razlike...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Nije bezveze receno u onoj knjizi "muskarci su sa Marsa a zene sa Venere"...U bezbroj slucajeva uveravam se da je tako...Pre mesec dana igrom sudbine nadjoh ti se ja u bolnici...onako iznenada pa me lepo operisase pa sam malo odlezala i samosazaljevala se jer svi dodojose i "kurta i murta" sto se kaze a onaj kog sam najvise ocekivala ni nos da pomoli...Kaze uzasava se bolnice, pa kao sta ce da mi pomogne i da dodje i eto ipak sam ostala ziva i slicne izjave...Ja nisam neko zlopamtilo, velim ajd kad samo sto kazu izadjoh ziva i na nogama pa bolje da se vidimo u neko kafeu veseli nego na jednom tako "kukulele mestu"... Elem sad ti on vuce neki grip i to je katastrofa...mislim da sam ja najgora na svetu sto se nisam stvorila i pre gripa tj. predvidela sta ce ga snaci pa da budem tu sa vitamnima i aspirinima...ja sam naravno tu sigurno, za prijatelja i u pola noci, i ne pitam se uopste zasto je to tako....eto kazem nista se ne pitam samo konstantujem...
 
Sto se tice te proklete vestice koja je napisala vec pomenutu knjigu, ja bih je zivu spalio cisto kao nauk drugima da ne generalizuju polove, a to sto on nikada nije dosao da te poseti, pod odvratnim izgovorom da ne podnosi bolnice, to samo govori koliko mu je stalo do tebe. A sta sada trazi, da mu ti ublazis grip?
Produzi mu patnje...osveti mu se.
 
Dont_Break_The_Oath:
Sto se tice te proklete vestice koja je napisala vec pomenutu knjigu, ja bih je zivu spalio cisto kao nauk drugima da ne generalizuju polove, a to sto on nikada nije dosao da te poseti, pod odvratnim izgovorom da ne podnosi bolnice, to samo govori koliko mu je stalo do tebe. A sta sada trazi, da mu ti ublazis grip?
Produzi mu patnje...osveti mu se.
ma lepo rece...sad cu da mu skuvam caj od lijandera...
 
Mnogo jednostavnije rešenje... OTKAČI SKOTA. Ako mu je već toliko smaranje da dodje u bolnicu da te poseti, znači da mu nije stalo do tebe. Kako bi se ponašao u nekoj ozbiljnijoj situaciji? Razmisli o tome.
 
Jezivo... ne mogu da verujem da ga nisi ostavila nakon incidenta sa bolnicom. Kao što ti rekli ljudi pre mene... on tebe ne voli, on je kao narcisoidno dete koje misli samo na sebe.

A što se tiče osvete, mani se toga, zamisli da ga ubiješ ili nešto... nećeš valjda zbog budale da nastradaš u recimo nekom zatvoru ili večnom osećaju krivice...
 
crna ariela sve gore od goreg. hehe lijander,osveta... ma ne bre neka bude mazna, slatka, neka ga zivka, brine, neka mu i nosi vitamine, inace taj grip traje mesecima bez z.ali moze i da se funkcionise sa tim.evo ja ziv primer lol. pivo leci sve. a onda kad ga zaleci, kad se on opusti, da ga jednostavno zaboravi.pokaze mu time da treba biti covek i prema necoveku, ali da nije lepo biti skot.i da se to placa. sto dalje znaci da je ona skot? oh, to je sve komplikovano.
haha ali lijander hahaha sad sam se setila, svojevremeno ja uzela par pelcera da ih odgajim i zasadim na terasi. majka mog bivseg muza dosla pa sve obilazi oko njih. sta ti je ovo, rekoh lijander. iju! jel zans ti da ako skuvas caj od ovoga par puta mozes da ubijes coveka. rekoh " je l? nisam znala gospodjo, ali dali ste mi sjajnu ideju!" htela je da umre hahah, smirila se tek kad su mi pelceri umrli. lol. zalila ih vrelom vodom garantovano lol
 
UUUUUUU i ja sam osetljiva po tim pitanjima katastrofa. Da se On nije pojavio u bolnici - ja bih mu oči iskopala i završila sa njim. Znači kad nam je lepo svi su to, a kad imamo problem - nema nikog. E, pa ne može tako.
 
