Otmica Vojvodinu i Kosovo ,Srbija je GOTOVA!

Неће Среби физички нестати, али културно и верски хоће. Погледај да пола Срба на овоме форуму пишу хрватском латиницом. А уз то се ложе на демонократију, а сви знамо како су они бранили Србију за време рата. По европи и хрватској.
 
Бл:
Неће Среби физички нестати, али културно и верски хоће. Погледај да пола Срба на овоме форуму пишу хрватском латиницом. А уз то се ложе на демонократију, а сви знамо како су они бранили Србију за време рата. По европи и хрватској.
Bl, "ovo je poslednji Satanski potez, da unisti pravu veru Slavenskog naroda, medjutim, na Kosovu ce joj ,nas gospod Bog i Spasitelj Isus Hrist,suditi, i bice Osudjena ,da je Andjeli bace u Vatru, gde ce ostati za Vek i vekova"...
 
vzeoy7y9:
Kosovo, je HLEB Srpskog Naroda, puno pravoslvnim Crkavama i Manastire, a postojbina je blagodarne Srpske Istorije. Ako UN.i EU, donesu odluku! ,da od Srbiju, ocepaju Kosovo i Vojvodinu, dali ce Srbaja na tom delu Balkana nestati? Daj Te iskren odgovor!...

kakav hleb?jel crni? ja nikad nisam bio tamo,sto se mene tice,nek ga nose ionako oni tamo zive,srbe u enklavama ne mozemo zastititi,jedino taj sever da izvucemo i na konju smo... a vosha je nasa,zivi 80%srba tamo, kod madjara vlada bela kuga...nece tu biti problema
 
serb_pagan:
kakav hleb?jel crni? ja nikad nisam bio tamo,sto se mene tice,nek ga nose ionako oni tamo zive,srbe u enklavama ne mozemo zastititi,jedino taj sever da izvucemo i na konju smo... a vosha je nasa,zivi 80%srba tamo, kod madjara vlada bela kuga...nece tu biti problema
serb_pagan, Ti nisi pagan, cije veroispovest bio ,ti si bre "pogana nesreca" jer ako nisi bio tamo to za tebe nije Srpsko. Jel'da ?
Znas li bre sta ljudi kazu?!, kad covek nepostivas svoje, ko moz da mu poveruje da ce postiva tudje, jes da je (vosha)naseljena sa 80% srba, ali Ti nisi naiso na Nemca koji cekaju kao macka misa (ako ne oruzjem) da nam "dizanjem rukou" zgrabu voshu.
 
vzeoy7y9:
serb_pagan, Ti nisi pagan, cije veroispovest bio ,ti si bre "pogana nesreca" jer ako nisi bio tamo to za tebe nije Srpsko. Jel'da ?
Znas li bre sta ljudi kazu?!, kad covek nepostivas svoje, ko moz da mu poveruje da ce postiva tudje, jes da je (vosha)naseljena sa 80% srba, ali Ti nisi naiso na Nemca koji cekaju kao macka misa (ako ne oruzjem) da nam "dizanjem rukou" zgrabu voshu.

pa ajd sad,ako srbi imaju pravo na kosovo,po toj logici nemci i madjari imaju pravo na vojvodinu,jer je to njihova sveta zemlja,vladali su njome hiljadu i po godina,pa su je izgubili posle prvog svetskog rata.sto bi znacilo po toj istoj logici da su madjari u pravu kad traze nazad vojvodinu.

ja sam licno za razgranicenje po etnickom principu,gde god je to moguce,jer na balkanu suzivota sa shiptarima i islamistima nema.

a ako mislis da je pametno da necija deca ginu tamo zbog nekoliko crkava,onda stvarno nemamo o cemu da razgovaramo....dokle ce srbi toliko obozavati smrt...

p.s. i odgovori mi molim te,ako imas uopste odgovor,ako nemas cuti :ZASTO SE NE VRATIS U SRBIJU AKO JE TOLIKO VOLIS,AKO TI JE KOSOVO HLEB A VOJVODINA MAST???? JA U SRBIJI ZIVIM CELOG ZIVOTA I ZIVECU TU DO SMRTI,MOJA PORODICA JE SA OBE STRANE CISTO SRBIJANSKA I NEMOJ SE PRAVITI PAMETNA IZ A M E R I K E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
 
vzeoy7y9:
Kosovo, je HLEB Srpskog Naroda, puno pravoslvnim Crkavama i Manastire, a postojbina je blagodarne Srpske Istorije. Ako UN.i EU, donesu odluku! ,da od Srbiju, ocepaju Kosovo i Vojvodinu, dali ce Srbaja na tom delu Balkana nestati? Daj Te iskren odgovor!...

postojbina srba je DALEKO od kosova,vidi se da nemas pojma nikakvog o srpskoj istoriji,jedino ko papagaj ponavljas neka guslarska zapomaganja. postojbina srpskog naroda je negde oko donjeg dnjepra,pa pre toga oko kavkaza,pa pre toga oko persijske visoravni,pa pre toga u nekim pecinama,pa pre toga negde na drvetu...
i ajde neka se jave,ali iskreno oni koji su u svom zivotu bili na kosovu i najeli se tog srpskog hleba a da nisu popovi ili tako nesto...
 
E ovako... ode li nam KiM, gotovi smo... izgubicemo i Vojvodinu i Sandzak, a setice se i oni koji su do sada cutali - Bugari, Romuni i jos ko zna ko iz ekipe "ugrozenih" - da im pripada nesto nase, to jest "nji'ovo" i tako... Srbi ce nestati i svet ce biti bezbedniji...
Ziveo beogradski pasaluk - dok ga jos ima(mo)!

Ma salim se, naravno, nije sve tako crno kako se cini.
I zato: stanimo malo - gde nam se toliko zuri?!!! Sacekajmo jos malo, koji dan, dva, tri, sto...
Pa zvanicna predstava jos nije ni pocela, a vec najavljujemo njenu, to jest nasu, propast - to je, blago receno, sramota!
 
lunalaluna:
E ovako... ode li nam KiM, gotovi smo... izgubicemo i Vojvodinu i Sandzak, a setice se i oni koji su do sada cutali - Bugari, Romuni i jos ko zna ko iz ekipe "ugrozenih" - da im pripada nesto nase, to jest "nji'ovo" i tako... Srbi ce nestati i svet ce biti bezbedniji...
Ziveo beogradski pasaluk - dok ga jos ima(mo)!

Ma salim se, naravno, nije sve tako crno kako se cini.
I zato: stanimo malo - gde nam se toliko zuri?!!! Sacekajmo jos malo, koji dan, dva, tri, sto...
Pa zvanicna predstava jos nije ni pocela, a vec najavljujemo njenu, to jest nasu, propast - to je, blago receno, sramota!


pametnica nasa :lol: :lol: :lol:
 
serb_pagan:
rollbaby-1.gif
... jos sam ja mala devojcica... nemoj da me zezas
 
vzeoy7y9:
Kosovo, je HLEB Srpskog Naroda, puno pravoslvnim Crkavama i Manastire, a postojbina je blagodarne Srpske Istorije. Ako UN.i EU, donesu odluku! ,da od Srbiju, ocepaju Kosovo i Vojvodinu, dali ce Srbaja na tom delu Balkana nestati? Daj Te iskren odgovor!...

Nece nestati odma, vec ce to biti pocetak nestanka, odnosno pocetak stvaranja one zamisljene "Velike Srbije". :)
 
srebro:
Kako neko može oteti ono što je već oteto? "Vojvodina" je uvek bila madjarska sve dok je srbijanska vojska nije okupirala 1918. i etnički dobro pročistila.
Jeb'ga!,ako neces da znas?, kako je doslo da je Vojvodina bila Srpsk, onda je drugo, e, sada sto Madjarski i Rumunski komunisti misle da njihove kraljevine nisu bile merodavna da za svoju "kcer" daju Srbima poklan,toje druga stvar, inace Vojvodina je Srpska zemlja:pa se vi jeb*te!...
 

Back
Top