Pravila, pravila!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Posto me zadnjih dana, kad god dodjem na ZK zaboli zeludac, ocito da je doslo vrijeme da razjasnimo neke stvari...
Dakle, UZDRZITE SE od:
a) svadja
b) prepucavanja
c) pljuvanja
d) uvreda
e) chata
f) spama
g) svega ostalog sto remeti forum...

U suprotnom, teme ce bez upozorenja biti brisane ili zakljucavane, a neki clanovi vjerovatno i banovani...

Nema potrebe da me bilo ko, povodom ove poruke, kontaktira na private :!:
 
Prosto, potpisi su bili tu kako bi se u par rechi istaklo neshto svoje. Neki ljudi prosto nemaju meru (90% foruma), pa su u svoje potpise gurali ogromne slike, chitave pesme, romane, fontove 20 i vishe i to je to...Ovako je forum mnogo pregledniji i lakshi za chitanje. Ako nekoga interesuje nechiji sig, neka obrati paznju na profil...
 
Ne bi vjerovao koliko su ljudi obracali paznju na to... Ja sam se sokirala kad sam vidjela koliko njih zna za moj potpis... :shock:
Btw. eno je apache predlozila da se, umjesto ukidanja, ogranici broj karaktera u potpisu...!
 
u toku je cistka nepotrebnih,zastarelih,chat i ostalih tema,da bi pretraga bila laksa i da bi forum bio pregledniji
zato,kako sto ste mogle primetiti nekima se broj postova smanjio(i mozda ce jos neko vreme nastaviti da se smanjuje)
nemojte biti uznemirene,nadoknadicete vi to:D
 
svaka tema na kojoj bude najmanje jedna strana spam/chata/svega osim odgovora na temu, bice zatvorena. ne mogu da brisem spam i chat sve vreme, i necu. pridrzavajte se lepo tema, chatujete na za to predvidjenim temama i otkljucacu neke (na zahtev autora) nakon sto ih isfiltriram.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top