A svirate li nesto?

ajme mene. niko necje da te uchi zato shto si levoruka?
slushaj.
reci im samo.... Dzimi Hendrix :mrgreen:

batali ti ta uchenja, chasove, shta ti ja znam. samo nek ti neko objasni teoriju, akorde, skale, raspored nota, eventualno neke progresije i gotovo. ostalo radi sama (;

shto se benda tiche, ja bih mogao i gitaru i bubnjeve .... i usnu harmoniku. odjednom. kao oni putujucji svirachi ;p
 
....doduse,tako volim da pevam,al ocajno zvucim :lol:

ovo ko da je rekla natasha bekvalac :lol:
shalim se ;p
naravno, mozhesh i trebash da igrash, mi kao ozbiljan amaterski bend moramo da vodimo rachuna o imidzu, a shta cjesh vishe od atraktivne plavushe kao igrachice. regrutuj ti josh koju.

neko, ajd da se dogovorimo ko cje da bude tekstopisac i koje cjemo teme da obradjujemo?
koje teme?
kakvo pitanje.
pa tinejdzerske.
vidim jedan zhestok refren: "ah ta odvratna stvorenja... roditeeljiiiiiii" ;p
 
Keeper:
nego, mogli bismo da osnujemo forumashki bend, a, shta mislite? :D
master i lupisha na one miksere i gluposti (koje cju ja iskljuchiti :P), ja cju naravno da przhim dzitru, aljona nek cepa bas kao Flea, a..... sofChe cje da peva.

ne.... Mare cje da peva :P
Slazem se... Mozemo mare i ja pjevat (on ono duboko,a ja cu vristat)!
I Laura moze plesat... nego-ko ce nam bit textopisac?
 
Bliznakinja:
ma nemoj molim te, ona je neprevazidjena :lol:
.....mislim da je omiljena recenica nasih estradnih licnosti: "Pa, ovaj, znate vecinu pesama je napisala Marina Tucakovic, 1a, 2b i jos neke, koji ce se izdvojiti kao najveci hitovi...."; naravno postoje izuzetci, tvoj ljubimac sve radi sam,.....;-)
 
ajd'd i ja da se prikljuchim kad sam vecj opomenjena :P
ovako..sviram gitaru, malkice ..usnu harmoniku i tu ide jazzzzzz :) i da, pevam prvi sopran, i pishem textove za jedan bend ovde, tj. pisala sam
ali predlazhem nekog vecjeg talenta za tekstopisca ...:)
 
ja drndam gitaru....kupio neku u kompletu sa pojachalom za 130 evra sa sve pdv pre godinu i po...lepo sluzi. doduse jednom me opichila struja i levu ruku i desnu nogu. joj sunce ti kad se setim. zamalo da usmrtim burazera. preseko se covek kad me video kako urlam i skacem po sobi ko pobesneo

a jel primate mene u benditj? mogu przim solo....to bar nije tesko. volim se izivljavam ;D
 
Peruzzi:
ja drndam gitaru....kupio neku u kompletu sa pojachalom za 130 evra sa sve pdv pre godinu i po...lepo sluzi. doduse jednom me opichila struja i levu ruku i desnu nogu. joj sunce ti kad se setim. zamalo da usmrtim burazera. preseko se covek kad me video kako urlam i skacem po sobi ko pobesneo

a jel primate mene u benditj? mogu przim solo....to bar nije tesko. volim se izivljavam ;D
a joooj, zavisi shta svirash
ako svirash metal nije trebalo nishta da ga chudi :lol: al' srecja tvoja shto jeste :)
 
zmaj013:
.....mislim da je omiljena recenica nasih estradnih licnosti: "Pa, ovaj, znate vecinu pesama je napisala Marina Tucakovic, 1a, 2b i jos neke, koji ce se izdvojiti kao najveci hitovi...."; naravno postoje izuzetci, tvoj ljubimac sve radi sam,.....;-)
Ma pametan covek,sta reci :)
Svaka mu cast...posle se pitate sto ga toliko volem :mrgreen:
 
Kad_LupimLupim:
@AlyonA
Svaka cast onda! A reci mi, jesi li pre bassa pocela sa obicnom gitarom, klasicnom/akusticnom ili bar sa elektricnom? Ili pravo na bass!?

@Malecka
Si uchila gitaru ili samo ovako znas par stvari?

@Master
To, Masteru!!! :mrgreen:
Cubase, Reason ili FruityLoops?
Cubase V 5.0 i V 4.0,Sony ACID 4.0 Pro,eJay special edition...;)
 

Back
Top