Biti, ili ne biti.

Jel volis to?
To je jedino sta treba da se pitas. Ako volis to... udri... napuni srce. Kad budes mator to je jedino cega ces se secati. Stvari koje su ti napunile srce... Ne moras da me poslusas... ali mi veruj ovo jedno. Jednom se zivi. Radi ono sto volis.
poz
 
naravno, ja samo tako i radim !!!!


ozbiljna sam

radim ono shto ne puni srce, a nemam ni koristi od toga..a ide naushtrb materijalne

shto toi radim, ko ce ga znati...kvarim se...
 
E da je meni prilika da vozim arkticki rally, to bi bilo ostvarenje snova. Naravno da ne bi imao nista osim izdataka, ali takva prilika se ne propusta.
Zamisli biti zajedno u drustvu sa Mika Häkkinen, Juhha Känkkunen, Tommi Makinnen, Ari Vaatanen.
Ali sta vredi kada nemam licencu da vozim rally.
 
Dont_Break_The_Oath:
E da je meni prilika da vozim arkticki rally, to bi bilo ostvarenje snova. Naravno da ne bi imao nista osim izdataka, ali takva prilika se ne propusta.
Zamisli biti zajedno u drustvu sa Mika Häkkinen, Juhha Känkkunen, Tommi Makinnen, Ari Vaatanen.
Ali sta vredi kada nemam licencu da vozim rally.

Jako slicno,samo ne tako daleko;-) .Kruzne trke kod nas:grin:
 
treba zrtvovati swe sto imas, jer kada se zavrsi trka imaces jedan momenat satisfakcije, koji vredi vise no swo materijalno ovog sweta.......medjutim ako nisi medju boljima moze da bude veeeliko raocaranje> puko si svu kintu, a skapirao da nisi za to....

....mada ko rizikuje......
 
g-rock:
treba zrtvovati swe sto imas, jer kada se zavrsi trka imaces jedan momenat satisfakcije, koji vredi vise no swo materijalno ovog sweta.......medjutim ako nisi medju boljima moze da bude veeeliko raocaranje> puko si svu kintu, a skapirao da nisi za to....

....mada ko rizikuje......

Ti kao da vozis nesto:-P ?Mislim da cu biti dobar samo da stanem u kadicu:roll:
 
Maxy:
Da li bi ste uradili nesto a da znate da se ne isplati,i da ce te ako to uradite trpeti maltene na svim ostalim stvarima,materijalnim.

U pitanju je sport,nije droga:razz:
Pitanje si postavio tako, da na njega postoji samo jedan odgovor... Ne radi to!
Medjutim, ocigledno je, da kod tebe postoji dilema i da stvari nisi postavio na pravo mesto. To sto bi ti radio, sigurno ti se isplati, tj. donosi ti odredjenu satisfakciju, jer u suprotnom ne bi ni razmisljao na tu temu. Treba da uporedis ono sto dobijas sa onim sto gubis... Sa jedne strane je neverovatno iskustveno dozivljavanje, a sa druge, materijalna sredstva i jos stogod. Ti najbolje znas sta dobijas, a sta gubis. Oduzmi jedno od drugoga i sa koje ti strane ostane vise - njoj se privoli.
U slicnoj sam situaciji i mnogo novca i vremena odvajam za ono sto volim... Ali, iskustvo, zabava i ispunjenost koji mi ostaju, su vise nego vredni.
 
Julian_Duranona:
Pitanje si postavio tako, da na njega postoji samo jedan odgovor... Ne radi to!
Medjutim, ocigledno je, da kod tebe postoji dilema i da stvari nisi postavio na pravo mesto. To sto bi ti radio, sigurno ti se isplati, tj. donosi ti odredjenu satisfakciju, jer u suprotnom ne bi ni razmisljao na tu temu. Treba da uporedis ono sto dobijas sa onim sto gubis... Sa jedne strane je neverovatno iskustveno dozivljavanje, a sa druge, materijalna sredstva i jos stogod. Ti najbolje znas sta dobijas, a sta gubis. Oduzmi jedno od drugoga i sa koje ti strane ostane vise - njoj se privoli.
U slicnoj sam situaciji i mnogo novca i vremena odvajam za ono sto volim... Ali, iskustvo, zabava i ispunjenost koji mi ostaju, su vise nego vredni.

Prvi normalan odgovor:razz: .Sve sam ja to stavio na papir,ali to moram da uradim to volim.Ali ys tsj sport treba dosta para ali makar jednu sezonu da odvozam pa kako bude;-)
 
ako je sport ,,, pa šta očekuješ da se isplati ???? jedino ako nisi onaj konj za kupovinu pa mlatiš pare po realu i sl. ,,,,, sport je rekreacija ,,da se čovek dobro oseća ,,, ako si instruktor -- tada ti je samo potrebna želja da pomogneš osalima da barataju tom veštinom ,,,, čekaj da se vratim gore da vidim možda napiso čovek o čemu se radi ????
 
evo pročitala reko čovek o čemu se radi .... dakle nije sport ,,no -- vozanje ?? od toga se ne stiče dobra kondicija i trbušnjaci ...---- bolje predji na šah ,, mada i za to treba kliker da bi se unovčio ,,,
 
...мом стрицу је то исто баш пасија...и добар је у томе. То иде толико да у спортска кола улази само на стази. Не вози их по граду...зато што их у граду нормално другачије (спорије, по прописима) вози...па као да не изгуби осећај на папучицама.
Значи одвози кола на стазу...па их ту спушта.

За све му то треба много кинте. Мислим...ја не бих ту видео неку сатисфакцију...али он очигледно види.

Моја велика неостварена жеља је да играм кошарку...и то ме је болело јако. Био сам у екипи која је била четврта у Србији у јуниорима (касније кад нисам био ту и прва). Један момак из те генерације је касније био и на ширем списку за А тим, а још њих пар игра по Европи и код нас у мањим екипама. Био сам у првом тиму, али сам мало играо и мислио сам да ако ти просечни (тада просечни) момци играју, а ја не...онда баш нисам за нешто веће...немам оно што треба. А онда неки тип са којим сам био равноправан постане неко и нешто и ти се запиташ да ли би и ти могао.:sad:

А онда сам видео да је ипак предност то што ми сада зглобови изгледају колико-толико нормално...и увидео да не би било шансе да редовно тренирам кад ми се сад, и на обичном баскету...мало-мало искрене зглоб (ево баш пар дан нисам могао да ходам).

Кајаћеш се и у једном и у другом случају сигурно...али ипак разум треба да надвлада...да изабереш опцију где ти је разлика између добитка и губитка већа.
 
Julian_Duranona:
Pitanje si postavio tako, da na njega postoji samo jedan odgovor... Ne radi to!
Medjutim, ocigledno je, da kod tebe postoji dilema i da stvari nisi postavio na pravo mesto. To sto bi ti radio, sigurno ti se isplati, tj. donosi ti odredjenu satisfakciju, jer u suprotnom ne bi ni razmisljao na tu temu. Treba da uporedis ono sto dobijas sa onim sto gubis... Sa jedne strane je neverovatno iskustveno dozivljavanje, a sa druge, materijalna sredstva i jos stogod. Ti najbolje znas sta dobijas, a sta gubis. Oduzmi jedno od drugoga i sa koje ti strane ostane vise - njoj se privoli.
U slicnoj sam situaciji i mnogo novca i vremena odvajam za ono sto volim... Ali, iskustvo, zabava i ispunjenost koji mi ostaju, su vise nego vredni.

e isto sam ovo i ja teo da napishem al me mrzelo....
 

Back
Top