LDF

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eremita:
А што Ти се овај точак на аватару ОКРЕЋЕ УЛЕВО... је л' то има неко посебно значење... или јок...


ima,to je znacenje sa sam skrenuo ulevo i da vise necu da budem desno vec ulevo,pa pokusavam da nadjem centar...ali nikako mi ne ide. bice da sam mnogo skrenuo od silnog drogiranja sa cedom jovanovicem...
 
eremita:
Запамти једно... Коштуница је Београђанин, Србин и генијалац... уопште ми није јасно одакле му снаге и смирености да у овом "лонцу" било шта ради и покреће...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa on niti ista radi niti ista pokrece :mrgreen:
eto odakle mu smirenost....otud sto bas nista ne radi. :roll:
 
analiticar:
Bolje i drogirani Čeda od fašiste aleksandra Vučića i ostalih Radikala.. :shock: :shock: :shock:

Ма супер је са наркосима... можда и Ти нађеш неки уноснији посао... мислим... да се мало боље усавршиш у свом позиву... :confused:
 
Banshee:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa on niti ista radi niti ista pokrece :mrgreen:
eto odakle mu smirenost....otud sto bas nista ne radi. :roll:

Он само не лаже и не прди по ТВ-у и не изиграва естрадну звезду(певаљку) као већина политичара - знам да вас то нервира... а шта је УРАДИО... он и његова влада... па мислим да би било неукусно да набрајам... (ко зна - зна) 8-)
 
eremita:
Ма супер је са наркосима... можда и Ти нађеш неки уноснији посао... мислим... да се мало боље усавршиш у свом позиву... :confused:


ajd sad,koji dokazi postoje da je ceda narkoman??? je li ikad hapsen zbog droge,da li u policiji postoji evidencija o nekom cedi narkomanu ili su to sve carsijska ogovaranja nastala usled izgleda cedinih podocnjaka???
mislim,ako se povodimo tim pricama u politici,onda ja mogu da kazem da je koshtunica furundzija, da je tadic bisexualac a da je toma nikolic ubio babu mrtav pijan u antinu i bacio je u bunar. a ja ne govorim tako,vec se oslanjam na cinjenice i dokaze.sve ostalo je demagogija i to ona najgora, seoska,pricice tipa rekla-kazala...
 
eremita:
Ма супер је са наркосима... можда и Ти нађеш неки уноснији посао... мислим... да се мало боље усавршиш у свом позиву... :confused:

Otkud tebi da je Čeda narkos- da li iz kuhinje Mire Marković :shock: :shock: :shock:
 
ajde nemojte te narkos-unijat-musliman-mason-marsovac.... fore...
bez etiketiranja,ako nije hapsen i procesuiran za posedovanje droge nije narkos...the end
 
Da,da al znas kako oni je lepe neosnovano...a za neke postoji debeo razlog..
veruj mi ja bih pislednji nazvao nekog necim sto nije,,,ako hoces reci pa da ti prezentujem na osnovu cega ja donosim zakljucke o pojedinim posetiocima politike,pa ako mislis da nisam u pravu,slobodno me demantuj...

Jel te zanima:?: :?: :?:
 
analiticar:
Otkud tebi da je Čeda narkos- da li iz kuhinje Mire Marković :shock: :shock: :shock:

Прво ово си Ти постовао аналитичаре:


Bolje i drogirani Čeda od fašiste aleksandra Vučića i ostalih Radikala..

а друго:

читај постове осталих ЛДФ-оваца
 
eremita:
Прво ово си Ти постовао аналитичаре:


Bolje i drogirani Čeda od fašiste aleksandra Vučića i ostalih Radikala..

а друго:

читај постове осталих ЛДФ-оваца

Ja sam rekao da je on bolja varijanta čak i da se drogira, ali nisam rekao da je narkoman! :roll:
 
Београд није Њујорк... дакле све се зна... а што се тиче Чедице то знају "и птице на грани"... а ево погледај и шта пише његов обожавалац серб паган:


pa i da je bio na belom,sta s tim? skinuo se,poceo novi zivot i to je sasvim ok,nasao je u sebi snagu da otkaci gudru i mislim da to treba poshtovati...
bas zbog ovakvih razmisljanja za cedomira ima da glasa sigurno 25-30% gradske omladine,koju isto tako nipodastavaju zbog nestasluka iz proslosti...

a za vodjenje "ozbiljne" politike u vreme dok rezim SM ubija na najzverskije nacine politicke protivnike,bilo bi neozbiljno da to komentarisem...

p.s.barem nije obijao trafike
 
Цитат:
Оригинал поставио eremita
А што Ти се овај точак на аватару ОКРЕЋЕ УЛЕВО... је л' то има неко посебно значење... или јок...

