ko cesce pravi greske - muskarci ili zene

Ti bi malecka da pronikneš u sve tajne muško-ženskih odnosa još u ranoj mladosti !
Jeste, utisak te ne vara. Tako je. Verovatno zato što su muškarci, u proseku, više ekstravertni. (Ne volim strane reči, ali nisam našao pogodniju).
Ali, ne mislim da se posle "nesporazuma" oni povlače u sebe, nego ih jednostavno, drugarice nakon "nesporazuma" polako istiskuju iz svog života.
 
Ja sam nekada puno verovala u muško-ženska prijateljstva.. I još uvek verujem, mada malo slabije...
Mislim da su ona itekako moguća ukoliko to prijateljstvo traje više godina..
Imala sam par neprijatnih slučajeva, ali se svaki od njih završio daljim druženjem.. Ne treba biti grub i u "odjebnom" fazonu.. već, ako ti ta osoba prija za druženje, indirektno, iskrenom pričom, staviti osobi do znanja način na koji je posmatraš i da je više od toga neizvodljivo..
 
Tya:
Bitno je da su muskarci iskreni....
===============================================
Tacno je da muskarci isto znaju lagati,ali gledano iz mog ugla sreo sam toliko zena(cifra je jeziva)koje jednostavno nemaju predstavu o svom laganju.
Obicno su to komentari "Ja ne lazem" a kada ih podsetis na laz koju su izgovorile to su navodno gluposti,sitnice.Jest da je zenski spol slabiji ali ako taj nedostatak nadoknadjuje manipulacijom uz neposredno ili posredno laganje,hmm,meni sve to izgleda malo pateticno.
 
@ Zak
Pazi, zene su, naravno, malo sklonije lazima, prevarama, i drugim nečasnim radnjama :lol: .. iz tih razloga imam samo jednu (ali vrednu) drugaricu.. Dakle, gomila drugara... pravih, poznanika, ovakvih, onakvih.. (valjda bolje kapiram muški rod)... Tako da više iskustva imam s njima i znam da ni oni uopšte nisu ništa bolji (bar sudeći po priči) od žena..
Poenta je izgleda da ljudi jednostavno ne prihvataju ono što jesu, stvari oko sebe kakve one jesu... Zašto? - Pitanje bez odgovora...
 
Tya:
@ Zak
Pazi, zene su, naravno, malo sklonije lazima, prevarama, i drugim nečasnim radnjama :lol: .. iz tih razloga imam samo jednu (ali vrednu) drugaricu.. Dakle, gomila drugara... pravih, poznanika, ovakvih, onakvih.. (valjda bolje kapiram muški rod)... Tako da više iskustva imam s njima i znam da ni oni uopšte nisu ništa bolji (bar sudeći po priči) od žena..
Poenta je izgleda da ljudi jednostavno ne prihvataju ono što jesu, stvari oko sebe kakve one jesu... Zašto? - Pitanje bez odgovora...
======================================================
Kazes pravih poznanika a upoznajes ih iz prica drugih zena,ovo su tvoje reci i iskreno ti moram reci da krajnje izvini na izrazu ali imbecilno zvuci.
 
Tya:
@ Zak
Pazi, zene su, naravno, malo sklonije lazima, prevarama, i drugim nečasnim radnjama :lol: .. iz tih razloga imam samo jednu (ali vrednu) drugaricu.. Dakle, gomila drugara... pravih, poznanika, ovakvih, onakvih.. (valjda bolje kapiram muški rod)... Tako da više iskustva imam s njima i znam da ni oni uopšte nisu ništa bolji (bar sudeći po priči) od žena..
Poenta je izgleda da ljudi jednostavno ne prihvataju ono što jesu, stvari oko sebe kakve one jesu... Zašto? - Pitanje bez odgovora...
Teras me da izigravam lektora... Sudeci po prici o zenama!
 
Tya:
Tya:
@ Zak
Pazi, zene su, naravno, malo sklonije lazima, prevarama, i drugim nečasnim radnjama :lol: .. iz tih razloga imam samo jednu (ali vrednu) drugaricu.. Dakle, gomila drugara... pravih, poznanika, ovakvih, onakvih.. (valjda bolje kapiram muški rod)... Tako da više iskustva imam s njima i znam da ni oni uopšte nisu ništa bolji (bar sudeći po priči) od žena..
Poenta je izgleda da ljudi jednostavno ne prihvataju ono što jesu, stvari oko sebe kakve one jesu... Zašto? - Pitanje bez odgovora...
Teras me da izigravam lektora... Sudeci po prici o zenama!
================================================
Ma samo opusteno,samo se zajebavam.Ne mislim ja nista lose o zenama. :P
 

Back
Top