Psiholoski astrolozi

AstroVojvodina

Obećava
Poruka
54
Zašto su prognoze i predviđanja astrologa uvijek tako mutna i neodređena da se mogu primeniti na situacije u gotovo svačijem životu? Jednostavno, svi astrolozi forsiraju neku „psihološku“ analizu a ne „prognoze“. Svi astrolozi iz neznanja i nedovoljnog izučavanja astrologije govore svojim mušterijama „psihološki“ i sa time se vade na kakvu „moralnost“ na „kodeks“ astrologije, što nema nikakve veze sa astrologijom.

Moderni „psihološki“ astrolog obavezno uzima za izradu horoskopa, tačan datum rođenja, čas rođenja i mesto rođenja i na osnovu tih podataka upiše 10 planeta i na osnovu njihovog položaja tumači nekom horoskop, što je totalno pogrešno i „NETAČNO“! Razlog zbog kojeg astrolozi još uvijek odabiru trenutak rođenja ima malo toga sa astrološkom "teorijom". Jednostavna činjenica za to je da gotovo svakoga možete pitati za njegov trenutak rođenja - ali teško je pitati za trenutak začešća.

„NAJMERODAVNIJI“ horoskop je, horoskop „ZAČEŠĆA“. Uticaj Siriusa i Andromedine galaksije od bitne su važnosti a koliko ja znam, do sada ni jedan „psihološki“ astrolog to ne radi. Zašto? Zato, što iziskuje puno rada i truda a nema nikakve „psihološke“ analize već „konkretno“ sa događajima.

Horoskop rođenja ne važi za čoveka već se isključivo praktikuje za „MUNDALNU“ astrologiju.

Izradite horoskop, i dajte da vam ga pročitaju različiti „psihološki“ astrolozi isti dan, ali, pazite, dobićete potpuno različita predviđanja, interpretacije i predloge. Ako je astrologija nauka - kako „psihološki“ astrolozi tvrde - pa bilo bi za očekivati da se već nakon toliko godina sličnih eksperimenta ili proračuna dođe do približno istih ili sličnih međusobnih rezultata.

Također, verujem da mnogi danas nemaju svoju pravu Natalnu kartu izrađenju, već imaju izrađenju samo sa 10. planeta i to pogrešno. Jedna Natalna karta se ne oslikuje samo sa 10. planeta već znatno više, sa raznim tačkama i obeležja. No, ako to nekog usrećuje i ako je zadovoljan sa 10. planeta, sa kakvom „psihološkom“ analizom, taj onda neka živi u uverenju kako je njegova karta tačna jer mu je izradio neki „psihološki“ astrolog a još je i poznat.

Oduvek je astrologija bila grana „proricanja“ koja je davala „konkretne“ događaje, ali sa pojavom „modernih“ astrologa, koji su javno forsirali kojekakve škole, udruženja i isticali kakve diplome, doveli su do toga da se smatra astrologija „neodređenom“.

Psihološki astrolozi danas taže „sertifikat“ i na osnovu te diplome da se nazivaju astrologom. Samo je veliko pitanje ko će dati takvu diplomu? Svaki astrolog treba da zapamti da ima dva zvanja, prvi je: kada osobi pogodi sve i kada je zadovoljna tada će ga nazvati astrologom, drugo: kada osoba ne bude zadovoljna sa tumačenjem jer je očekivala malo direktne odgovore, precizne i jasne a astrolog mu je govorio isključivo „psihološki“ za njega će astrolog tada biti vračar, gatar i prevarant. Eto, to je namerodavniji sertifikat ma koliko se to sviđalo astrologu ali je istinito.

Svi astrolozi su „proroci“ i to je pravo zvanje svakog astrologa.

Svaki koji dođe kod nekog astrologa na tumačenje ako će biti iskren, nije došao da mu palamudi niti da mu astrolog izigrava psihologa, već je isključivo došao radi nekog problema koji ga muči, da vidi rešenje tih svojih problema. Tada ne želi slušati psihološku analizu niti ko je kakav, več isključivo želi precizno i jasno da čuje odgovor za to što je došao. Ako mu psihološki astrolog izradi isključivo natalnu kartu po času rođenja, teško da će tada osoba biti zadovoljna i da će dobiti tako precizne odgovore. Sve što će osoba dobiti tada, biće, tumačenje od sat vremena, lepa priča i na kraju praznog novčanika.

