Razlika izmedju Alcohol 120% i Alcohol 52 %

@Login Killer

Vidis da te cijelo vrijeme zezaju... Ja ne mogu nista da kazem sem da nisam jos cuo za progi Alkohol52%..

Dakle postoji program Alkohol 120% u vise verzija a da postoji ovaj drugi iskreno nisam cuo, pa samim i tim ne moze da ti se ni objasni razlika imedju Alokohola 120% i neceg sto ne postoji..

Bez uvrede, ja sam bar rekao isren odgovor..

Vozdrica..
 
Iskreno ne znam.. Ne koristim progi uopste, ali moram da budem iskren da nigdje nisam nasao ni rijec o tom progiju, ni na forumima, ni na stranicama, ma bas ga niko ne pominje...

Sad sta je veze ja blage nemam.. S toga idi na njihov sajt i pogledaj to je nasigurnije, jer ako je od iste firme ima i neko objasnjenje sto je ovaj 120% a ovaj tih nekih 52%..

Usput pogledacu i ja ponegdje pa cu napisati..

S tim definitivno nemam nikakvog iskustva jer nije do sada trebalo, ebem li ga...
 
Naravno da ima razlike ali je i nepirmereno ako nisu u mogućnosti da odgovoriš i ovakvo ponašanje a razlika je u sledećem:
Iza originalnog naziva Alcohol 120% krije se program za snimanje i emulaciju CD i DVD diskova. Verzija 120% kombinuje mogućnosti verzija Alcohol 52% (emulacija CD i DVD uređaja) i Alcohol 68% (snimanje CD i DVD diskova)
 

Back
Top