Biblija o Zemlji

Ovde se na primer Lucifer opisuje kao zvezda, dok jos nije biio pao pa se to desilo.

Jes 14:12 Kako pade s neba, zvezdo danice, kćeri zorina? Kako se obori na zemlju koji si gazio narode?
Jes 14:13 A govorio si u srcu svom: Izaći ću na nebo, više zvezda Božjih podignuću presto svoj, i sešću na gori zbornoj na strani severnoj;
Jes 14:14 Izaći ću u visine nad oblake, izjednačiću se s Višnjim.
Jes 14:15 A ti se u pakao svrže, u dubinu grobnu.

Sta ima lose u tome sto je zeleo da se presto izdigne i i da bude savrsen kao sam Tvorac? To je put evolucije, uvek treba teziti boljem. Iskreno, ne vidim u tome nista lose.
 
Po zakonima fizike cim neko telo pocne da indukuje neku novu energiju, ostala tela koja ga okruzuju pocinju borbu protiv te nove energije. Jer, opet po zakonima fizike, svako telo nastoji da zadrzi postojece stanje sve dok ga drugo telo koje je jace od njega, ne primora da to stanje promeni. Tu se jos pominju i kvadrati odstojanja sa kojima opada sila.

Medjutim, kad telo promeni mesto, nakon kraceg vremena novo stanje postaje staro i opet postoji teznja da se stanje zadrzi. A i okolna tela novo stanje moraju da prihvate. U pitanju je samo vreme.
 
Po zakonima fizike cim neko telo pocne da indukuje neku novu energiju, ostala tela koja ga okruzuju pocinju borbu protiv te nove energije. Jer, opet po zakonima fizike, svako telo nastoji da zadrzi postojece stanje sve dok ga drugo telo koje je jace od njega, ne primora da to stanje promeni. Tu se jos pominju i kvadrati odstojanja sa kojima opada sila.

Medjutim, kad telo promeni mesto, nakon kraceg vremena novo stanje postaje staro i opet postoji teznja da se stanje zadrzi. A i okolna tela novo stanje moraju da prihvate. U pitanju je samo vreme.
:rotf:
 
Sam izgled meseca nam pokazuje kako zemlja izgleda.

Isto tako okrugla.

Pa i ostale planete.

Mesec barem mozemo da vidimo delimicno okom a delimicno dvogledom na primer, ako bi neko reako da nam na TV daju lazne slike.
 
Rec je o laznim slikama Zemlje sa Meseca a ne Meseca sa Zemlje.



Biblija kaze da nije okrugla.

Pa ako pzlivo citas sto sam napisao, upravo sam gore mislio o tim tvrdjenjima o laznim slikama iz svemira.

Zemlju ne mozemo da vidimo iz svemira mi obicni ljudi, pa neki mogu da tvrde da su slike lazne.

Ali mesec mozemo da vidimo sam rekao.

I mesec nam govori da su zemlja i ostale planete takodje okrugle kao mesec.

Biblija govori da je zemlja okrugla i da lebdi u prostoru.
naravno, u kom smislu okrugla o tome mozemod a pricamo.

Ali sledece nam govori u kom msislu:

To je slucaj sa mesecom a i sa suncem.

Súnce mozemo takodje da vidimo i ono je okruglo i lebdi u prostoru kao i zemlja.

Ta dva tela nam pokazuju da je i zemlja takva i ostale planete.

.
 
Poslednja izmena:
Pa ako pzlivo citas sto sam napisao, upravo sam gore mislio o tim tvrdjenjima o laznim slikama iz svemira.

Zemlju ne mozemo da vidimo iz svemira mi obicni ljudi, pa neki mogu da tvrde da su slike lazne.

Ali mesec mozemo da vidimo sam rekao.

I mesec nam govori da su zemlja i ostale planete takodje okrugle kao mesec.

Biblija govori da je zemlja okrugla i da lebdi u prostoru.

To je slucaj sa mesecom a i sa suncem.

Súnce mozemo takodje da vidimo i ono je okruglo i lebdi u prostoru kao i zemlja.

Ta dva tela nam pokazuju da je i zemlja takva i ostale planete.

.

po bibliji sunce i mesec su videla..nesto razlicito od zemlje..a ima i krajeve zemlja..to kad se boza naljuti uzme te krajeve sa njegove sake ,samo ih povuce i the end..:D
zemlja.jpg


- - - - - - - - - -

Jest malo smesno svo to vrtenje klikera oko svetleceg dzombe.

- - - - - - - - - -

https://kiranvinaykumar.files.wordpress.com/2013/09/earth-compared-to-sun1.jpg

i tako sa tog klikera koji se vrti treba da uskocis na drugi manji kliker ,mesec a i on se vrti..e da ga ubodes ne mozes vala nikako..:D
 
Ma razumem i pozanjem tu novu teoriju.

Ali se ne slazem sa time.

Mesec se naziva videlo, ali on nije uzaren kao sunce, vec samo odsjajava suncevu svetlsot.

Ali je slican zemlji.

Zasto bi on bio u boljem stanju od zemlje?
 
Sta ima lose u tome sto je zeleo da se presto izdigne i i da bude savrsen kao sam Tvorac? To je put evolucije, uvek treba teziti boljem. Iskreno, ne vidim u tome nista lose.


Pa sta ima lose u tome da se izjednacis sa ocem?

Pa ne mozes ti da budes sa njime nikada na istom nivou.

To nije evolucija to je destrukcija.

Sta ima lose u tome da dodjes svom ucitelju u skoli i kazes, ja sam na istom nivou sa tobom, i imam ista prava i sada cu poceti da poducavam pored tebe, pauza 2 sata.
Ili sta ima lose u tome da svome sefu kazes, ja hocu da se izjednacim s tobom u firmi, ja postajem sada valsnik i odlucujem takodje sta ce ko da radi.
Ljudi, od sada imamo pauzu svaka dva sata pola sata.

Problem je u tome sta ti hoces sa time kada bi se izjednacio.

Zelis da vladas i rusis vladu onog drugog, u slucaju Lucifera, bozju vladavinu.

Ne mozes ti u kuci da vladas nad ocem, niti u skoli nad profesorom niti na poslu nad sefom.
To je destrukcija.

Bog mu je bivsem luciferu ipak dao mogucnost da vlada i ima svoje sledbenike.
To su pali andjeli i mnnostvo ljudi na zemlji.

Ta njegova vladavina ce na kraju kulminirati u potpuno zlo i izopacenost coveka pod uticjaem lucifera.

Tako ce Bog pokazati o kakvoj evoluciji je tu rec.

Nema drugog puta gde vlada vecno dobro osim onoga kojeg nam Bog pokazuje.

On je dosao licno i dobrovolno da sa nama ide ovde nasim putem da bi nam tako pokazao da ici njegovim putem nije primorvanje, vec zivot.
 
Poslednja izmena:

Back
Top