Psihološki astrolozi su većinom obrazovani ljudi koji su završili fakultet a gledanje u zvezde im više dođe kao neka zanimacija koju će imati korist finasijsku, lobiraju da budu u nekom udruženju, pa osnivaju kurseve, udruženja. Propagiraju kontra astrologiju i sve se bazira na kakve „prepostavke i mogućnosti“.

U Srbiji postoji preko 8.000 „psiholoških“ astrologa dok svega 150 pravih astrologa ima koji su „profesionalni“, „pecizni“ i „jasni“, dok 3 su vidovita.

U Vojvodini ima preko 4.000 „psiholoških“ astrologa od toga je svega 50 profesionalno, dok 6 astrologa imaju vidovitost.

Psihološki astrolog ne može nikada sa preciznošću da odredi tačan datum zemljotresa, poplave, bombardovanje, ratove, sankcije, nepogode a po najmanje da može odrediti precizno kada će šta osoba doživeti.

Ime astrolog uvek izaziva podsmeh i podozrenje. U narodu će on biti isključivo prorok, gatar ili prevarant pa može imati i sto sertifikata. Narod je najmerodavniji u ocenjivanju i niko više.

Narod ne traži od astrologa gramatiku niti pravopisno izražavanje, on od jednog astrologa isključivo traži da čuje ono za šta je došao. Narod od astrologa ne očekuje da mu astrolog palamudi niti da filozofira.

Ovaj tekst nije pisan gramatički niti pravopisno, pisan je isključivo „narodskim“ rečnikom, gde se jako dobro razume šta se želi reći.

Poenta pisanja je da se sazna prava istina o astrologiji. Ko će da veruje neka veruje, bar će dobiti jednu istinu, a ko će da sumnja opet to je njegovo pravo, samo znam, kada bi svako dobio pravu svoju astrološku kartu da bi svi bili sretni i zadovoljni, jer tada ne bih slušali gluposti od nekog psihološkog astrologa koji palamudi.
 
Ok, ako je tacno to sto kazes a u nekoliko slucajeva sam se uverila da pola njih stvarno nema pojma o cemu prica, ajde ti nam uradi natalnu kartu i kazi neke karakterne crte ( nekoliko) ili nekoliko dogadjaja koji su bili ili ce se desiti u neposrednoj buducnosti pa da vidimo da li da tebi verujemo,mozda si i ti jdan od tih koji palamudaju kako ti kazes, zelim da me uveris na konkretnom primeru u celu ovu pricu.
Ja sam rodjena 3 juna u 4:25am u Nisu a zaceta nemam pojma kada sam a i ne verujem da bilo ko to moze sa sigurnoscu da kaze jedino oni koji su namerno pravili dete bas tada i tada ili vestacka olodnja.
 
LadyinRed:
Ok, ako je tacno to sto kazes a u nekoliko slucajeva sam se uverila da pola njih stvarno nema pojma o cemu prica, ajde ti nam uradi natalnu kartu i kazi neke karakterne crte ( nekoliko) ili nekoliko dogadjaja koji su bili ili ce se desiti u neposrednoj buducnosti pa da vidimo da li da tebi verujemo,mozda si i ti jdan od tih koji palamudaju kako ti kazes, zelim da me uveris na konkretnom primeru u celu ovu pricu.

Ja sam pisao o psihološkim astrolozima onako kako jeste. Ako budete uzeli bilo koji horoskopski znam u svakome ćete pronaći svoje karakteristike, tako je pisano.

Kada se gleda nečiji horoskop, tada nema nikave veze sa horoskopskim znakovima već ima veze isključivo sa planetama i aspektima.

Horoskop »začešća« je pravi. Izračunati tačno kada je majka začela svoje dete još kako se može a Tibetanci isključivo tako rade astrologiju i njihova astrologija je uvek precizna i tačna, koja se ne bazira na psihologiju.

Izraditi jedan takav horoskop iziskuje dosta vremena računanja i tu ne pomaže astrološki progam. Moderni astrolozi to znaju i ne žele da se bakću tolko dugo, pogotovo ako vide da ne mogu naplatiti.

Da bi ja vama izradio vaš tačan datum rođenja vašeg začešća i sa time dobili ono što želite da znate, potrebno je bar 10 dana ne spavanja i rada. I da vam izradim tačno sve, vi bi pobijali i ne bi poštovali jedan moj rad, ne samo vi, već većinom ljudi tako se ponesu. Naučili su na psihološku astrologiju i jako je teško ljude razuveriti. Srećom, postoje ljudi koji izuzetno cene tuđ rad i koji se još kako uvere u istinitost horoskop »začešća«.