Mislim, sta reci...?
Ja sam jednom,pre par godina, pobegao iz bolnice zbog jedne kretenke.A nju je bas zabole qratz zato...
Posle se covek malo osvesti,okrene se...shavti gde je i sta je...i nikad vise ne ponovi nista slicno sa bilo kojim drugom ribom,niti mu pada na pamet.
Za zasluzne drugove uvek tu,ostali mogu slobodno da crknu.
 
ariela:
ma lepo rece...sad cu da mu skuvam caj od lijandera...
E baš si me nasmijala! Ali, moram priznati da je i meni pala ista ideja na pamet!
Ma ko šiša tog jadnika. Upravo sada, kada ima grip i kada je tako samosažaljiv ga otkači da mu bude još teže.
E, onda neka se pita u čemu je pogriješio.
Ali, obično takve osobe to nikada ne shvate, jer uvijek su samo oni u pravu i samo oni bitni.
 
PLESsitnihDEMONA:
...i nikad vise ne ponovi nista slicno sa bilo kojim drugom ribom,niti mu pada na pamet.


Svako od nas se garant barem jednom za'ebao na isti ili slican nacin. Ja licno - milion puta. Nesto mi bas i nije zao, gubitak je ponajvise njihov, ja sam odigrao posteno u datom trenutku. Ali se udaljis od zena, srce ti se malo ohladi i mozda ne prepoznas onu bas pravu stvar kada naidje. Sorry na digresiji, al' rekoh da iskoristim priliku da ovo kazem, posto mi se cini da je ovo glavna prepreka u musko-zenskim odnosima.
 
Lord,
ma kapiram ono sto si napisao...ali ne dozvoljam sebi vise da se zalecem,pa makar i da na kraju ispadne da nisam dobro procenio. Vec par godina zastupam stav "ne dam,ako (ili dok) mi se ne da".
Posle sam i ja otisao kod ortaka da gledam Lester-Zvezda,hehehehehe!
Ovi iz bolnice zvali kuci telefonom da pitaju gde sam,hahahahaha! Posle sam se vratio.
 
PLESsitnihDEMONA:
Lord,
ma kapiram ono sto si napisao...ali ne dozvoljam sebi vise da se zalecem,pa makar i da na kraju ispadne da nisam dobro procenio. Vec par godina zastupam stav "ne dam,ako (ili dok) mi se ne da".

Ma ja se ne zalecem, ali kako godine prolaze, imam sve manje vremena da posmatram i procenjujem. I onda ide ovako - krenes, dignes joj rep u startu i cekas reakciju, a u zavisnosti od reakcije ili je postavis na svoj tron, ili je pokopas. Prosto i u mom slucaju krajnje efikasno... :twisted:

P.S. Ovo moze da bude crash test za zene... :lol:
 
Lord of Chaos:
Svako od nas se garant barem jednom za'ebao na isti ili slican nacin. Ja licno - milion puta. Nesto mi bas i nije zao, gubitak je ponajvise njihov, ja sam odigrao posteno u datom trenutku. Ali se udaljis od zena, srce ti se malo ohladi i mozda ne prepoznas onu bas pravu stvar kada naidje. Sorry na digresiji, al' rekoh da iskoristim priliku da ovo kazem, posto mi se cini da je ovo glavna prepreka u musko-zenskim odnosima.

..evo choveka koji misli..I like it..
..digresija ili ne, ovo se moze postovati na 3/4 topica kao final conclusion..
 
E, muskarci, imate li vi obicaj da zenama postavljate mine, tj. odredjena tacno ciljana pitanja, na osnovu cijih odgovora procjenjujete mentalni sklop i namjere doticne damice, te u skladu sa tim korigujete i sopstveno ponasanje & ciljeve...?
 
Znaci, postavljas takva pitanja... 8)
No, dobro, kako odmah na pocetku znas sta zelis od nje...? Razumijem da zelis da budes s njom, pa sta se izrodi iz toga, ali sta ako ona, koja te je u jednom trenutku odusevila te si pomislio da bi mogla da bude "prava", u sljedecem trenutku naleti na minu, te je ugledas u pravom svjetlu...?
Zar onda neces promijeniti cilj i npr. umjesto ozbiljne veze, pozeljeti laganu kombinaciju jer je od svog odusevljenja, ostala samo fizicka reakcija na njene sise? Ovo je banalan primjer, dakako (Napominjem, znas zbog cega)
 

Back
Top