Pitanje za iskren muski odgovor ...

M

malecka

Gost
da li imate obicaj da devojkama koje postujete, volite i sl,/ ali zbog trenutno konfuzne emotivne situacije niste u stanju sa njima da budete u vezi/, pruzite drugu sansu kad se sredi emotivna situacija... ono, promenite nekoliko devojaka, ali se ipak vratite njoj koju suvise postujete da bi ste u pogresno vreme bili u vezi????
pod uslovom da ona npr. ne pravi gluposti dok traje takva pauza...
 
malecka:
da li imate obicaj da devojkama koje postujete, volite i sl,/ ali zbog trenutno konfuzne emotivne situacije niste u stanju sa njima da budete u vezi/, pruzite drugu sansu kad se sredi emotivna situacija... ono, promenite nekoliko devojaka, ali se ipak vratite njoj koju suvise postujete da bi ste u pogresno vreme bili u vezi????
pod uslovom da ona npr. ne pravi gluposti dok traje takva pauza...

Obicaj ? Pa po meni tako nesto ne moze da bude obicaj, jer ako tako OBICNO radis sa devojkama, onda te koje su vredne ponovne veze i nisu bas tako jedinstvene i vredne toga !

No, sto se mene licno tice, ja mislim da je to ok, iako nisam imao takvu situaciju.
 
Lord of Chaos:
Hm, kolega ima pravo, mada ja nesto kontam da to bas i nije toliko korektno prema osobi koju vec toliko postujes....Verovatno gresim, al' *uck it.....:)

Hehe cao Lorde, ima neceg u tome sto kazes , ali ima jedna stara izreka koja glasi ponovljena ljubav je kao podgrejan krompir i ja se slazem .Mnogo toga u celoj toj situaciji ne stima.Pa nismo mi renta-kar pobogu , Kako to izgleda , umorim se od moje devojke nadjem drugu , trecu , vratim se ...ne deluje logicno a bogami iz iskustva i ne funkcionise.
Pozdrav svima
 
malecka:
da li imate obicaj da devojkama koje postujete, volite i sl,/ ali zbog trenutno konfuzne emotivne situacije niste u stanju sa njima da budete u vezi/, pruzite drugu sansu kad se sredi emotivna situacija... ono, promenite nekoliko devojaka, ali se ipak vratite njoj koju suvise postujete da bi ste u pogresno vreme bili u vezi????
pod uslovom da ona npr. ne pravi gluposti dok traje takva pauza...


Malecka, to sto kazes nema veze sa zivotom. To je samo jedan od nacina da te na finjaka otkaci, mislim kao on ce da ide okolo dok ne nadje nesto za njega bolje a ti seko na led. Pa sad ako mu se nista ne ukaze on ce da ti se vrati. Glupost!!! Nemoj da se zavaravas , ne postuje on tebe ni trunku, a kamoli da te voli, jer se osobi koju volis to ne radi.Onaj ko te voli taj ce ici i na kraj sveta zbog tebe, figurativno receno.
Poslusaj ti lepo Lorda i Lisca.

Otkaci se od tog tipusa , mlada si a takve stvari nemoj sebi vise da dozvoljavas, cim vidis da ti se neko migolji a ti njemu crveni karton pa lepo pozeli do vidjenja.

Sretno.
 
malecka:
da li imate obicaj da devojkama koje postujete, volite i sl,/ ali zbog trenutno konfuzne emotivne situacije niste u stanju sa njima da budete u vezi/, pruzite drugu sansu kad se sredi emotivna situacija... ono, promenite nekoliko devojaka, ali se ipak vratite njoj koju suvise postujete da bi ste u pogresno vreme bili u vezi????
pod uslovom da ona npr. ne pravi gluposti dok traje takva pauza...

ajd jos jednom ....meni to izgleda kao rezervni igrac na klupi ...uzasno...ako nisi u prvom timu kod tvog decka , moj savet je da menjas klub..ako si lepa mlada i pametna sigurno ces lako naci prvu ligu za sebe.Ako pak nemas energije , ti sedi na klupi pa ako te ikada pozove ti daj sve od sebe (mada ti on to nece posebno uzeti za dobro) nego kad "odradis ode ti opet u rezervu.Zaboravi ga malecka ...Lord ti je lepo rekao , Vila ti je to onako zenski :))) objasnila.
 
malecka, sreco tip je klasican primer jednog balkanca. voli te on po malo (to je najvise sto mozes ocekivati od njega) ali bi da, ipak, zadovolji onu svoju balkansku macho stranu i da se pokaze pred prijateljima, te mora s' vremena na vreme da obori po koju ribu.
ti si naravno tu da ga cekas verno i, naravno, nemas pravo ni na kakve izlete, jer to je sramota.
probaj i ti da u vreme "pauze" (kako to mi momci volimo da nazovemo uz izgovor da nam je potrebno malo vremena da se sredimo) da pronadjes nekoga, pa ces videti da li ce nastavka uopste biti.

ajde pitaj nas nesto teze, ovo je bilo prosto! :o)))
 
malecka:
da li imate obicaj da devojkama koje postujete, volite i sl,/ ali zbog trenutno konfuzne emotivne situacije niste u stanju sa njima da budete u vezi/, pruzite drugu sansu kad se sredi emotivna situacija... ono, promenite nekoliko devojaka, ali se ipak vratite njoj koju suvise postujete da bi ste u pogresno vreme bili u vezi????
pod uslovom da ona npr. ne pravi gluposti dok traje takva pauza...
Nesto mi tu njie bas najjasnije?Ako nekoga volis(iskreno), onda tu nema konfuznih emotivnih situacija.Po meni su ti "muskarci" nezreli.
 
Posmatrac, Stari Lisac, Vila Ravijojla...... SVAKA CAST NA ODGOVORIMA!!!!!!
Mada.. verovatno je tesko "zaljubljenim dusama" to objasniti! 8)
Ima ove vase odgovore da isprintujem i da delim svim zaslepljenim (od ljubavi) ljudima... koji ne vide kako se muski rod prema njima ophodi!
:cry:
 
malecka:
da li imate obicaj da devojkama koje postujete, volite i sl,/ ali zbog trenutno konfuzne emotivne situacije niste u stanju sa njima da budete u vezi/, pruzite drugu sansu kad se sredi emotivna situacija... ono, promenite nekoliko devojaka, ali se ipak vratite njoj koju suvise postujete da bi ste u pogresno vreme bili u vezi????
pod uslovom da ona npr. ne pravi gluposti dok traje takva pauza...

..konfuzna emotivna situacija...
znaci katastrofa,jel tako?Ako joj posle ovoga pruzim drugu sansu,a da pri tom promenim nekoliko drugih...a ona za to vreme nije pravila gluposti!Hehe...ma ovo je cista utopija!Bedak,nemoc,kajanje!Ko o ovakvim stvarima ozbiljno razmislja?!?
 
dok ti sve radis po njegovom, samo ces patiti. on zna da moze da si dopusti sve i da ces ga ti uvijek uzeti nazad. Iznenadi ga, budi tvrdoglava, odjebi ga pa ces vidjeti da ce i tvoja vrijednost kod njega da skoci. To ti je kao sa igrackama (kod muskaraca kao sa autima). Fico stoji pred kucom a on se stalno okrece za merdzama. E a kad ni fico nece da upali onda moli Boga da jos samo jednom krene i tek tada vidi koliko mu znaci. Ono sto se lako dobije manje se cijeni. Znaci, napravi od sebe dragulja, nek se trudi oko tebe i neboj se, nece odustati, ako te uistinu voli. Ako mu ama bas nista ne znacis, barem si se rjesila tog gada.

Sretno i hrabro :lol:
 
Gost2:
dok ti sve radis po njegovom, samo ces patiti. on zna da moze da si dopusti sve i da ces ga ti uvijek uzeti nazad. Iznenadi ga, budi tvrdoglava, * ga pa ces vidjeti da ce i tvoja vrijednost kod njega da skoci. To ti je kao sa igrackama (kod muskaraca kao sa autima). Fico stoji pred kucom a on se stalno okrece za merdzama. E a kad ni fico nece da upali onda moli Boga da jos samo jednom krene i tek tada vidi koliko mu znaci. Ono sto se lako dobije manje se cijeni. Znaci, napravi od sebe dragulja, nek se trudi oko tebe i neboj se, nece odustati, ako te uistinu voli. Ako mu ama bas nista ne znacis, barem si se rjesila tog gada.

