Podesavanje programa Shaareaza

Ja koristim Shaareazu 2.2.0.0, i extra sam zadovoljan njome, jer sam nasao mnogo programa, pesama itd koje nisam mogao da nadjem na drugim mestima, a posebno neke starije verzije programa koje odavno nema na netu.
Sto se tice brzine, i kod mene je brzina skidanja dosta manja nego kad skidam direktno sa sajta tj. preko FlashGeta, ali to je normalno za p2p programe. Nisam nista podesavao oko brzine, i do sada je sve ok., a koristim je oko 3 meseca(od tada DC++ retko palim:))
Kad ti izbaci rezultate searcha, mozes da skidas samo od usera kod kojih je status stikliran sva tri puta, a da bi ti download bio brzi trazis usere kod ko ih je prosecan speed najveci, i to je to.
 
klika ja te nikako ne bih nazvao glupim :) ali p2p programi su namenjeni kao sto sam rekao, razmeni fajlova, ti mozes da menjas svoje slike, programe, svoju muziku i ostalo....
uostalom, zakonski, ti mozes da skines od mene mp3 Orb-a, koji sam ja kompresovao cisto radi bekapa, i da ga poslusas, al da ga obrises posle toga...
 
Ovde ima neiformisanih osoba sada ce jos biti da je vazduh koji udisemo PIRATSKI,
Sta ste toliko zapeli za LEGALNO, sta je danas legalno. Majica ARMANI koji kupis na pijaci, parfem made in pijaca, auto deleovi za Yuga koji se prave u nekoj garazi, a svi zapeli za software ko da je samo po PIRATSKO, hardware lao taiwan mal Honng kong i onda se cudis zasto nije kompatibilno jedno sa drugim
Narvno da je Shareza program za djabe verovao ili ne ima i tako nesto da se ne placa.
A ostali POSTENI kupci neka postuju TIF, JPG ili drugi format ugovor o legalnom kupljenom software-u pa da se vidi.
 
Koristim shareazu 2.2 i skroz je ok, samo moras podesiti u settings - conections tu namestis tvoju brzinu odgovarajucu i kod uploada ti mora biti minimum 3kb/s da bi mogao da se konektujes na sve tri ponudjene mreze. Posle toga sve radi super.
Mada, ako si preko kablovske, ovih dana je bilo problema u radu p2p , tako da je moguce da ti zbog toga nije bas funkcionisalo kako treba.
Poslednja 2-3 dana je sve ok. Valjda ce ti ovo pomoci.
 
I ja sam presao na nju, od kas je WinMX ugasen.
Meni je OK, i WinMX mi je bio OK, jer preko P2P programa nikad nisam trazio nesto sto je tesko naci, pa da mi se neki posebni istice. Uglavnom su to neke poznatije pesme novijeg datuma.

A sve poruke i rasprave o pirateriji ce biti brisane jer ovde nije rec o tome.
Otvorite jednu normalnu, ali normalnu temu o pirateriji i normalno se raspravljajte i bice sve OK.
 

Back
Top