BIĆEMO U VEZI PUTEM MOJE MREŽE ;-)

Ima istine ali ne mora da znaci..................ustvari...............ma da................
1.gif
 
Na moj nisu, ali evo primera...
Moja najbolja prijateljica se iz puke radoznalosti, dosade i zezanja uclani na sajt za upoznavanje...
Posle odredjenog vremena, krene da se dopisuje sa likom iz Engleske. Odluce da se vide, 2 puta je ona bila kod njega, treci put on dodje ovde u BG... Odluce da se vencaju, i eto... Vec 7 godina je u UK, presrecna je, divan brak... Tako da, ima ljudi, ima primera, i na kraju krajeva, pa sto da ne, ako se desi, desilo se... :)
 
Moja poznanica je tako nasla muza „preko bare”. Kreten u zivotu, al` mnogo lepo pise. To osecaji, to problemi, te razumi me, te shvati me, niko me ne razume, moja su osecanja jako kompleksna itd. Nisu se nikad pre videli (sem na fotkama) on siroma` dosao, uzeli se, ma bajka. Tip je skroz ok, miran, pristojan. Ona je u RL iskompleksirana, sebicna, otrovna i definitivno neprijatna osoba. E, kako ce on tamo da se sa njom izbori...
Ukratko, ko` Tamni vilajet: ko uzme kajace se, ko ne uzme kajace se. Moz` da bidne, ne mora da znaci.
 
Vec vise puta rekoh: Nije vazno gde nekog upoznas, vec koga upoznas.
Mada, dva puta sam se zaljubila online. Mislim da su ljudi stvarno tako iskreniji, jer misle da ih komp "skriva" pa pisu ono sto u RL nikad ne bi nekom rekli. Posledica toga je da se doticni lako moze idealizovati i u principu stvoriti o njemu sliku kakav nije u 99% svog zivota. Zbog toga na zalost cesto dodje i do velikih slamanja srca i razocarenja kada se sve slegne i kada ta veza pocne i da zivi van interneta.
 

Back
Top