Zasto nece upload

nikola88

Zainteresovan član
Poruka
115
Ovako...
Uradio sam sajt u front-pageu i kako god probam ono nece da mi ga postavi na server odnosno na freeservers.com Ako iz front page-a kliknem na publish uradim sve kako treba i pise da ne postoji korisnicko ime ili sifra.Ako iz wincmd hocu da ga postavim isto mi pise.Kada odem na sajt www.freeservers.com i kad ukucam moje korisnicko ime i sifru ono se uloguje i sve je ok.Ali ovamo nece da mi se poveze.Zasto?
Dal ima veze sto je sajt na adresi nikola88.4t.com a ne na www.nikola88.com
Molim za pomoc
 
Ja se secam kada sam nekada postavljao sajt na GEOCITIES , postavljao sam ga direktno sa GEOCITIES sajta, imalo tamo upload files i tako sam fajlove i postavljao!Nisam siguran da li bi uopste i moglo drugacije, nisam ni probao preko WINCMD-a ili sl.!
Da nije ista fora i tu?
 
Ako sam te dobro razumeo ti ni jednom nisi uspeo da uploudujes fajlove,onda oni mozda ne podrzavaju FTP-upload a posto im je usluga za dzabe,ne cudi me.Kako nisi pogledo uslove kad si se registrovao.Pogledaj na njihovom sajtu neki forum,f.a.q,ilii neki tutorial ili promeni sevrer,registruj se na npr. na www.0catch.com,moze normalno FTP-upload.
Mozda ja i gresim,ali sumnjam.A mozda i ti nesto gresis kod logovanja.
A i sta ti fali da uploudujes sa sajta kad se ulogujes,dobro je i to za pocetak dok ne udjes u fazon. :wink:
 

Back
Top