Sretno i hrabro :lol:

ovo ja taaaaaaaaaaaaakooooo diiiiivno receno... hvala ti sto posecujes ove forume...! :P
 
malecka:
da li imate obicaj da devojkama koje postujete, volite i sl,/ ali zbog trenutno konfuzne emotivne situacije niste u stanju sa njima da budete u vezi/, pruzite drugu sansu kad se sredi emotivna situacija... ono, promenite nekoliko devojaka, ali se ipak vratite njoj koju suvise postujete da bi ste u pogresno vreme bili u vezi????
pod uslovom da ona npr. ne pravi gluposti dok traje takva pauza...
Slusaj ti devojko, tvoj problem je nastao 4. juna a sad je 12. avgust! Ako ti jos uvek cekas da ti se on vrati, a od njega ni traga ni glasa, onda moras malo o sebi da se zapitas. Kao drugo, on ocigledno nije vredan cekanja, jer ako on ne moze da svoju emotivnu krizu stabilizuje zbog tebe ili se pak primiri dok ta kriza prodje, onda je on slaba licnost i nije ti uopste potreban. On dakle moze da potrazi izlaz iz krize na drugi nacin, a ne u drugim devojkama, ako mu je uopste stalo do tebe. Ja ne znam zasto ti uopste trpis takvu pojavu :?:
 
thanx king II na odgovoru!
mada u sustini nije mi smisao zivota cekanje njega.zivim zivot punim plucima, zezam se, uzivam... a o njemu samo ponekad razmisljam...

necu da ga 100% eliminisem iz zivota jer mi je ipak bio tu kad sam bila u jednoj zescoj krizi /pred anorexijom/, i znaci mi ako nista drugo - kao prijatelj.
 
Iskopah odnekud ovu temu koja je manje vise uvek za diskusiju...svi ovde kao nesto kazu da to nije u redu a retko ko se ponasa tako kao sto kaze...ili smo ja i doticna gospojca takvi maleri...ja naravno udaram taj crveni karton i to kategoricno kad vidim da on nesto "tupi" ali mogu reci da se svi gotovo kad tad jave ponovo...e sad pitanje je da li cu taj krompir podgrejavati ili ne...Ko sto kaze Zdravko Colic u onoj pesmi..."jedna za drugom, takav zivot je moj, nisam ljubio stvarno vazan bio je broj... a s tobom je nesto drugo :?:
 
Ukratko: Otkaci ljigavca.

Nadugacko: Tip koji te voli i postuje nece da ceka nista. I nece da valja takve ljigavstine!!!
Kakve emotivne krize i ostale zayebavancije.
Muskarci su jednostavni: ako hoce zenu, to se vidi sa Meseca po njihovom ponasanju, ako je nece, pa - i to se vidi, mada ne otvoreno nego hm... tako(oni bolji, doduse, direktno kazu da te nece).
A toliko je opako dobrih muskaraca na ovoj planeti da je gubljenje vremena (i misli i emocija) na takve kao sto je taj tvoj uzasna steta.
Videces da je steta cim sretnes nekog ko bude pravi THE MAN prema tebi.
I smejaces se ovoj prici i tom liku...

Sve najbolje :D

P.S. Meni uvek 2 meseca nakon raskida veze pokusaju da se vrate. Povraca mi se od toga...
 
malecka:
da li imate obicaj da devojkama koje postujete, volite i sl,/ ali zbog trenutno konfuzne emotivne situacije niste u stanju sa njima da budete u vezi/, pruzite drugu sansu kad se sredi emotivna situacija... ono, promenite nekoliko devojaka, ali se ipak vratite njoj koju suvise postujete da bi ste u pogresno vreme bili u vezi????
pod uslovom da ona npr. ne pravi gluposti dok traje takva pauza...
NE... pa nisu bre veze voce i povrce na tezgi pa da ih uzimam i vracam po potrebi...

Ako u medjuvremenu budem bio sa barem jednom devojkom, to je kraj za tu vezu o kojoj si pricala... U ljubavi, kao i u zivotu nikada ne treba ici unazad...
 

Back
Top