HostShop
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: HostShop

Početnik
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano HostShop

Posto hocu da napravim jedan HostShop, a imam problema sa instalacijom, da li bi neko mogao da mi pomogne?

Ko ima volju, neka mi se javi. Hitno je!

Hvala vam unapred ! ! !

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: HostShop

Sta je HostShop?

Početnik
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

HostShop je Prodavnica preko interneta, znaci imam svoje stvari koje prodajem, korpa za kupovinu,placanje preko interneta i.t.d....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio mali_perica
    HostShop je Prodavnica preko interneta, znaci imam svoje stvari koje prodajem, korpa za kupovinu,placanje preko interneta i.t.d....
    Eeeee lepo je kad svaki dan nesto novo naucimo (HostShop)
    Inace e-Shop nije bas tako lako da se napise, znaci moras da imas jako solidno znanje u programiranju (pretpostavljam da ga nemas posto si postavio ovo pitanje) Inace ako bas hoces da se zezas sa time imas jedan jako dobar "community" OSCOMMERCE
    http://www.oscommerce.com/
    Mozes da skines ceo paket i da ga personalizujes sam, naravno i dalje ti trebaju dobre osnove u PHP-u. Kao podrsku imas odlican forum gde mozes zaista da nadjes sve sto ti treba za e-commerce, za sta ti sada treba solidno znanje engleskog jezika( ili nekog drugog jezika koje je podrzano preko community)
    Sam paket 'oscommerce' se pokazao dosta stabilan i siguran, naravno ima on nekih svojih mana, ali trenutno je nesto najbolje sto postoji a da je open source. Placanje mozes isto da personalizujes i da ga adaptiras za sve vece banke u svetu kao i za PAYPAL. E sad za Srbiju neznam kako ide. Sve u svemu moja ocena je 8/10.

Imas jos jedno resenje koje je dosta skromnije ali i lakse za personalizaciju, a to je 1two.org. E sad ( opet to ali..) community je na francuskom i neznam da li postoji na nekom drugom jeziku. Adressa je http://www.1two.org/ , a direktan link za skidanje celog paketa e-shop-a ti je na http://www.1two.org/scripts-php/dl/1two-ecommerce.rar
    Ovo resenje je u debeloj 'beta' fazi tako da ima po koji 'bug' mada nije lose kao neko skromnije resenje za e-shopove sa manje proizvoda.
    Opet ti skrecem paznju da ako nemas nikakvog predznanja u PHP-u uopste nece ici lako. A ako si 'lepo zagrejan' za to sedi skini pa uci. Toliko od mene pa srecno.
    Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Re: HostShop

Ja taj e-commerc sam i uzeo, odnosno imam vec ceo paket. Samo me zeza konfiguracija za njega.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio mali_perica
    Ja taj e-commerc sam i uzeo, odnosno imam vec ceo paket. Samo me zeza konfiguracija za njega.
    Pa pali onda na forum OSCOMMERCE pa korak po korak, ako si uporan naucices...Samo polako

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •