Najbolji "SECOND HAND" shopovi u Beogradu

CakiSRB

Obećava
Poruka
52
Unapred se izvinjavam ako slicna tema vec postoji, ja je nisam pronasao.
Dakle, znate li neke shopove ovog tipa u Beogradu u kojima moze da se pronadje dobra garderoba ?

Ja znam par komada. Dva na slaviji Prote Mateje 41 i Svetozara Markovica (pored karibika), na Zelenom vencu u Brankovoj, u Balkanskoj gore kod hotela Moskve i u Carice Milice 43.
 
najjeftiniji po tezgama na pijacama...na kalenicu ciga prodaje tako kvalitetne i lepe stvari a povoljno, dobija robu iz svajcarske 3x mesecno, sve mu uredno i lepo sortirano
a jos jeftinije ono sto se na `gomili` prodaje, ja takve stvari kupila skoro za dz da sam odusevljena....
drzim posle potopljeno u rastvoru asepsola, posle operem u masini...a ima neko da se gadi od te robe, ali ok, stvar `ukusa`.
 
najjeftiniji po tezgama na pijacama...na kalenicu ciga prodaje tako kvalitetne i lepe stvari a povoljno, dobija robu iz svajcarske 3x mesecno, sve mu uredno i lepo sortirano
a jos jeftinije ono sto se na `gomili` prodaje, ja takve stvari kupila skoro za dz da sam odusevljena....
drzim posle potopljeno u rastvoru asepsola, posle operem u masini...a ima neko da se gadi od te robe, ali ok, stvar `ukusa`.

...da li znas kojim danima je tamo, rado bi otisla da vidim ima li sta za mene, ali mi se ne ide cak odavde tek onako...mada ni to nije lose....i u koje je vreme tamo....znas li nesto?

- - - - - - - - - -

Ако мислимо на исти - ту су јако повољне кожне јакне.

...ja i dalje ne kapiram gde je to tacno..ajd neki orjentir ako moze :rumenko:

...ubise me promene naziva ulica...
 
Second hand shop postoji i u Kralja Milutina 30 na Slaviji, izmedju ulica koje ste naveli. Prekopirajte ili kliknite na link da biste videli mapu http://vestistex.rs/kontakt/

VestisTex se zove, skoro se otvorio. Polovna garderoba je uvežena iz Nemačke, kvalitetna je. Mogu se pronaći komadi sa etiketom od proizvođača ili radnje, mada to uglavnom prvo ode.
Čini mi se da su jako povoljni i imaju redovne akcije.

http://vestistex.rs/akcije/
 

Back
Top