GMAZUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!! !!!!!!!!!!!
    ............................ pi.cka tvoje keve- nafilovana spermom ....................

Učlanjen
    04.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

............................ pi.cka tvoje keve- nafilovana spermom ....................
    koliko si glup...**** te! Ne kapiras kako si najstrasnije upravo ispalio sam sebe!HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! MNOGO SI GLUP GMAZUUUUUUUUUU!

Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

koji ste vi idioti...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nemogu da verujem da svaku temu na kojoj se pojavi DAVE svak tema ode u PM.........
    daj bre covece (DAVE) iskluliraj malo....ima ljudi koji bi da rade nesto vezano za astrologiju

Početnik
    Učlanjen
    06.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Re: kakav je muski rak kao vodja?

ovo su neke zaista osnovne stvari za koje ti ne treba ni prirucnik,devojka je morala verovatno da bude ovako uopstena pa Vama to zvuci kao da je iz knjige,zaista tu nema variteta to su osnovne stvari i kvalitete znaka...nemojte da ste takvi kad devojka zeli da pomogne...nista meni nije jasno na ovom forumu...bas nista...svi se nesto svadate i psujete...

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio AspektAstro.4t.com
    ovo su neke zaista osnovne stvari za koje ti ne treba ni prirucnik,devojka je morala verovatno da bude ovako uopstena pa Vama to zvuci kao da je iz knjige,zaista tu nema variteta to su osnovne stvari i kvalitete znaka...nemojte da ste takvi kad devojka zeli da pomogne...nista meni nije jasno na ovom forumu...bas nista...svi se nesto svadate i psujete...
    Pa, Saška, uključi se i ti !!! Pošto nema forum USMERENA PSIHIJATRIJA, uDave je ovde svio svoje gnezdo i vekovno ognjište i niko ga, ni požarom ili poplavom, ne može ni za jotu pomeriti odavde !!!
    član javne grupe

Početnik
    Učlanjen
    03.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

kao vodja rak je nikakav a od ostalih kardinalnih jedino je jarac ok, inace, sta je uopste vodja?

Početnik
    Učlanjen
    03.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

ni meni nista nije jasno , jel' se vi to oko horoskopa svadjate???!!!!

Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

dave,pratim tvoje ponasanje od ranije.jedna si od najpateticnijih osoba sto sam ikad video...
    btw,zasto su rakovi nikakvi kao vodje? od kardinalnih jarac je ok,ali sam cuo da je ovan kao the best.

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Dekarte,
    nema pravila po Sunčevom znaku - potrebno je ući dublje u detalje natalne karte. Ako je Mars u Raku ili Ribama i slabo aspektovan, gadno položen ili ne daj Bože, aflikovan neće od tog Ovna biti nikakvog lidera već kmeze i plačljivka koji se drži majci za suknju. S druge strane, dobar Mesec, nošen jakim dispozitorom ili podržan lepim aspektima može nadmašiti Ovna ili Jarca, u poslu, kući i svakom drugom položaju.

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

[font=Arial]Medika, a što ti tako striktno poslovno, a ni reč da uputiš jadnom uDavu, koji vređajući sve okolo ( pa i tebe ! ), samo vapi za malo pažnje ??? [/font]
    Drži se protokola : ko ne ZAPIŠA uDava, k'o da nije ni bio na " astrologiji " !!!
    član javne grupe

Učlanjen
    09.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio krvolok
    [font=Arial]Medika, a što ti tako striktno poslovno, a ni reč da uputiš jadnom uDavu, koji vređajući sve okolo ( pa i tebe ! ), samo vapi za malo pažnje ??? [/font]
    Drži se protokola : ko ne ZAPIŠA uDava, k'o da nije ni bio na " astrologiji " !!!
    Nju nisam vredjo, pizda ti materina lazovska!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Dave, koriguj svoje ponasanje, ili ces biti banovan!
    Stavise, ban do sada nisi dobio samo zahvaljujuci tome sto admini ne zalaze na astrologiju...
    Pretjerao si odavno!

Učlanjen
    09.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Gazdarica
    Dave, koriguj svoje ponasanje, ili ces biti banovan!
    Stavise, ban do sada nisi dobio samo zahvaljujuci tome sto admini ne zalaze na astrologiju...
    Pretjerao si odavno!
    Nisam znao!
    :x

Slične teme

1. Tomislav Nikolic kao vodja?
    Autor Headhunter u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.07.2011., 18:40
  2. SRS, DSS, nesposobna politika. Gubitnickih Vodja...
    Autor Mali_Oglasi u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.07.2008., 22:25
  3. Umro vodja vehabija
    Autor samomama u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 04.04.2007., 15:37
  4. Svetlana Raznjatovic - Vodja zandarmerije
    Autor Autobus 88 u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.11.2006., 18:15
  5. KO JE VODJA U SEXU? ON ILI ONA?