Koja je vaša teorija nastanka svemira?

Kad su ljudi osmišljavali boga, nisu ga trebali zamisliti kao čovjeka to je najveća greška

>> A ljudi misle da se bogovi rađaju i da imaju njihovu odeću, glas i telo. <<

>> A kad bi volovi, konji i lavovi imali ruke i mogli njima da slikaju i stvaraju dela kao ljudi, slikali bi likove bogova i davali im telo kakvo upravo i samo imaju: konji nalik na konje, volovi na volove,a lavovi na lavove. <<

>> Jedan je bog, a među bogovima i ljudima najveći, ne liči na ljude ni likom ni umom. Sav vidi, sav umuje, sav čuje. Α bez naprezanja sve potresa snagom svoga duha. Uvek ostaje na istom mestu, ne krećući se, i ne dolikuje mu da ide čas amo čas tamo. <<


Ξενοφάνης ὁ Κολοφώνιος
 
Poslednja izmena:
ne verujem u teoriju o velikom prasku, ja verujem da je sve stvorio bog.

Veliki prasak je samo još jedan propali pokušaj NASE da se obračuna sa tajnama čovjekove egzistencije i smislom života ...

>>
NASA je najveći crni budžet , najveća crna rupa koja postoji i koja je usisala preko 30 milijardi dolara poreskih obveznika i to samo za lažno sletanje na Mjesec. Danas uzimaju na stotine milijardi , i ne samo NASA već i sve druge lažne svjetske svemirske agencije. Za stotine milijardi dolara oni nam daju CGI slike... <<

Eric Dubay
 
Veliki prasak je samo još jedan propali pokušaj NASE da se obračuna sa tajnama čovjekove egzistencije i smislom života ...

>>
NASA je najveći crni budžet , najveća crna rupa koja postoji i koja je usisala preko 30 milijardi dolara poreskih obveznika i to samo za lažno sletanje na Mjesec. Danas uzimaju na stotine milijardi , i ne samo NASA već i sve druge lažne svjetske svemirske agencije. Za stotine milijardi dolara oni nam daju CGI slike... <<

Eric Dubay

Eric Dubay - još jedan sektaš teoretičar zavere.
Kupite teleskope pa ćete i sami praviti te slike.
 
Eric Dubay - još jedan sektaš teoretičar zavere.
Kupite teleskope pa ćete i sami praviti te slike.

Ubiće nas jake riječi ...

Slike sa zvaničnog NASA sajta ...


9AhgzB6.jpg


Ovo možeš u Paint-u da uradiš !
 
Nema sta da se veruje ili ispituje,na osnovu uvida u razvitke zivota ispod nas i dokaza koji ukazuju na veliki prasak sasvim je ocigledno da je Svemir zivo bice koje je nastalo zacecem(velikim praskom) i informacije koje imamo o tome da se konstantno siri samo ukazuju da je u razvoju.

Mi smo tu neke bakterije koje su se namnozile na nekom krvnom zrncu i nase shvatanje Svemira je ograniceno i uvek ce tako biti.

Boga ne treba ni spominjati i ko to radi je nenormalno smesan i natprosecno narcisoidan,toliko nivoa zivota se izredjalo da bi mi nastali i eto bas smo mi poslednji,nije nego.
 
Poslednja izmena:

Back
Top