ADA CIGANLIJA

Volim Adu u prolece, volim Adu u leto, volim Adu u jesen, volim Adu.....ooooops! Nikad nisam bila zimi na Adi?! :lol: :lol: :lol:
Mada se retko tamo kupam, uvek rado vozim rolere sa drustvom i uzivam u prirodi. Nervira me jedino leti ona guzva na stazama....Ne mozes ni da setas, a kamoli da vozis bajs ili rolere.... :? :? :x
 
ada zimi je sto puta bolja nego ada leti. :D
lepo prosetas psa,nema guzve i smrada,dolaze uglavnom ljudi koji vole da setaju...
leti....pa odem mozda jednom u toku leta i svaki put se pokajem. :roll:
a tek sto je gorzna ta ada kada se vidi iz aviona...bre,tacno se vidi kako se prljavstina krece i cirkulise po jezeru.:shock:
 
Volim Adu u svako godisnje doba. Volim da se suncam i pijuckam pitjence uz finu muzikicu iz kafica. Volim da vozim biciklu na Adi, da igram basket i po nekad odbojku na pesku...Volim da se setam po Adi...Volim ponekad da prosetam pse tamo...Volim da popijem pivce ili Dunjevacu kod gazda Mileta :-)...Volim da se davim pokusavajuci da skijam na vodi i uveseljavam publiku :lol:...A da...i volim da pojedem one krofnice sa cokoladom na cackalici, specijalno na Adi, u gradu mi nisu tako slatke :-)
 
najlepshe je na Adi vikendom oko8,9 ujutru(pod uslovom da uspem da ustanem:))
lepo drustvo i ja polegamo po lezljkama pored vode i pokrijemo se cebicima i uzivamo:):)
btw to je u Sunset-u...taj kafic mi je extra:wink:
 
Bilbordi... Ma ko gleda bilborde na Adi - ja ne. U stvari, evo - dok prolazim kroz centar grada ima ih na svakom koraku al' se ni jednog ne sećam. Mislim da bilbordi služe da bi veseli menadžeri trošili tuđe pare na loš marketing :lol:
 
Pozdrav svim ljubiteljima Ade!!!
Ja sam na Adu počeo da dolazim, mislim da je to bilo još, ranih sedamdesetih.. ili s'kraja šezdesetih, ma ko će da se seti.. davno je to bilo.. Prve sezone, kada se otvorila plaža, plaćao se ulaz.. i nastavio sam da je posećujem do dana današnjeg.. AMIN!! Leti, zimi... lepa je u sva godišnja doba.. Jedini problem je što se namnožilo sveta, u ovom našem Beogradu i sve je više posetilaca... Nekada su Adu posećivali, samo, normalni ljudi, a sada ima i narkomana i kriminalaca i rašomonaca i..... e to mi se ne sviđa, ali šta ćeš.. ne možeš zabraniti ljudima da dolaze, ipak je ovo slobodna zemlja.. relativno.. Dobra je za bajs, role, šetnju ili bilo koji drugi vid tekreacije, zimi, leti, sve jedno je.. lepa je uvek...
Još jednom pozdravljam sve ljubitelje Ade!!!
 
STA42597-1.jpg

jesen na Adi.....
 

Back
Top