Ja se nemam vama pravdati niti dokazivati da ja ne palamudiram. Ja se astrologijom i hiromantijom bavim punih 24. godine i za sebe imam ogromno iskustvo i takvo iskustvo rado prenesem drugima ko hoće.

Cilj mi je da se mladi toliko ne zaluđuju sa lažima od psiholoških astrologa jer pored toga što budu prevareni budu još i novčano kratki, plate laž i sa time se ponose.

Da bih vam objasnio protokol horoskop »začešća« verujte mi da bih mora otvoriti posebno temu gde bih mogao oširno napisati a to sigurno ne bih interesovalo dosta formulaša, bio bih samo dosadan i veliki gnjavator.

Također, ne mislim se sa vama niti sa bilo kime prepucavati a po najmanje ponižavati. Ja ću napisati onako kako jeste a na ljudima je samo da sve provere, ne da mi veruju, već da to što napišem i provere.

Ljudi kupe knjigu o astrologiju ali iz te knjige se ne može ništa naučiti.

Vidite! I, vi ste mi sada postavili pitanje da se uverite, da vam kažem šta je bilo i šta će biti. Ne samo da vas zanima, već svi ljudi koji dolaze jedno isto postavljaju pitanje i žele konkretno da saznaju.

Psihološki gledajući je veoma lako, daće vam se dve mogućnosti i vi ćete biti prezadovoljni sa tumačenjem. No, kako vreme protiče, tako i vi vidite da od onoga što je rekao astrolog nema ništa. Tada ko je kriv? Vi koji ste podržavali astrologa koji je govorio psihološki i gde vam je prijalo da čujete samo ono što vi hoćete, ili astrolog koji je vas lagao i koji je nastojao da za sat vremena kaže sve a da za sve to naplati 50 eura ili 100 eura?

Došlo je takvo vreme, da se isplati forsirati laži i da laži budu još kako isplative, ali da se zna istina to baš teško.
 
Jako postuje pre svega sve sto ste napisali.Cvrsto stojite iz asvojih stvova i to treba ceniti.
Ja iskreno astrologiju bas zbog tih "netacnosti" prilikom tumacenja i karaktera i dogadjaja uopste ne uzimam za nesto tacno.Ja to vise posmatram kao igru,zabavu jer mi se milion puta desilo da i meni i mojim prijateljicama lupe nesto sto nema veze sa istinom.Tako da ja nikada ne bih platila izradu horoskopa dok se na nekolicini primera svojih prijatelja ili rodjaka ne uverim u tacnost svega sto tamo pise,bas svega jer nagadjanje je totalna glupost,odnosno bas zbog tog nagadjanja sve to vezano za astrologiju koju mi poznajemo deluje kao para-laza.
Pozdarv od mene.
 
LadyinRed:
Jako postuje pre svega sve sto ste napisali.Cvrsto stojite iz asvojih stvova i to treba ceniti.

Pozdrav

Zahvaljujući današnjim astrolozima nije ni čudo što mnogi smatraju da je to čista glupost.

Ja poznajem svega 157 profesionalnih astrologa koji se istinski bave izučavanjem astrologije. Neki su se usmerili na Medicinsku astrologiju, neko na seksualno opredeljenje, neko na duhovnost itd.....Međutim, poznajem brdo »psiholoških« astrologa koji se pojavljuju na medije i koji izdaju knjige, međutim, iz takve jedne njihove knjige gde je sve zaokolisano, upakovano da čovek ne zna ni sam, šta je pisac hteo reći.

Da bi neko bio astrolog, on mora prihvatiti jednu »istinu« a to je, da nesme biti pohlepan, kao što su svi »psihološki« astrolozi, gde mi nikada neće biti jasno. Oni izrade natalnu kartu kompjuterski za tri sekunde a naplate ko da su radili ceo mesec. Svi »psihološki« astrolozi su poročni, sujetni i svi se prave da su najpametnij, ne podržavaju nečiji rad, već u startu ga odbiju. Zaluđuju ljude i varaju, a svi tobož govore kako se oni bave »ozbiljno« astrologijom. Ako se bave izučavanjem astrologije, svesni su i sami koliko je nehumano precenjivati sebe. Astrologija se izučava godinama i uvek ima što se ne zna. Nema tog astrologa koji zna sve najbolje.

