autorska prava

Skidanje pesama sa youtube bi trebalo da bude ilegalno...kao i besplatno gledanje filmova online
Ko hoce moze da zastiti You Tube,da ne moze da se skine,a cim moze da se skine znaci nije zasticeno i ne narusavaju se nicija prava,a toko je i sa Online filmovima.Vecina sajtova ima dozvolu da prikazuje da te filmove.Tako da se opet ne narucavaju nicija prava.Ali ako neko to narezuje na DVD-ove i prodaje,to je cist prekrsaj.
 
gresis jolemisa.Zavisi kakva je licenca snimka,a i to ne mora nista da znaci jer ljudi na Outube najcesce postavljaju tudje snimke bez dozvole.Online filmovi na domacim sajtovima su cista piraterija.I Microsoft je ponudio neke programcice za free download za win95,ali iako svako moze da skine,sme da ih koriste samo oni koji imaju legalan win95!
 
gresis jolemisa.Zavisi kakva je licenca snimka,a i to ne mora nista da znaci jer ljudi na Outube najcesce postavljaju tudje snimke bez dozvole.Online filmovi na domacim sajtovima su cista piraterija.I Microsoft je ponudio neke programcice za free download za win95,ali iako svako moze da skine,sme da ih koriste samo oni koji imaju legalan win95!
Ja ih skidam na Win.7,8.1 i Ubuntu,bez problema,ali samo za mene.na dosta klipova,cak postoji dole ispod download,znaci da moze.Ima i dosta gd e je zasticeno i nemoze skidanje,vec samo gledanje i slusanje.Sad ko je tu postavio i dozvolio da se skida,to treba ovi sa You Tuba da vide i da reaguju,ali je njima u korist da se to siri na dalje.Skidao sam neku staru narodnu muziku,a imam i sajt samo pesma bez videa,isto dobre stare pesme svih vrsta.Jer ja volim svu dobru muziku,nije vazno koja je.Inace sam Boem bio u mladosti i odrastao uz dobru staru narodnu muziku,ali volim i Bitlse,Elvisa,ACDC Pink flojd,kantri.Volim da slusam i Pavarotija.Znaci uzivam u dobroj muzici,koju cu skidati sa neta dok dozvole,ali je nikad necu narezivati i prodavati,kao sto neki rade.Imaju skener i printere i prave i kese za CD-e i okrecu na pijacu samo sljasti.
 
Autorska prava se skoro uvek krse.I kad mislis da si skinuo potpuno legalan program on je npr.stil dugmica ukrao od nekog sto je krsenje autorskih prava i krivicno delo.Hteli nehteli i nesvesno ucestvujemo u svemu tome.
 
Autorska prava se skoro uvek krse.I kad mislis da si skinuo potpuno legalan program on je npr.stil dugmica ukrao od nekog sto je krsenje autorskih prava i krivicno delo.Hteli nehteli i nesvesno ucestvujemo u svemu tome.
Slazem ses robom,ali dokle godpostoji naziv free download,treba koristiti.kad ne bude moglo,slusacemo muziku i gledati filmove Online,dok ne zabranbe i to.Onda cemo se ovako sopisivati i resavati tudje i svoje probleme i nadam se postati prijatelji iako de mozda nikada necemo videti.
 

Back
Top