SAT Patrole - Mirko Alvirovic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ode legenda na svoju poslednju patrolu
15 godina sam sa nestrpljenjem očekivao njegove patrole, postale su deo svakog mog letovanja, deo mog života
imao je i bisera i smešnih situacija, išao je niz dlaku svakoj vlasti, ali je bio najbolji novinar na rts-u, zajedno sa memedovićem
počivaj u miru legendo
 
a to se javljao u jutarnji program?

gledao sam juce prvi put sat od mirkove ere i moram priznati da mi se dopada kako je vodio..preuzeo je mirkov stil tokom razgovora sa gostima i gleda da razjasni sve detalje price.
 
meni i dan danas nije jasno zasto ne prave patrole do evropskih gradova.

Beč preko Mađarske, Minhen preko Slovenije, Italijanski gradovi, Prag, Berlin je recimo super ruta preko Češke, Krakov....materijala za deset godina a ne svake godine jedna jonska,Tasos Halkidiki,dve olimpijska regija i HN u dve verzije...na stranu potreba naših ljudi ali ruta uz 2012 i 2017 se razlikovala samo po mestu trenutnih radova na putu, čak je i restorane iste reklamirao. Pokojni Mirko je malo preterivao sa Grčkom.
Valjda će Mladen malo na sever i zapad mrdnuti.
 
Prva patrola ove godine. Moram priznati da je vrlo dobra. Ali, ipak ima jedna zamerka. Mladen je morao detaljnije objasniti sva odvajanja za Dojran sa novog autoputa.
Većina nas to zna ali ima onih koji idu prvi put put GR. Sezona je već počela, možda je to mislio pojasniti već u sledećoj, ne znam.
U patroli reče ovde se odvaja za Demir Kapiju to turistima koji ide prvi put ne znači ništa, a samo je snimio putokaz Gevgelija - Dojran.

 
dobro je odradio patrolu. i svidja mi se sto proverava i google maps i sto o mestima daje duzu reportazu..mirko je obicno u minut dva skracivao reportazu o mestu.

mislim da ce dobro odraditi posao i biti dobar mirkov naslednik jer je pokupio sve dobro od mirka i dize stepenik vise.

sad samo postoji i ono..potrudio se maksimalno posto je prva i znao je da ce biti uporedjivanja..videcemo naredne.

za sada ovo obecava dobru zabavu uz te patrole.
 
Idu na jonsku obalu preko Prilepa i Bitolja na alternativni prelaz, pokazuju novo isključenje sa Egnatia Odos na novi autoput Ionia Odos sa kojim se dalje sada ide na Lefkadu i Zakintos umesto ranijeg isključenja nekih 5 km dalje se ide a oni nastavljaju do Sivote i Igumenice pa dalje za.....da ne kvarim iznenađenje :lol:
Albaniju tačnije Sarandu :lol:

 
Meni baš nije jasan koncept ovog tipa emisija u 2019-toj kad imaš Google maps, Trip advisor, Waze, Here maps, i kojekakve druge navigacije, trice i kučine... pa čak i da nemaš, pre nego što kreneš pogledaš gde ideš. Ne znam, pre mi je bilo zanimljivo, sad mi je čisto gubljenje vremena da mi neko objašnjava da imam pumpu pored autoputa i da na autoputu treba da skrenem na odvajanju za Asprovaltu ako idem u Asprovaltu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top