neka mi neko kaze sta je sada ultramoderno?

i sada ce moderna na buvljak i pokupovace sve sto je ultramoderno! ma bice riba i po!

a sta mislite kad bi, za promenu, bila dovoljno pametna da shvati da nije naj bitnije biti u trendu? ili kad bi cak intuitivno dosla do moderne kombinacije?
neeeee! tesko! ona ce ove godine nositi "ono sto nose svi" da ne bi slucajno ispala seljanka.
phuj
 
Ne znam shta je ULTRAMODERNO,ali znam shta je DEMODE,STAROMODNO I "BLJAK":Demode je biti siromashan,nemati pare za ultramoderne krpice,demode je sam zaradjivati za te krpice,demode je prekrajati mamine stvari ,demode je imati jedan par cizmica ili nositi jaknu dve sezone!!! IN je zagledati stare patike svoje drugarice i ogovarati nekoga zbog tashne koja nije "u trendu"!!Drage moje ,ultramoderne ce te biti ako ste PAMETNE,SKROMNE,POSHTENE,DRUZELJUBIVE,DOBRI LJUDI,a ne zato shto nosite "in garderobu"
 
MODERNO U BEOGRADU JE BITI klonirana PLAVUSA.DUGA KOSA OBAVEZNE SISKE TESNE PANTALONE STO VISE OTVORENE GRUDI I NA MINUSU I LAKO CES VIDETI STA JE MODERNO POSTO JE NAJVECI BROJ DEVOJAKA ISTI.TO TI JE STIL TV PINKA I GOLIH PEVACICA SA SELA KOJE NA ZALOST DIKTIRAJU MODU NE MALOM BROJU ZENA.TUZNO.
 

Back
Top