Pokojni Mile Dupor je bio carinik a i veliki astrolog. Njegova izučavanja su se bazirala isključivo na prognoze, pošto je radio upravo astrologiju kako treba. Svoje znanje je preneo tada mladoj glumici pokojnoj Milji Vujanović – Regulus. Milja Vujanović – Regulus je veli tvorac astrologije ali za čudo, uopšte je ne cene »psihološki« astrolozi a zahvaljujući Milji Vujanović –Regulus, otvorila je svima vrata u medijama, eto, kako se ceni jedan pravi astrolog.

Ja svakom savetujem mladom čoveku. Umesto da baci pare na »psihološkog« astrologa, bolje je da taj novac potroši na sebi, ako pak hoće da ga da, neka ga da nekom siromahu, bar će učiniti dobro delo a i pomoći čoveku.

Osoba koja dođe kod astrologa, ne treba ništa da priča, astrolog je taj ako zna svoj posao, da kaže osobi sve a da neispituje. Svako se danas može baviti astrologijom, prvo se ispita i onda se polako kockice slože i isto to što je rekao klijen, pretoče svojim rečima, a klijent bude zadovoljan, samo što ne primeti da je on taj koji je sve već rekao.

Astrolozi pričaju ali nikada ništa »NEARGUMENTUJU« samo sa kakvim prepostavkama i teško da će biti prihvaćeni.

Ljudi koji se bave izučavanjem oni brdo horoskopa urade a ne naplate, to rade za istraživanja a i da »ARGUMENTUJU« to što su izučavali, jer to je njihovo delo, dok vreme će pokazati koliko je to »TAČNO«

Ja ću pisati na forumu a ujedno i davati neke tabele kao i kako se gleda horoskop, a vaše je samo da sve to što napišem i »PROVERITE«.


Nek su anđeli sa vama, budite pozdravljeni od mene
 
Kažeš da je moguće izračunati trenutak začeća, mene baš interesuje kako?
Postoji li neka knjiga, članak koji opisuje taj postupak?

Interesuje me kada se odredi taj trenutak i napravi horoskop da li važe ista pravila kao u toj “psihološkoj astrologiji” ili je to potpuno novi pristup?

Po tvojoj priči shvatio sam da je u tom slučaju astrologija 100% tačna, zašto se onda to znanje ne obelodani i astrologija ne postane nauka?
Pretpostavljam da tih 150 pravih astrologa koriste upravo taj postupak.

Ja ću pisati na forumu a ujedno i davati neke tabele kao i kako se gleda horoskop, a vaše je samo da sve to što napišem i »PROVERITE«.

Ovo jedva čekam.

Neka su andjeli i s tobom.

pozdrav
 
MonoCeros:
Kažeš da je moguće izračunati trenutak začeća, mene baš interesuje kako?
Postoji li neka knjiga, članak koji opisuje taj postupak?

Pozdrav

Tačno je da je horoskop »začešća« najmerodavniji. Po tom horoskopu se ne dobija nikakva »psihološka« analiza, već isključivo detetov život. Danas dobro znamo da je rođenje samo kulminacija devetomesečnog, razvoja života unutar maternice. Mnogi aspekti dečijeg karaktera se pojavljuju još pre rođenja.

Tako dakle, na vaš sadašnji datum rođenja i čas rođenja odbroji se unazad 271 do 275 dana kada je nastupilo začešće. Da bi se videlo tačno kada je majka začela, mora se računati tačan položaj Meseca kada je bio u najboljoj poziciji, odnosno kada je nastupila trudnoća.

Za izradu jednog takvog horoskopa isključivo važnu ulogu igra Mesec, jer Mesec predstavlja rađanje i plodnost, kao i začešće. Gleda se Mesečeve faze, dali je Mesec u trenutku bio mlad ili Pun. Kada se izračunao Mesec, tada se računa tačan položaj Siriusa ili Andromedine galaksije Obavezno se gledaju fiksne zvezde. Za izračunavanje se isključivo računa sideralno vreme a ne tropsko kao što mnogi danas rade. Tropsko vreme se isključivo gleda Godišnja karta kao i Mundalna karta.

.Da bi se jedna takva karta izračunala, potrebno je od 10 – 15 dana aktivnog rada, računanja, proveravanje.

Proverava se tako, što se na neki važan događaj koji se dogodilo osobi, izradi se Godišnja karta po tropskom vremenu. Tranzitne planete odrediće događaj osobi, odnosno aktiviraće natalnu kartu začešća. Tako na primer: Kada se izradi jedna karta po datumu rođenja i ako tranzitni Mars dodirne planetu Veneru (ljubav) natalnu po izradi rođenja, normalno je da je očekivati ljubav, brak u roku 3 dana koliko traje uticaj tranzita. Često se dogodi da osoba nije ništa doživela ali kada tranzitni Mars dodirne natalnu veneru začešća, još kako se vide rezultati.

Astrolozi ovu granu pobijaju jer ne žele da se studiozno bave izučavanjem, dok medicina još kako prihvaća horoskop začešća a horoskop rođenja ne.

Također, pitajte otvoreno „psihološke“ astrologe, kako to da određene planete deluju na čoveka, kada su tako daleko od zemlje, pogotovo Saturn i druge. Neka vam objasne, kako su došli do zaključka da te planete uopšte deluju a one planete i Sirijusova galaksija ne, a one su bliže zemlji? Brzo ćete se uveriti u znanje tog astrologa, niti će vam objasniti a vama će govoriti kako je to komplikovano objasniti i da vi ne znate uopšte astrologiju.

Zašto se ne obelodani ova grana astrologije? Nauka je priznala u medicini se još kako koristi. Trudnice najbolje znaju savete lekara na uticaj Meseca. Takođe svaka trudnica može znati i šta će roditi, muško ili žensko dete.

Hipokrat Paracelsus, bio je astrolog i lekar. On je u 16. st napisao „lekar koji ne poznaje astrologiju nije lekar, nego su pseudolekari, volovi“

Ono što se dogodilo narodu od kojekakvih vidovnjaka, astrologa, gatara, gde su slušali takve laži i gde su ljudi te laži debelo plaćali, srećom, što je stigao zakon i za njih. Zakon dozvoljava bavljenjem astrologije ali je dao i zahtev svim astrolozima kako treba da se ponašaju, a takav zakon ne odgovara sadašnim astrolozima. Sa svojim ponašanjem i „delima“ pokazali su samo kontra efekat kod astrologije a to im je i cilj bio.
Ne znam koliko si me razumeo ali sam nastojao da što kraće objasnim. Bilo šta da te interesuje slobodno napiši, ja ću nastojati da na sva tvoja pitanja odgovorim.

S poštovanjem
I neka te svi anđeli čuvaju
 
MonoCeros:
Kažeš da je moguće izračunati trenutak začeća, mene baš interesuje kako? jednostavno : ili si IZVADIO ili nisi !!! :lol:
Postoji li neka knjiga, članak koji opisuje taj postupak?

Neka su andjeli i s tobom.

pozdrav
Vidi, Cirose, postoje mnoge knjige, od " Kama sutre " pa nadalje koje DETALJNO opisuju taj tzv. POSTUPAK, ali da ne davim, to će ti ova " Elektro - Vojvodina ", onako laloški, natenane, sve ispripovedati !!! :lol:
P. S. neka se samo DIGNE, pa će i anđeli doći !!!
pozdrav
 
AstroVojvodina
jasno mi je da je postupak određivanja začeća težak, kada kažeš najpovoljniji položaj meseca za začeće, da li misliš na položaj meseca u majčinoj karti rođenja ono što je Dupor u svojim knjigama pisao i to kada je najveća verovatnoća za začeće ili nešto drugo. Možeš li dati jedan primer o datumu rođenja osobe i o vremenu koje si izračunao za vreme začeća, ne treba mi ceo postupak već samo ta dva podatka sa nekim kratkim objašnjenjem na šta još obratiti pažnju.

Pozdrav
 
MonoCeros:
AstroVojvodina
jasno mi je da je postupak određivanja začeća težak, kada kažeš najpovoljniji položaj meseca za začeće, da li misliš na položaj meseca u majčinoj karti rođenja ono što je Dupor u svojim knjigama pisao i to kada je najveća verovatnoća za začeće ili nešto drugo

Da bi se saznalo »začešće« svakog čoveka potrebno je da osoba da svoje podatke i podatke svoje majke : dan, mesec, godina, čas i mesto rođenja. Izradi se prvo običan natalni horoskop, gleda se kult Sunca i Meseca kod majke i kod deteta. Tada se vrši tačan proračun kada je nastupio ugao Sunca i Meseca kod majke, odnosno kada je začela. Detetov ugao Sunca i Meseca odrediće čas začešća. Kada se izračuna tačan ugao Sunca i Meseca izradi se Natalna karta na dobijeni datum. Možda je najbolje da mi pošaljete svoje podatke i majčine na moj e-mail kako bih vam izračunao tačan datum vašeg začešća, pa možete malo i sami gledati i tumačiti ako znate?

Za izradu svog začešća potrebno je imati: efemeride, logoritmi, tabela kuća po Kochu. Sve se radi po Kochovom sistemu.

Obratite na dobijeni datum Mesečevu fazu koja je izuzetno bitna. Ako se približava Mlad Mesec, osoba se rodila i do pet dana ranije a ako je Pun Mesec kasnije.

Pokojni Mile Dupor se dosta bavio računanjem začešća i koristio je isključivo Kochov sistem a ne Placidusove.

Osoba koja je rođena 24.06.1975 u 16:15 mesto rođenja neću odati iz određenih razloga a majka koja je rođena 31.01.1957 u 01:30 prva osoba se rodila dva dana pre gde je začešće bilo 22.08.1974 u 11:30.

Dr Jons iz Slovačke, koji je izučavao astroniju i astrologiju, koji isključivo odredi tačan ugao kod žena Sunca i Meseca i koji sa preciznošću odredi pol deteta i datum kada će žena zatrudneti. Zahvaljujući njemu »ARGUMENTOVAO« tačnost. Klinike za ginekologiju u Pragu koristi Dr Jonsovu metodu i tako pomažu mnogim budućim majkama.
 
Ja sam nesto racunala , rodjena sam 3 juna 1982 u 04:25 u Nisu i izracunala sma unazad 275 dana i racunajuci da nije bila restupna godina ispalo je da sam zaceta izmedju 1 i 5 oktobra 1981. Ja sam se od skora zainteresovala malo vise za astrologiju tako da nemam bas mnogo znanja u vezi tog kada je gde bio mesec i ostao sto ste objasnjiavali kako bih odredila tacan trenutak zaceca.
Ako imate vremena mozete nam pokazivati korak po korak.I ako znate na kom mestu mozemo naci po neki podatak tipa gde se koja planeta nalazila tada ja bih bas volela da naucim nesto vise o astrologiji ne kako bih se profesionalno bavila time vec iz neke svoje znatizelje a jos vise kako bih mozda objasnila i razjasnila neke dogadjaje u svom zivotu.

Pozdrav.
 
LadyinRed:
Ja sam nesto racunala , rodjena sam 3 juna 1982 u 04:25 u Nisu i izracunala sma unazad 275 dana i racunajuci da nije bila restupna godina ispalo je da sam zaceta izmedju 1 i 5 oktobra 1981.

Vaše začešće je bilo tačno u 273 danu iza rođendana. Začešće se dogodilo 03.09.1981 u 10:48 minuta.


U vašem životu po začešću su vrlo bitne ove godine: 1987, 1992, 1993, 1997, 2001, 2006, 2013, 2016 itd...U ovim godina doživićete dobro ili loše ali svakako će biti presudne u vašem životu. Preispitajte malo one godine koje su prošle, vidite i sami šta vam se dogodilo u toj godini, to može biti promena, ljubav, smrt, preseljenje itd...Potrebno je da se redovno javljate ginekologu. Konzumirajte više sok od Borovnice ili sok od paradajza. Posle 2006. godine očekuje vas dosta smirenje i dosta velikih promena, koji će obeležiti uspehom. Jedinica niste a dosta ćete biti mladolikog izgleda. U životu ćete imati jako puno promena posla. U poslu ćete morati biti više odlučniji i nemojte toliko pravdu da isterujete. Čuvajte se padova i povreda. Naučite se strpljenju i nemojte toliko uzimati sve ka srcu. Veoma imate zarazan smeh, dosta grlat. Za ljubav ćete se morati boriti kako bi vam opstala. Što se tiće para dosta nestabilno ali će vam se uvek naći neko rešenje.

