SAT Patrole - Mirko Alvirovic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verujem da on dobija lepe pare za te patrole, treba dati plate toj gospodi sto ide s njim, a i ne bi covek dzabe provodio sate i dane da napise i objasni sve u detalje tek tako za gledaoce.
Inace, sve njegove patrole se mogu pogledati na RTS sajtu, sigurno su izbrisali sa YouTubea jer zele da povecaju posecenost RTS sajtu, a onda i time od dobije od RTSa neke parice.
Malo je postalo i dosadno jer slabo sada ide za Grcku, obisao je ju skoro celu, a i isao je svim putevima do Srbije do Grcke.
Bas me interesuje koja ce patrola biti sledece nedelje, ove nista nije bilo jer su OI.
 
Mora da pokaže novih 500m autoputa svake godine :lol:

Mogao bi da krene za Mađarsku,Češku,Austriju,Nemačku...jednom se "zeznuo" pa otišao do Italije inače vrti 3 pravca u Grčkoj i dva u CG pa ispočetka.
Ali korisno za one koji idu prvi put.
 
Aj to za napred , ali stvarno nije mi jasna ona patrola za natrag iz Grcke ?
Kako covek zasao u godine gubi utrku sa tehnologijom i trendovima pa ili ne zna ili ne vidi da svaki klinac ima telefon sa GPS navigacijom .
Svele se price u patrolama na , "polako , ne zurite' , i tako to isto ponovljeno jedno 20 puta .
 
Aj to za napred , ali stvarno nije mi jasna ona patrola za natrag iz Grcke ?
Kako covek zasao u godine gubi utrku sa tehnologijom i trendovima pa ili ne zna ili ne vidi da svaki klinac ima telefon sa GPS navigacijom .
Svele se price u patrolama na , "polako , ne zurite' , i tako to isto ponovljeno jedno 20 puta .

pa šta je tu korisno kad do halkidikija sve pravo, imaš dva skretanja


Jbg ljudi više vole svojim očima prvo da vide nego da se oslone isključivo na navigaciju koja itekako ume da te zahebe ponekad. Nije svima cilj Halkidiki mada nijedan pravac u Grčkoj nije problem i kada jednom izvozaš možeš "zatvorenih" očiju sledeći put. Ali za prvi put sigurnije je videti. Problem je u stalnom ponavljanju istih destinacija...i uvek ka tamo ,ne znam da li je dvaput radio povratne u karijeri.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top