оригинал поставио веКсла:
pa mito jel vidish da nije izbalansiran
a i zreo je za protektiranje kod
vulkanizera

Ствар је у томе што је човек декларисани "паганин" тј. "стари Словен са тојагом" е, а они су имали СВОЈ "АВАТАР" крстолику свастику АЛИ ДЕСНОКРАКУ тј. тај знак представља СУНЦЕ и не окреће се УНАЗАД...

... а серб паган има ОСМОКРАКИ ЛЕВОКРАКИ АВАТАР који се окреће супротно казаљки на сату - и супротно знаку сунца... па ме то чуди... да није неки...)(/&#%&(%#$
 
eremita:
Он само не лаже и не прди по ТВ-у и не изиграва естрадну звезду(певаљку) као већина политичара - знам да вас то нервира... а шта је УРАДИО... он и његова влада... па мислим да би било неукусно да набрајам... (ко зна - зна) 8-)
ne eremita,on licno nista nije uradio...cak je izigravao estradnu zvezdu vise nego sto je zasluzio.osim sto je rejting njegove vlade dramaticno opao dok je on glumio premijera.
covek ima reflekse kuvane noge..misli da svi samo na njega cekaju....nikada u zivotu nisam videla coveka sa manje energije i odlucnosti.
ne znam kako je on zalutao u politiku...niti je harizmatican,niti je inovativan,niti je zainteresovan...jednostavno,covek bez vitalne snage i zivotne energije. :|
 
Od Kostunice trenutno u Srbiji nema postenijeg, racionalnijeg i lukavijeg politicara, a cedisti mogu samo da lece komplekse lepeci plakate po Beogradu, niko ih ne .ebe ni 2%

Gledajte malo sta i kako covek radi, a ne kako izgleda i kako se nosi
 
mmmm.... Long live LDF !
21.gif
 
Banshee:
ne eremita,on licno nista nije uradio...cak je izigravao estradnu zvezdu vise nego sto je zasluzio.osim sto je rejting njegove vlade dramaticno opao dok je on glumio premijera.
covek ima reflekse kuvane noge..misli da svi samo na njega cekaju....nikada u zivotu nisam videla coveka sa manje energije i odlucnosti.
ne znam kako je on zalutao u politiku...niti je harizmatican,niti je inovativan,niti je zainteresovan...jednostavno,covek bez vitalne snage i zivotne energije. :|

uglavnom je tako...

...
 
Banshee:
ne eremita,on licno nista nije uradio...cak je izigravao estradnu zvezdu vise nego sto je zasluzio.osim sto je rejting njegove vlade dramaticno opao dok je on glumio premijera.
covek ima reflekse kuvane noge..misli da svi samo na njega cekaju....nikada u zivotu nisam videla coveka sa manje energije i odlucnosti.
ne znam kako je on zalutao u politiku...niti je harizmatican,niti je inovativan,niti je zainteresovan...jednostavno,covek bez vitalne snage i zivotne energije. :|

Мислим да ћеш своје ставове поводом Коштунице моћи да изразиш на првим изборима (уколико имаш право гласа у Србији)... што је сасвим ок...

... он уопште није "глумио" премијера - он је био и јесте премијер... озбиљан човек а не опајдара која непрекидно лапрда као онај шабачки циганин Петровић из ДС-а, па ево како су се само испалили изласком из Парламента...
... Коштуницина влада је најзад ипак упристојила парламент... само упореди на шта је личио за време ДС-а - на сточну пијацу...
... лично не осећам потребу за харизматичним личностима јер се не осећам припадником стада оваца и не треба ми "вођа" већ културан и политички образован човек... смирен и тактичан...што овај најбоље испуњава... за сада му нико на политичкој сцени НИЈЕ РАВАН...

једном речју ОН ЈЕ КРШТЕНО ЧЕЉАДЕ и у свему се тако и понаша... :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top