SAT Patrole - Mirko Alvirovic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ove njegove patrole mnogo znače da se pohvataju ključna skretanja i isključenja. Obavezno štivo pred put u Grčku. Iako više manje znam za glavne pravce (Lefkada,Krf,jonska obala,Halkidik,Tasos...)i bez toga,nema šanse da krenem da ne odgledam čisto da se podsetim.

Manje više vrti iste ture a one iz 2013 i 2016 se razlikuju skoro isključivo po radovima na putu i sl. Zato bih voleo da krene malo na sever, tipa Beograd-Prag ili još bolje čitavu turu Beograd-Budimpešta-Prag-Drezden-Berlin...ili Beograd-Budimpešta-Beč-Minhen..... Čini mi se da je pravio do Italije već preko cro i slo.

Edit: jeste

 
Poslednja izmena:
Obratiti paznju u emisijama pogotovu na upozorenja o bezbednosti u saobracaju , kada je najbolje putovati , koliko i kada treba odmarati , gde valja prenociti i sl .
Zadnja 2 dana dogodile se dve velike nesrece na putu do Grcke kod Demir Kapije u Makedoniji i to na deonicama gde je auto put .
Nazalost u jednoj nesreci ima i zrtve .
 
Ако некоме треба помоћ на путу до бугарског приморја, мислим оно, у виду било какве информације, јавите се слободно, мога бих ја мало и Мирку Алвировићу да покажем неке форе.
 
Svaki vikend cekam novu emisiju SATa, odlicna emija.
Ne znam zasto, ali obozavam kada putuju do Grcke i volim da gledam te patrole i kako Mirko objasnjava sve to.
Prosle nedelje su isli do Zlatara, ali nadam se da ce sada do Grcke opet negde.



@tab503 video klipovi koje si stavio sa YouTubea ne valjaju jer su izbrisani zbog autorskih prava, kako pise.
Mozda bolje da stavis direktan link za RTS sajt.
 
Emisije su super, ali moramo razumeti da ide tamo gde ima sponzora, a očigledno da zapad nije zainteresovan za to

Posle jedne njegove emisije i opisivanja hotel-motel nemam poima šta je , Romantika u Makedoniji sada obavezno svraćamo da popijemo kafu i lepo se odmorimo na putu za Grčku
 
covek ladno pogasio patrole sa YT-a :dash:

kakav los marketinski potez.
umesto da ih je ostavio ili putem sajta uzimao pare od reklama on ih gasi i tera ljude da ih gledaju na tv-u :dash:

sponzori dolaze kad je nesto gledano..kad smanji dostupnost korisnicima automatski je manje atraktivan sponzorima.. zaboravlja da para dolazi od popularnosti a ne zatvaranja u sto manji prostor

- - - - - - - - - -

Posle jedne njegove emisije i opisivanja hotel-motel nemam poima šta je , Romantika u Makedoniji sada obavezno svraćamo da popijemo kafu i lepo se odmorimo na putu za Grčku

ne smem da tvrdim ali me ne bi cudilo da je to skrivena reklama..kao kad ona zoranahaha kako se vec zove slika jutarnju kaficu a pored neki ruz za usne sa jasno vidljivim brendom i slicno..,ne kazem da je to lose..naprotiv..pametan marketing na neagresivan nacin a i koristan..verujem da ti je bilo super u tom motelu..znaci reklaam na obostranu korist.

ali kad ga manje ljudi bude gledalo i takve reklame nece biti zanimljive vlasnicima objekata jer ce ga malo ljudi gledati i prestace....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top