S postovanjem
Branko
 
Pazte sad kad moja mama kaze da je nemoguce da sam rodjena 3 ,jer je moj tata tek oko 6 u mesecu dolazio kuci zato sto je u to vreme bio u vojsci.Ja ne znam sta je tacno ali ona kaze da je i po treminu zadnje menstruacije kako se racuna termin porodjaja bilo da sam zaceta negde 6 septembra.Sta mislite o tome?
 
LadyinRed:
Pazte sad kad moja mama kaze da je nemoguce da sam rodjena 3 ,jer je moj tata tek oko 6 u mesecu dolazio kuci zato sto je u to vreme bio u vojsci.Ja ne znam sta je tacno ali ona kaze da je i po treminu zadnje menstruacije kako se racuna termin porodjaja bilo da sam zaceta negde 6 septembra.Sta mislite o tome?

Ne gleda se to tako kako mislite, uopste se ne gleda datum kada je majka imala snosaj :) Do oplodnje moze doci pre i kasnije, zavisi od ploda. Svi gledaju mesecni ciklus kada su imali, ali i za vreme mesecnog ciklusa zena moze ostati u drugom stanju, takodjer, seme ne ugine tako brzo. jajna celije vase majke je izvrsila repodukciju 3.09 :) Vidim da ste izuzetno mladi i da je potrebno objasniti kad dolazi do oplodnje jajne celije, posle koliko dana. Vi mi niste poslali datum rodjenja vase majke i vas datum, vec ste poslali samo vas datum rodjenje a napisao sam da se gleda tacan ugao Sunca i Meseca vas i vase majke. Dali ste mi vas sat rodjenja (ako je tacan) i na osnovu samog vaseg datuma se radila karta. Ja sam pogresio mozda ako ste dali pogresan sat rodjenja? Dovoljno je 5 minuta da date sat rodjenja gore ili dole pa da bude pogresno. Jedan minut nosi jedan dan kada se racuna zacesce.
 
Pa tako mi pise tamo u otpusnoj listi iz porodilista znaci tada sam rodjena a sada da li oni to zaokruzuju na cele ili tacno napisu ja ne znam stvarno.
Moja mama je rodjena 4 avgusta 1954 ali ona nije sigurna u koliko sati oko 14:30 kaze baka.
 
LadyinRed:
Pa tako mi pise tamo u otpusnoj listi iz porodilista znaci tada sam rodjena a sada da li oni to zaokruzuju na cele ili tacno napisu ja ne znam stvarno.
Moja mama je rodjena 4 avgusta 1954 ali ona nije sigurna u koliko sati oko 14:30 kaze baka.


Uvek je problem saznati tačan čas svog rođenja. U bolnici ne napišu tačno, uvek su greške 5 minuta pa do sat vremena, zavisi, koliko su ažurne medicinske sestre. Jedan vrhunski astrolog može vam izraditi "Rektifikaciju" vašeg sata rođenja, mada znam da se to jako naplaćuje i ujedno što iziskuje ogroman rad, pa se radije mnogi astrolozi odlučuju onako kako je osoba rekla da je rođena, a sve ako nešto ne bude u redu, tada nije kriv astrolog već osoba koja je krivo dala svoje podatke. Kada astrolog kaže osobi da je sat veoma bitan i da se ne može otprilike govoriti, klijent tada niti sasluša astrologa a niti poštuje to što astrolog želi objasniti osobi, uvek klijent tada moli i govori da je to tačan čas rođenja, pošto tako piše i tako mama kaže. Pitanje je samo dali je tada sat mamin bio tačan i dali je tačan bio sat u porodilištu, jer ukoliko je sat išao napred ili kasnije, normalno je da će biti pogrešno upisano. Kod nas se to nešto puno ne gleda, dok u Sloveniji i u drugim zemljama, upisano je takva preciznost u sekundama.. Svaki astrolog koji se bavi profesionalno uradiće "Rektifikaciju". Samo znajte da je to toliko ogroman posao i da se ne može tek tako površno uraditi nečiji horoskop a po najmanje ga protumačiti.
 
Astrovojvodina, hvala na primerima i objašnjenjima, čuo sam ranije za dr Jonasa i njegov metod, na žalost moja majka ne zna tačan dan i sat rođenja, ja ću svakako na nekim drugim primerima pokušati da vidim o čemu se tu radi. Na osnovu ovog vašeg primera ne mogu da zaključim, jer sam shvatio da treba biti isti ugao između SO i MO u karti začeća sa uglom u majčinoj karti, što ovde nije slučaj!
pozdrav
 

Back
Top