kuvanje

mima2

Obećava
Poruka
66
kao sto i naslov kaze. umete li nesto da skuvate? sta volite da jedete?
da li bi ste nekada pozvali decka/devojku kod vas kuci da proba ono sto ste vi spremili?
 
ja sam jednom przio kobaje. i zajbo sam kevu....ispale odlicno ;D

al tehka posla - kashika masti, naseche se i ubaci u tiganj i onda se krchka dok ne pochne da prshti mas okolo...
 
znam da skuvam, al me mrzi. volim da jedem... ma ne biram. posle tretmana u srednjoshkolskom domu, odvikao sam se od birkanja, sad ne pitam. kad krche crevca, daj sve shto je jestivo ;p

da, uvek bih pozvao devojku kucji.... :mrgreen: jel to bilo pitanje? ;p
 
Znam da kuvam....nisam nikad zvala decka na veceru vec lepo odem kod njega u petak uvece i budem do nedelje popodne, posto mu je stan bio prazan. Ali nismo nesto mnogo experimentisali sa hranom....nas domet su bili pomfrit i riblji stapici zaliveni pivom....vise nam nije ni trebalo....
 
Inace... znam da kuvam... i Da, pozvao bih devojku na hranu koju sam sam sklepao...
34.gif
 
ne znam da kuvam nista "ozbiljno" u fazonu da spremim rucak....ali sam majstor za kolace (zato sto to obozavam da jedem :D ) i volim da previm neke salatice,pirinac sa svim zivim i tako to.... (ispadne sareno :D ) a sto se pozivanja decka tice...sto da ne.... mada sam jedno vreme stalno "kuvala" bivsem decku i njegovom bratu jer su im roditelji bili na putu :lol: i bas je bilo extra :lol:
 
Pa.....
Ja sam od onih koji ne znaju puno stvari da spreme,ali kada nesto spremaju prvi ili 100i put,spremim super...:)
Aaaa,ne bih pozvala decka,plasila bih se da se ne otruje :lol:
Hm,ipak sam to ja :D
 
Znam tu i tamo nesto "sitno" da spremim , kao sto su palacinke,puding i tako te stvarcice.
Ne bih znala recimo sama sebi da spremim rucak.Ali uvek sam za to da ucim,bas volim kuvanje i svi mi pricaju da sam upisala pogresan smer u turistickoj :lol:
 
Ja znam da kuvam,ama bas sve.
Moje ukucane mrzi da me hrane,a verovatno da mene nema bi i sebe cesto zaboravili.
Pa sam ja sa nekih 13 preuzela kuhinju na sebe.
Naravno da bi pozvala decka ako smo se dogovorili da ja kuvam,ili ako zelim da ga iznenadim time.
Mozda cak i skuvam nesto ako je covek samo navratio posle faksa.
Mislim,radila sam to pre.
Mada nemam obicaj da pozivam na obicni rucak/veceru/sta god,..obicno se uzivim u to,ako mi je vec do toga.
Ono,svece,muzika,..ili ako je lepo vreme,krov.Imam divan ravan krov. :)
 

Back
Top